bugün

yazılarını bekliyoruz.
komik yazar. fikirlerinde realist olduğunu sanmıyorum.
sevdigim adam, hayatımın anlamı.
günlerdir sesinin kısıldığını düşündüğüm canımın içi dışı yazar.
(bkz: #10872865) verdim şukusunu. o degilde yazı gerçekten güzel olmuş. düşüncelerimi yansıtmış.

başı açık annesi lens takan yazar.
sürekli adnan menderes'e sövüyor.
tamam mükemmel insan olmayabilir alkolik olabilir (atatürk de epey içerdi) karısını aldatmış olabilir (kime ne) ama bunlardan vurmak ne kadar etik?
ülkenin şöyle mına kodu böyle kötü yönetti de anlayalım da karsını aldatmasından sana ne?
bir entrysinde şöyle demişti, bizim dindarla işimiz yok bizim asıl sorunumuz dincilerle diye. öyle bir ara sözlüğü okumaya karar verirken bir de ne göreyim. bu adam, müslümanların saygı duyduğu hz.muhammed(sav)'ın eşi hakkında ''"kadınlarınızı dövün" temalı ayet ancak onun ölümünden sonra inebilmiştir. '' diye bir entry girmiş. düz mantık bakarsanız burada bir şey olmadığını görürsünüz. ama aba altından sopa göstererek aklı sıra müslümanlarla taşak geçeceğini zannediyor.

kendisi ne demişti bir bakalım.

(bkz: #11893460)
kendisi, komünist ilçe örgütlerine giderken abileriyle, bizler camiye kuran öğrenmeye giderdik yazları. öyle her gördüğüne kürtçü demesi de çok saçma. karşısında, erzurumlu birisi var.
(#11893460) *
ulan bu memlekette namaz kılana şakirt diyen kim?
camiye gidene yobaz diyen kim? ben miyim? kim?
nasıl ayırd edeceksiniz merak ediyorum?

cehalet.. harbi cehalet.. *
(#11957449) götünden fetva uyduran yazar.
(#11968668)

işte budur.
(bkz: #11975787)
(bkz: #11984031)
uludağ sözlük moderasyonunun geç olsa da hakettiği yere gönderdiğidir.

(bkz: yedinci nesil çaylak)
her ne kadar nick altıma çok bulaşsa da adam gibi adamdı.

(bkz: adam gibi adam darius ve krezus)
hayatı götünden takip edenler gelip buraya üşüşmüş.

kendisi on numero adamdır. yazmıyoruz ama bize* herhangi bir eylem düştüğünde çekinmeden görev alacak üç beş öncüden birisi olduğunu biliyoruz.

yoluna devam etmesini diliyorum. edecektir de, üç beş asalak geçinene rağmen, inat. gerizekalılar, şifreci altın nesillerini hala atatürk gençliğiyle karşılaştırıyorlar.
gene çaylaktır.

aç kapa oyuncak ettiler adamı. burası neticesinde sahibi belli olan, reklam gelirleri ile çalışan kar amaçlı bir oluşum demokrasi beklemiyor kimse ama adil olunmasını beklemek hakkımız. hasbelkader mod olmuş ergenin keyfi için sözlükte düzgün yazılar yazan adamların teker teker küstürülmesinden rahatsızım.

(#10079229)

(#11915267)

(#10995179)

(#10942916)

(#10079161)

şunları ve daha birçoklarını yazan/yazabilen adam habire çaylak edilirken,

(#8588326)

şunu yazana ve yazdığına bu sözlükte 1 senedir kimse dokunmuyorsa bu işde bir art niyet ararım ben arkadaş... sözlükteki aydınlık kafalar ve yurtseverler siktirsin gitsin biz böyle mutluyuz diyorsanız açık açık söyleyin kendimize yer bakalım...
(#12312659)cemaatle kafayı bozmuş zavallı. o kadar kanıtlı ve gerçekçi suçlamalar var ki fenere dair, emniyetin o kadar uzun, delilli ve düşünerek başlattığı bir dava var ki, onu da cemate bağlamak için deli olmak gerekli.

ben kafa buluyordum bunlarla.(#12305286) demek ki haklıymışım,cemaat düşmanlığından şuurları, düşünme yetileri kaybolmuş bunların. bir aralar hep masonlar suçlanırdı. beceriksiz, basiretsiz, manfaatçiler suç masonlara atılıp kahraman ilan edilirdi.
şimdi de aynı terane, aynı temcit pilavı. lakin bu bayat pilavı sadece din düşmanlığı ve akp karşıtlığıyle kafayı sıyıranlar yer. aklı başında olanlar değil.
gene mi sen juve. ona buna yağ çekmeye ne meraklısın yav. siz komite felan mısınız? seni orada zorunlu yağcıbaşı mı yaptılar. her komik insana yorumumun mukabilinde cilalama çalışması yapıyorsun. yoksa bana mı takıntılısın hacı. anlayalım...

ayrıca, bana "niye bana sert konuştun" diye ağlayıp, isyan etme gene. heryere burnunu sokuyorsun. ey oğul,sana tavsiyem: "kitap oku, sütünü de içip büyü ki, dalkavukluk etmeyi aşabilesin."
yarın doğum günüdür. ilk ben kutlamak istedim. iyiki doğdun.
beceriksiz , iftiracı , 2 kelimeyi bir araya getirmekten yoksun , ergen gazı ile çalışan yazar.

#12439127 entry sinde demiş ki pkk lıymışım.
delil? delil ne gezer ya postalcıda?

demişim ki "terör eyleminden türk milleti sorumludur" nerde demişim bunu? at çamuru izi kalsın değil mi?

dedim ki tsk sorumludur . evet bu sözümün de arkasındayım.
ha tabi ergen mantığına göre "tsk eleştirilemez , eleştiren pkk lıdır" kuralı işliyorsa bilemeyeceğim.
attığı iftiralar yüzüne yüzüne vurulunca mavi ekran verip şaşıran yazardır.
#12439989 da görüldüğü gibi...

-sen şöyle pkk lısın , şöyle kürtsün bik bik bik...
+delil nerde delil?
-(mavi ekran)
+delil diyorum arkadaşım? nerde övmüşüm pkk yı , bilmem kimi?
-şey , delil mi? delil... içimizde(cem yılmaz göndermesi böyle yapılır). ima yapmıştım sen anlamamışsın.

nice...
yüzyıllardır süre gelen tesettürün allahtan geldiğine inanmamaktadır.
hala kürt olduğumu idda ederek beni güldüren yazar. (bkz: #12542115)
delil olarak gösterdiği ergenekon entrym ise tamamen alakasız.
ispatlayamayınca , pkk yı övdüğümü gösteren bir yazımı bulamayınca sinir krizi geçirip "irin" falan sayıklamış.

kendisi vasat bir ırkçıdır. birazda paranoya vardır. pkk lı sanabilir sizide. aman ergenekon demeyin.

edit: 1 aydır geceli gündüzlü entrylerimin tamamını okumuş , ve de "pkk lı" iddasını destekleyecek birşey bulamayınca yukardaki örnekde görüldüğü gibi yine mavi ekran vermiş. fabrika ayarlarına dönmesini tavsiye ederim. taze bir başlangıç olabilir.
güncel Önemli Başlıklar