damarlarında türk kanı dolaşmasıkadar doğal bir durumdur. sonuç itibarıyla ermeni veya türk kanlarındaki gruplarda herhangi bir farklılık yoktur ve ikisi arasında nakil de yapılabilir.
(bkz: bir rh faktörü olarak ırk)
insanların sizden nefret etme nedenidir.
kimsenin türk olarak doğmayı seçmemiş olması belki bayat bir geyiktir ama bunu anlayabilmiş pek az insan vardır.
hayatı boyunca ermenilere karşı kin beslemiş ırkçılar kendi atalarının türklüğü konusunda nasıl olur da bu kadar iddialı konuşurlar bilinmez.
cok dogal bir durumdur. zira insanin kendi ırkını secme gibi bir sansi yoktur. bundan ne utanc ne de gurur duymasi gerekir. önemli olan insanin ırkının yaptıklari degil, kisinin insanlıga ne kazandırabildigidir.
biyolojik olarak kanların hepsi aynıdır.aynı içerik, aynı gruplar falan...
düşünsel olarak kanla kemikle uğraşmak ezikliğin tavan yapmasıdır, ırkçılıktır.
siyasal olarak marjinalliktir.
insani olarak....
sonuç itibariyle insan olanın, onurlu olanın, çalıp çırpmayanın, sömürmeyenin, bankaları boşaltmayanın, devletten çalarak zenginleşmeyenin, şiddet uygulamayıp şiddete sessiz kalmayanın, insanları öldürmeyenin kanında ne olursa olsun baş göz üstünedir.
eğer türkiyede yaşıyorsanız gırtlağınızda bir çift el görmenize sebep olan durum.*
yüzünüze birde aşşalarmışcasına ermeni dölü derler.
sanki insan değil gibi.
halbuki bizimde kanımız kırmızı tıpkı türkler gibi.
bizde onlar gibi içimizde bok taşıyoruz.

(bkz: damarlarımdaki asil kan)

damarlarımda 5 milletin kanını taşıyorum.
alman kanı aldım,
yunan kanı aldım,
sırp kanı aldım,
türk kanı aldım
ve kendi ermeni kanım.

bende hiç bir değişiklik olmadı ama.
yani türk kanı aldığımda asilleşmedim,
yunan kanı aldığımda hain olmadım,
alman kanı aldığımda hanslaşmadım.
kan sadece renkten ibaret
övünmenin ya da aşağılamanın anlamı yok!
Nufus kayitlarinin osmanlida gunumuzdeki gibi tutulmamasindan ve cogu vatandasimizin 4-5 kusaktan otesini tanimamasindan hareketle her turk vatandasinda gorulebilecek gayet dogal durum. en has ermeni dusmanlarinin yaptiklari arastirmalar sonucunda uc veya dorduncu gobekten dedelerinin papaz oldugu gercegiyle karsilasmalari hakikaten nes'eli sonuclara yol acmaktadir.
kimsenin damarlarındaki kanı seçme şansının olmamasıdır ve de gayet doğal bir durumdur.
hem korkmayın, bir şey olmuyor.yine iki gözünüz, bir burnunuz ve iki kulağınız oluyor. benim öyle mesela; ermeni kanı taşımama rağmen aynı sizin gibiyim.
(bkz: ermeni)
bize annemiz butun kanlarin ayni renk oldugunu ogretti. ben de ogluma oyle ogrettim, o da ogluna oyle ogretsin diye. insan olmaya geldik, insani severek, irkinin ne olduguna bakmadan. damarlarinda ermeni kani dolasmasi diye cumle kurabilen farkinda olmayabilir fasist yaninin, yazik, ne yaziktir ona.
kanın damarlarda dolaşmasından rahatsız olan birtakım kimselerce kanın akıtılmasına dönüşebilen.
düşüncelerimiz içimizden geçer.kanımız içimizden geçer.dolayısıyla niyet nerde gezerse düşüncelerimize yansır ve dolayısıyla kanımız o renge bürünür.cümlelerini aklıma getiren konu.
(bkz: damarlarındaki asil kanda mevcuttur)
faşistlerden daha asil kan taşıdıklarına şüphe yoktur.
hayko cepkinin size kan vermesi durumunda gerçek olabilecek gereksiz başlıktır.
yazarların aslında demek istedikleri başlığına yazılabilecek en güzide örnektir.
(bkz: ırkçılığa doğru hızla yürümek)
kimse anasından isteyerek türk ya da ermeni doğmaz.hangi ırkın evladı olursa olsun taşıdığı kana laf atmak kimsenin haddi değildir..
aslını inkar eden soysuz, nesliyle övünen ahmaktır...
"ermeniler insan değil mi?" sorusunu akıllara getirebilecek durumdur.
gayet normal bir durumdur. eger babaniz veya anneniz ermenilerden geliyorsa, ermeni kani vardir. a, b, o veya ab olabilir, öteki kanlardan bir farki yoktur.
Sözde milliyetçiliğin ortalığı karıştırma deyişlerinden sadece biri.ermeni kanı ne oluyosa ayrıca kim nereden biliyor kimden geldiğini.Eğer kişi kendine Türk'üm diyorsa Türk'tür.! fazla söze gerek yok...