bugün

her dışarı çıktığında birinin mutlaka ''saçını taramayacakmısın?'' sorusuna maruz kalma sebebidir.
düz saça göre daha havalıdır. ama insanı vezirde eder, rezilde. vezir ettiklerine örnekler veriyorum.

http://img.photobucket.co...ies/troy/eric_bana_98.jpg
http://www.forumacil.com/...-dalgal-sa-modelleri1.jpg
mevcuttur, zordur ama kabarıktır ve havalıdır.
düz ile kıvırcık saç arasında kalan saçtır. görüntüsü hoştur lakin erkek için bakımı ve şekil vermesi çok zordur. kısayken henüz dalgalanmadığı için düz saçtan farkı olmaz, uzunken ağırlığının da etkisiyle çok hoş bir görüntü oluşturur. ama gelelim ne uzun ne kısa olan o kabus geçiş dönemine. tamamen işkencedir. saçınız bir gün kıvırcık gibidir, bir gün dümdüz olur, bir gün çok basık durur, bir gün çok kabarır. tam istediği gibi dalgalanamadığı için ne şekle gireceğini şaşırır, böyle şekilsiz mal gibi ortada kalır. bu dönemde en iyisi hiç şekil vermeye uğraşmadan sadece biraz kabartıp tamamen doğal halinde dağınık takılmaktır bence.

sonuç olarak zordur ama güzeldir. seviyorum saçlarımı...
Maşanın mucidi.
eğer bu saç erkekteyse hayattan soğutur. hele sabah uyanıldığında saçlar dağınıksa yıkandığı halde düzelmez. insanı sinir eder.
sadece bir sac masasi uzakliginda olan 15 di alan basit eylem.

severim, kullanirim. saci dolgun gosterir.
kusurlari kapatir.

candir.
bayan yazarların özelden fotoğrafını atmasını beklediğim saç türüdür. meyhaba kızlar.

not: ciddiyim.
çok muhteşem bir saç tipidir. kendinden şekillidir, yağlanmaz. ah keşke annemde olduğu gibi bende de olsa dedirtir.
bin ayıp örter, öyle diyim.
ne kıvırcıktır ne düzdür ortada kalmış saç tipidir ama seveni çoktur.
hala mesaj kutumu yakmamış olan saç türüdür. lan bari gugıldan falan bulun. lütfen.
Orgazm sebebimdir.
Ne var olum topuk seven bile var.
bakımsızsa hiçbir işe yaramayacak saç modelidir..
her duştan sonra elektrik akımına kapılmış gibi olmama sebep olan saç tipidir.
bayanlara en çok yakışan saç tipidir kestane rengi saç rengiyle tadından yenmez.
Köpük yardımıyla süper şekle giren saç şekli.
Sahip olduğum ve sahip olmaktan mutlu olduğum saç.
Guzeldir ancak kullanimi zordur cabuk kabarir . Krem kullanilmasi gerekilir .
Sahip olduğum saçlardır. Lâkin belirli uzunlukta kalması şart oluyor.yoksa kendi sancağını dikiyor hemen saçlar. Ama bizden ziyade kadınlarda hoştur bu saç.
olmasını istediğim saçtır. (bkz: anneee neden benim saçım o kızın ki gibi değiiiil)
görsel
sahip olduğum için gururlandığım kıl, erkeğim.
iğrenç bir saç şekli olduğunu düşünürdüm. şekil falan vermek zaten imkansız. bir de tarayınca saçı canım acıyordu amiyum. bugünlerde yeni bir şampuan deniyorum * çok işe yaradı. şu yaşıma kadar nefret ettiğim saçlarımla oynamaya başladım aga. tavsiyedir.

sahip olanı çileden çıkartır, olmayanı kıskandırır. böyle de meret bir şey işte.
'ankara rüzgari' isimli guzel sarkiyi aklima getiren sactir. 'her goren agladi, kalbini bagladi dalgali saclarina. bos yere aglama, kalbini baglama ankara kizlarina'...
not: erkeğim, benim saçımdır efendim tararken acısa da kabarsa da efsane görüntüye sahiptir hele uzunsa tadından yenmez. Clear öneririm şampuan olarak.