bugün

fecri ebcioglu tarafından bang bang sarkısının turkce coverı olarak cıkmıs sarkının ismidir. pek bi keyiflidir.
dan daan yazık oldu dan daaan...*

çok genç yaşlardayken biz
nasıl da beni severdi
dünya bile yıkılsa
vazgeçmem senden derdi

dan dan nedir bu ses
dan dan imdat nefes
dan dan her şey bitti
dan dan hem vurdu hem gitti

yıllar geçti aradan
yardım etti yaradan
döndü geldi yalvardı
artık çok geç kalmıştı

dan dan vurdum onu
dan dan aşkın sonu
dan dan bir kurşundu
dan dan ağladım sonradan

işte dünya böyledir
intikam bu söyletir
hey hey hey hey

hey diyorum duymuyor
pişman oldum gelmiyor
şaka yaptım dedim de
beni hiç dinlemiyor

dan dan hayat söndü
dan dan her şey öldü
dan dan yazık oldu
dan dan hayatım mahvoldu
Hit olacağı kesin olan gülşen şarkısı.
Bugünlerde sürekli dinlediğim nadir güzel Türkçe şarkılardan birisi. Gerçekten güzel olmuş. Gülşen böyle şarkılar yapmalı bence.
girişi çok iyi olan parça, arabada mükemmel gidiyor.
Silah atış sesi. Öldün çık diye devam eder.
gülşenın yanmaktan yazdıgı şarkılardan biridir.

bana sen lazım illllaaaa güzellikle veyyyyaaaa zorla zorla zorla.
"soğudu havalar burada güneş açmıyor" derken, gülşenin yazın ortasında insan serinlettiği şarkıdır. kızda bir ses var kalitenin dibi.

ama gel görki yıllardır klip çekmeyi öğrenemedi gitti.
gulsenin seksi olmak için acaip kastigi klibi. olmuyor işte.
Gülşenin pop müzik olayını çözdügünün kanıtı olan şarkılardan biridir.
türk pop müziğinin geldiği rezaletin son örneği olan boktan şarkı. şarkının isminden hangi tür insanların dinlediği bariz bir şekilde belli.
dinlemesi ayrı, klibini izlemesi ayrı güzel olan harika şarkıdır.

gerçi hala gülşen in o pijamalı halini özleyenlerdenim,

ama bu sefer olmuş bence.
" Yok yok valla billa, bana sen lazım illa, güzellikle veya zorla zorla... " şeklinde devam eden Gülşen şarkısı. Baya baya hareketli valla, dinledikçe dans edesim geliyor *
--spoiler--
Ya beni gelip alırsın burdan,
Ya da bi ses duyarsın ordan.
Öldürürüm kendimi,
Dan dan dandandan !!!
--spoiler--
Gülşen'in artık gerçekten şansını çok zorladığı bir şarkısıdır.

Klip de bir o kadar nefret uyandırıcı. mesela bu kadın bu şarkıyı bana yazmış olsa tavrım aynen "bu suratla bu tiple seni şeyetmeyeceğim için kendini vurmakla tehdit ediyorsan durduğun kabahat, hatta acele etsen çok iyi olacak çünkü göz zevkimi bozuyorsun küçük soytarı" şeklinde bir cevapla karşılaşması işten bile değil. Ama tabi böyle bir şey yok. Benim sikimin bir haysiyeti var ve ben böyle bir tipin bana böyle bir şarkı yazmayı düşünmesine bile mahal vermem.
Gülşen'in ' ya beni gelip sikersin burda ya da bi ses duyarsın orda şak şak şak ' şeklinde söylemek isteyip daha bunu daha edepli bir yoldan yaptığı şarkıdır. ne var lan işte klasik Türkçe pop eğlen genç amma kasıldınız haa yok rezaletmiş yok yeni türkiyeymiş. ne çok anlam yüklüyorsunuz her şeye. herkes aşk acısı mı çeksin damardan. dinle eğlen geç tatava yapma.
Boktan şarkı dan dan ne lan, ilkokul bebeleri için yapılmış şarkı.
şarkı zaten boktan da klip de çalıntı. true detective jeneriğini aynen kopyalamış gacı. tabi o alevli efektli falan yerlerden bahsediyorum, geri kalanı erotik film gibi zaten. bi de devam edecekmiş, ikinci aşamaya mı geçeceksiniz amk neyi devam edecek?
Kadın milyarlar sen ise halay başını alıyorsun.

Bir hatırlatma.
seksli şarkıdır. bayılıyorum bu şarkıdaki davetkar cümlelere. dan dan, şak şak , ah oh...

sik beni gülşen! güzellikle veya zorla sahip ol bana, emellerine alet et beni... harca kıy hiç düşünmeden bir paçavra gibi kenara at sonra.
güncel Önemli Başlıklar