bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dc ci arkadaşımla bir konuştuk. ben batmandan o hawkeye den nefret ettiğini söyledi. yok superman hulku şöyle döver felan. bende dedimki thor babasına söylerse sizi görürsünüz ebenizi. nitekim marvel sikerrde atar.
    3 -4 ... trane46
  2. 2.
    kalbim dc diyor ama bence karşılaştırma yapmak saçma bunun için ikisinin de ayrı ayrı süperlikleri var.
    ... yesilornitorenk
  3. 3.
    dc de batman vardır. batman'in hazırlık yaparak kazanamayacağı hiç bir dövüş olmadığı için dc kazanır.

galip: dc.
    2 -3 ... draquel
  4. 4.
    dc yetişkinlere, marvel tinircırlara hitap eder.
    3 -1 ... wat the fak
  5. 5.
    marvel filmleriyle dc ise dizileri ile güzeldir ben herhangi bir taraf tutmak yerine ikisininde yaptığı başarılı işleri izleme zevkini çıkarıyorum.
    ... zenci zinciri
  6. 6.
    marvel filmleriyle dc ise dizileri ile güzeldir. ben herhangi bir taraf tutmak yerine ikisininde yaptığı başarılı işleri izleme zevkini çıkarıyorum.
    ... zenci zinciri
  7. 7.
    bir yerde marvel'in dc karakterlerini çaldığını (benzer karakterler çizdiğini) okumuştum. orijinallik açısından dc'nin alacağı versustur. ve tabii benim çok sevdiğim batman'i de kapsadığı için.

marvel ise sinemaya aktarım konusunda iyi. eh malum avengers'ı, civil war'u merakla bekliyoruz.
    -2 ... yeninickimcoktatli
  8. 8.
    Marvelin alacağını düşündüğüm versus. Dc daha ciddi olduğu için sevilse de fantastik öğelerle var olan bir tür için ciddiyet cidden gerekli mi? Hayır değil. Ama eğlenceli olması gerekli ve bu konuda da marvel dc den katbekat üstündür.
    2 -2 ... diosa
  9. 9.
    zack snyder olmasaydı sinemada dc derdim belki ama marvel.
    çizgi romanlarda dc alır. deadpool akıl çelse de bir the killing joke derim geçerim yani.
    ... cesikalarguzeldir
  10. 10.
    Marvel ın zorlanmadan alacağı versus. Hem karakter sayısı bakımından hem konuyu işleme bakımından hem reklam becerisi bakımından rahatça geçer. Fakat unutulmamalıdır ki dc den bir çok karakter çalmıştır marvel.
    -2 ... eunimie