bugün

inanılmaz abazan bir insanım son 3 senedir. inanır mısınız elim kız eline dğmiyor ne zamandır. en son bir kız ile ne zaman konuştuğumu bile hatırlamıyorum.

diğer abazanlar gibi kız sıkıntısı içinde, ama onlardan farklı olarak kızları tanıma ile geçirdim bu 3 senemi. kayıp olarak görmemekle beraber, ilerideki cinsel hayatıma büyük katkıları olabilecek, bir 3 sene geçirdim.

ve araştırmamdan şu sonuçları çıkardım. etrafta gördüğümüz, ve çoğumuzun güzel kızmış, iyi ilişkiye girilir bu denilen kızların çoğu dangalak. çoğu dediysem yüzde 95 lik bir kısmı canım. ve bu dangalak kızların beğendiği genel geçer bir tip var.

3 sene boyunca hangi dangalak kızı gözlemlediysem, yanındaki erkeğin özellikleri, bir başka zaman gözlemlediğim bir başka kızın yanındaki erkekle hemen hemen aynı.

ilk başlarda şaşırdıysam da, sonraları acıyla farkettim ki, bu kızların hepsi aynı sıradanlığa sahip. farklı olma çabası içinde, birbirlerine daha da benzemeye başlıyorlar zavallılar. ve işin kötüsü, sıradan beğenileri de, birbirleriyle uyuşuyor.

bunu anlamayan yurdumun daha dangalak delikanlıları da, o beğenilen tip erkek olmak için gtünü verebilecek kıvama geliyor..

hepinizin merakla dangalak kızların beğendiği genel geçer tipin nasıl olduğunu merak ettiğini biliyorum. onun için olabilmek için bu entry i okuduğunuzu da biliyorum. bundan dolayı, size acı çektirmek, belki duygularınızla oynamak hoşuma gittiğinden dolayı, o genel geçer tipi sizinle paylaşmayacağım, kuzucuklarım.
kim ne derse desin iki insanın birbirlerini beğenme kriterleri ilk anda dış görünüşleridir, yerim içi güzel olsun laflarını! içinin güzelliği her zaman ikinci plandadır, tanıştıktan sonraki değerlendirmeye alınması gereken kriterdir.

insanlığın evriminin ilerlemesi iç güzelliğe göre değil, içgüdüsel olarak dişinin cinsel birleşme için yapacağı seçimin kriterlerine göredir. nedir? güçlü olan kazanır prensibidir! çağımıza uygulanışı da dış görünüştür.
- kızlara dangalak dememesi..
http://www.evindeparakaza...mynet_resimlerim/para.jpg
kızların kendilerine bakmadan mükemmel bir erkek için uydurduğu kriterlerdir. muhtemelen brad pitt gibi birini arıyorlardır ve kendilerini angelina jolie gibi hissediyorlardır.
erkeğin tipsiz, keko, piç olması durumu dangalak kızların en çok aradığı kriterler içinde.
(#1635298)
en az kendine kız beğenme kriteri koyan dangalak erkek kadar dangalak olan kızın yaptığı kriterlerdir.
(bkz: nefes alsın yeter)
dangalak tabir edin kız tipinin kendisine erkek seçerken belirlediği standartlardır.

Artık kızlar da bir noktadan sonra ekonomik özgürlüklerine pekala kavuşabildiklerinden, artık maddiyatın yerini karizma, popülarite, sosyal aktiviteler almıştır. Bu saydıklarımdan en az birine sahip değilseniz, boşuna yırtınmayınız. Tez elden edinmeye bakınız.

Öte yandan, dış görünüş sadece erkekler için değil, kızlar için de bir seçicilik unsuru haline gelmiştir. Bakımsız, sarı dişli, göbekli, kel erkekler listenin son sıralarında küme düşmeyi beklemektedirler.

Evlilik kurumu da günümüzde değerinden oldukça kaybettiğinden, artık azıcık aşım kaygısız başım ya da aç açıkta bırakmaz mottoları yerini karizma olsun, popüler olsun, iyi vursun gibi seçeneklere bırakmıştır.

Ve bir seçenek daha var ki, kızlar tarafından neredeyse olmazsa olmazlar arasındadır, bu da erkeğin başarısıdır.

Halen anadolu'nun bazı yörelerinde eski kriterlerin geçerli olduğu dedikodusu yapılsa da, adı üstünde dedikodudur işte.

Aşk, meşk, kıl, tüy gibi bahanelerle işin felsefik boyutuna inmek isteyenler çıkacaktır. Aldanmayınız. Külliyen yalandır, iftiradır, dolandırıcılığın bayrak taşıyanıdır.
've araştırmamdan şu sonuçları çıkardım. etrafta gördüğümüz, ve çoğumuzun güzel kızmış, iyi skilir bu denilen kızların çoğu dangalak.'

kızkardeşinizden , akrabanızdan , eşinizden yada sevgilinizden 'iyi skilir bu' şeklinde bahseden insanların belirlediği kriterlerdir.bu insanlardaki ortak özellik 'kaybeymektir'.kaybetmenin verdiği acı ile sertoli hücreleri glialar ile yerdeğiştirir ve kafatasının içinde beyin yerine testis dokusu şekillenmeye başlar.bu sebeble bu tip insanların 'fikir' adı altında ortaya attığı içeriksiz düşünceler çoğunlukla normal insanlarda hidroklorikasitin fazla salınmasına neden olur. gasteri oldukca zor durumda bırakan hidroklorikasitin salgısından korunmak istiyorsanız güne başlamadan önce mutlaka h2 reseptör blokörü kullanınız.her yerde bu tip anlamsızlıklarala karşılabilirsiniz.
conversee bakan olaydır. çok basittir.
(bkz: yaraka kriterleri)
üstündeki marka kıyafetlere bakmaktır.
ben secilmem secerim diyen salak kizlarin kriterleridir.

+ ne kriteri be krakerdir onlar!
para ve araba başlıca kriterlerdir. bu ikisine ve türevlerine** sahipse, zeki çevik ve ahlaklı olmasa bile beyimiz iş yapar...

tabi bu durum sadece başlığın dangalak diye tabir ettiği "benden uzak allaha yakın olsunlar" türündeki kızlar için geçerlidir...**
(bkz: kukun mu var derdin var)

tuhaf kriterlerdir. esmerbomba2007xxx ya da benzeri rumuzlu kızların arkadaşlık sitelerinde aradıkları erkeğe dönük tanımlamaları da şu şekildedir:

(bkz: adam gibi adam)
(bkz: erkek dediğin beni taşımalı)
(bkz: erkek dedigin sever de dover de)
üç sene boyunca yapılan bu ulvi(!) çalışma neticesinde elde edilen sonuç. etrafında gördüğü, tanık olduğu 100, 1000 hadi abartalım 5000 kız üzerine yapılan bu çooook derin araştırma neticesinde %95 bu tip kızlardan oluşuyor diye bir sonuca varmak, üstelik bu süre içersinde hiç bir kızla çıkmayıp sadece gözlemlerle bu neticeye varmak, inanın beni çooook etkiledi. ya ben şunu anlayamıyorum insanlar yaptıkları çıkarımlara, yorumlara nasıl bu kadar katı bir şekilde inanabilir. hiç bir şekilde esneklik payı yok. üst üste aynı tip kızları incelemesi kendisinde ister istemez bir ön yargıya sahip olmasına neden olduğunu düşünmekteyim. ve senin tabirinle 'bu dangalak kız tiplemesi' ni hiç merak etmiyoruz nasıl olmuşsa yine kafadan sallamayla, yine bir sonuca ulaşılmış bu sefer gözlem değil telepatik yolla sanırım.
(bkz: hanim sen kac ben ben zaten yaraliyim)
itibar ve para.bu kadar basit.
kendisini uc sene boyunca gözlem yapmaya adamak zorunda kalan abazanın bahsettiği kriterlerdir . yalnız sunu bilse yeter halbuki ,

" iyi skilir " bos mantığıyla hareket ettiğim sürece önümüzdeki 95 yıl boyunca da abazan bir gözlemci olarak kalmaya mahkumum .
bu kriterlerin hepsi bir yaşa kadar sonra kriterlerin hepsi yerlebir. Yanlız ölme korkusu başlar otuzlu yaşlarda.
adam gibi yüzlerce erkeğe yazık eden kriterlerdir.
Tangalak kızların erkekleri peşinde koşturma maharetlerinin gölgede bıraktığı kızların ucuz kriterleri dir.
dangalak kızları ve bu kızların kritererine uygun büyük ihtimalle dangalak erkekleri ilgilendiren kriterlerdir. bizi bağlamaz.