bugün

aleyna tilki, justin bieber ve türevleri familyasından. bu kızı sevmek için tek neden istiyorum.
Neredeyse tüm ekranı kaplayan, efsane balık etli, makyaj videolariyla ünlenmiş olan yutıbır. Sohbeti ve makarasi hariç hiç bir özelliğini pek sevmem ayrica da egosu tavan birisidir.
şu salak yüzünden zar zor izliyorum beyazı.
Gerizekalı bir ülkenin gerizekalı ünlülerinden..
Ilk 4 veya 5 videosundAn yani unlu olduktan 1,5 ay sonra bu kiza ne oldu ya. Inanilmaz degisti.

Edit: yakisikli bi sevgilisi var berat ismi.
Tarafimca sevilendir. Kendisini youtuber olmadan once bilirim, yaklasik bi 6-7 yil once twitterdan takip ediyordum, o zaman da fenomendi, tabi kitle o zaman bu kadar buyuk degil. Ben bu kizi seviyorum mnski. Kafasi bana cok benziyor, milletin de sana benziyorlari beni kiza iyice isindirtti. makyaji zerrrrrre sikimde degil ama muhabbeti güldürüyor bayagi. Fakat binlerce yürek tek bir soru: neden 850 kilo olmak? Olsun verirsin daniela, ben de bir anda o kadar para kazansam ben de yerdim yalan yok. Ama o yuze yaptirdigin dolgulari estetikleri acilen birakmalisin, surat biraz bazlama olmuş getir de arasına tereyağ sürem aq. Dikkat et biraz, biz ünsüzüz yeriz sen bize bakma. Böyle dedim diye bana inatla da davranma (bu son cümlenin üstteki metinle hicbir alakasi yok, eşimin eski sevgilisi bana böyle bi mesaj atmıştı tamamen konuya cok uyduğu icin aklima geldi yazdim, siktir edin). Harika bir kafan var canim güle güle kullan. -Sohbet türünde yazmayi özlemişim gözden kalp cikan emoji- .
ilk zamanlar gerçekten gülüyordum fakat artık tahammül edemiyorum. Neden? Çünkü ilk başlarda arada kullandığı argo kelimeler, arasıra yaptığı görgüsüzlükler komik geliyordu bunlara biz güldük diye öyle bir çoğalttılar ki... Şöyle bir videosunu gördüm günler sonra açtığımda "nasıl gazım var" fln diye baya baya konuşuyor. Kapadım. Yani biz samimi, bizden gelen insanlara gülüyoruz ama bunu sürdürüp iğrençleşmeniz bizi nefret ettiriyor. Ha bi de bu kızın videoları bu kadar tutmadan önce ve tuttuktan sonra ki kilo değişimi bana "ne sömürdüm sizi, ne yedim" izlenimi veriyor ve daha da soğuyorum. Yani cılkı çıktı bu işin. Bittiği yerden kalkmaya çalışan beyaz'ın danla bilic denilen videocu kızı programa çağırması çok yanlış bi hamleydi ve izlemedim. Prim verilmemesinden yanayım. Beyaz a artı değil eksidir.
Birkaç ay önceye kadar kim olduğunu bile bilmiyordum.

Kuzenim sayesinde öğrendim anlata anlata bitiremiyordu.

Sürekli videolarını izliyor falan.

Yani ben sevemedim ya sevmeyecek gibiyim.

Hayran kitlesi var gerçekten ilginç.

Çok itici be.
kendisini sevmiyordum şişman olduğunu öğrenince iyice nefret ettim. umarım bütün şişman kızlar acı çekerek ölür.
hacılar ben bunu futbolcu sanıyordum ilk defa başlığa girip okudum ki vlogermış. ama kadında resmen futbolcu ismi var.
görsel
6 aydır kilo veremeyen ex fenomen.
aksam beyaz show a "bütün heybetiyle" katılan hatun kisisi
yaşında bi dana kadar var galiba.
Aleynaya unluluk mevzusunda ettigim laflar icin bu kadini gordukten sonra pisman olayazdm .
gülüşü iyi şeyler andırmayan kenarının ünlüsü.
Başarı yetenekle olur kardesim kiloyla olmuyor madem bu kadar iyidin nedn bu zmana kadar yapmadin ? Amerikada yasasan ayni seyi ordaki makyaj bloggerlari jcin de yaparsin ozguvensizsin cunki . Gizliden gizliden izlediginide herkez biliyor bana burda yok kilolu yok ayi gibi muhamelsi yapmayin kiza götünü sık sende bişeyler yap bizde izleyelim . Ülkedeki kadınların destek yerine köstek oluşu harbiden çok komik . Elin ayagın mi sakat beyin özürlümüsün, ?yada bunlarin hic biri deilde nesen kendini fazla iyi goruyorsun iyi goruyorsan zekani kullanip yazicagina sende yap .
o kadar makyaj yaptığı halde bokuma bile benzemiyor, net.
Bak buna yolda araba çarpsa böyle yerde kıvransa yardım istese . Bırak yardım etmeyi 112 yi bile aramam öyle nefret ediyorum amk varilinden.
Sol gözünde odaklanma sorunu var. Önceden yoktu Sonradan çıktı. Merkezi sinir sisteminin değişik etkenlerle vücudu kontrol edememesinin belirtisi. Yani artık gözlerini kontrol edemiyor. Beyaz show'da gördüğüm kadarıyla ellerini de kontrol edemiyor. Uyarıcı madde kullananlarda görülen bir durum.

Dediydim dersiniz. Ahan da buraya yazıyorum. Geleceğin Deniz seki'si olma yolunda ilerliyor.
isme bakınca sırp yada hırvat yabancı futbolcu sandım. Resme Baktım kız. moğollara benziyor. Gerçi trans muhabbeti dönüyor ama o da reklam kokuyor. Biraz araştırınca youtuber kurnazı olduğunu öğrendiğim bir bağyanmış. Makyaj bahane aboneler şahane. Bu nesli (sözde neslihan damla akdemir) Bizim topçuları da fena işletmiş. Fettan kadın tipi bu olsa gerek.
Obez youtuber.
görgüsüz ve şirret birisi.
Danla değil dana. Süt danası.
Tanimiyordum bu kadar linc edilmis merak ettim ve gayet normal güzel bir kadin .
Makyaj yapiyormus kendisi yapar videoya ceker isteyen izler , istemeyen izlemez bokuna bakar bir silüet arar .
Bilmem birden sevmeye basladim lan bu kizi .
E. Düt.
Bu tipler şişman çirkin zayiflarsa daha beter oluyorlar. En iyisi hiç kilo almamaları önüne gecemezsen pim çekilmiş demektir artık. Bir Youtuber.