bugün

isveçli industrial metal grubu. marylin manson ve rammstein karışımı, black+trash tarzı melodileri ve çok iyi bir vokalleri var.

albümleri:
(bkz: synthetic generations [2003])
(bkz: termination bliss [2006])
white wedding i cok guzel calan ve gitar riff leri marylin manson a benzeyen guzel grup.
jedi council'in hışmına uğraması muhtemel metal grubu.
(bkz: luke skywalker)
ismi, grup elemanlarının***** daha önceden çaldıkları death metal gruplarının** verdikleri gazla kendilerine dedikleri death metal stars ın kısaltması olan çok sağlam grup.
sitelerindeki bir videoda stüdyo calismalari sirasinda grup elemanlarinin cani bira ister o da nesi buzdolabinda rammstein birasi vardir. rammsteinin herseyiyle kesinlikle bir marka olduguna eminim artik. herneyse isvecli grup yaza dogru ücüncü albümlerini cikaricaklar. ikinci albümlerini begenmedim. sound olarak cok güclüler. little angel adli sarkilari cok saglamdir.
(bkz: Profestival Rock 2010)
An itibariyle ve geçmiş süreçte beni gülmekten öldüren grup... Oshi yeni bir dövme yaptırıyormuş, fikir danışıyor herkese. yapıldıktan sonra dövme stüdyosunda parti verileceğinden ama bunu annesine söylememeleri için uyarıyor.
Bu grubun özelliklerinden birisi olarak da sahnede anneye ve öğretmene Andreas'ın seksi cümleler kurmasıdır.
+ Oh teacher....

edit: ayrıca şimdi görmüş olduğum Oshi'nin profilinde Mustafa Kemal Atatürk başlığı altında Atatürk'ün heykelinin çekilmiş fotoğrafı bulunmakta. Şaşırttınız beni çocuklar.
şu sıralar rammstein ile turnelerde olan ve keşke bu ikili Türkiye'ye* de uğrasalardı dedirten* ve gaz parçaları haricinde Termination Bliss adlı parçasıyla beni herşeyin içerisinden çekip almış olan grup.
ayrıca, eric sen kapışabilir misin till amcayla http://www.youtube.com/watch?v=2UnSXU28GS8
dinlemiş bulunduğum tek şarkısı "metal" olan grup. dinlemeniz tavsiye edilir.
Solistine aşık olduğum gruptur. konserleri iyi değil fakat şarkıları mükemmel.
lise zamanında kendimi dinlemekten alamadığım, işini iyi yapan bir metal grubu. şiddetle tavsiye edilir
solistin sesinin stüdyo kayıtlarında mükemmel olduğu gruptur. Yok böyle ses diyordum ki yokmuş. Konserlerde sesi o kadar iyi değil ama yine de beğenerek dinlerim.

Edit: Ayrıca solistin gülümsemesi ve gülüşü çok iyi. Belki de bana öyle gelmiştir, bilemiyorum.
Blitzkrieg çok sağlam şarkı.
(bkz: via the end)

Jon nödtveidt'in hatrı var. arada bu şarkılarını açar dinler yad ederim. Ne yazık ki kardeşi emil, abisi gibi gerçek bir satanist olamadı.
güncel Önemli Başlıklar