bugün

cem yılmaz'ın abd şubesi gibim. get up, stand-up, dont give up the fight işte lan.

katıla katıla güldüğüm en güzel lafı da şu: ''i did my best.. i did my fucking best'', haha.
dün gece e2'de stand up gösterisini izleme fırsatı bulduğum, abd'li sanatçı. gerçekten cem yılmaz kadar güldürüyor. ön yargımı da kırmıştır kendisi. onların espri anlayışı bizimkinden çok farklı diyordum, fakat o kadar da değilmiş.. yer yer, yerlere yattığım oldu doğrusu.
beni en çok güldüren yabancı kişilik. taklitleri şahan kadar başarılı, esprileri harika...
anlattığı hikayelerle insanları hem yaran, hem de düşündüren müthiş insan.

(bkz: müthiş hikayeler)

edit: bu gece saat 23'te e2 ekranlarında olacakmış.
komikliğiyle beni dumur etmiş olan fantastik insan.
good luck chuck filminde jessica albanın sevgilisini oynayan abdli komedyen.
inanılmaz bi' mizah gücüne sahip komedyen. hayatımda en çok güldüğüm insandır efendim kendileri. bilmeyenler için mutlaka bi' şekilde stand-up gösterisine ulaşıp izlemesini öneririm.
her izlediğimde yarılmama sebebiyet veren bir çok filmde oyunculuğu ile de döktüren sarışın abimiz. kendisinin kadın tribi taklitleri insanı yarım yarım yardırır.

(bkz: i did my best)
(bkz: what the fuck did they take)
çok şeker bir adamdır. insanın bakınca içten gülümseyesi gelir.
yılbası gecesı yıne e2 de falan cıksa dedıgım adam cunku ben bu adama gercekten guluyorum yahu. abi gibi severim kendisini yahu keske abim olsa demişimdir yani *
(bkz: su-fi)
--spoiler--
When you're in the wrong relationship, with somebody awful, I call that a relationshit.
--spoiler--
good luck chuck filminde jessica albaile başrol oynamış sempatik oyuncudur. çok tatlıdır ya.
en sevdiğim komedyendir kendisi, en çok güldüğüm adam.

vicious circle, isolated incident en iyi şovlarındandır.
enerjisi ve esprileriyle stand up'ta seyirciyi yaran sempatik oyuncu. muhtelif hollywood filmlerinde yan rollerde performansları da vakidir.
vicious circle'da doğum günü olan bir kızın sahneye atlaması ve diyalogların sonunda dane'in "see ya later" demesi epey güldürmüştü. klasik olarak herkesin yorumu, amerika'nın cem yılmaz'ı olduğu yönünde olsa da farklı bir adamdır. atheist bölümü de epey eğlenceliydi.
ABD'li stand-up sanatçısı ve aktör.