bugün

Kıvırcık olmakla düz olmak arasında kalan saç şekli. Kuruturken nasıl müdahale ederseniz sonraki duşa kadar öyle yaşıyorsunuz. Bir dönem düzelmesini ümit ederek perma yaptırıp sonrasında tövbe etmiştim. Krem kurutma aparatları vs ile düzgün ve daha doğal gözükebilir.
Bende olmasa kesin olsun isterdim ama var işte. O yüzden Allah belasını versin.
Vallahi benim saçım da böyle her gün şekil vermekten canım çıkıyordu. En sonunda gittim paraya kıyıp rasta modeli yaptırıp kurtuldum. Dalgalı saç pişmanlıktır.
Benim hep düzdü.
efillanın hoşlandığı saç tipi tam da bende var. umarım bir gün efilla tarafından tecavüze uğramam.
Düzleştirsen kabarır, maşalasan dağılır, uzatsan bakımsız durur. Lanet bir saç tipidir. Bu tipten saçlar bazen ince telli ve seyrekti. o en kötüsüdür. Kısa dalgalı saçın dalgası ve düzlüğü bozulsa bile bakımsız ve özensiz değil hacimli duruyor. Bu yüzden 3-4 ayda bir saçlarımı 3-4 cm kestiririm. Bi saç kesimi bile 50-70 ₺ olmuş. Yuh be.
arkadaslar neden sevmiyorsunuz ki yahu. tamam bazen benim de belirgin dalgalarim olmuyor neye gore bilmiyorum ama bazi zamanlar bir yanim duz oluyor bir yanim kivircik oluyor ama yine de guzel.
insanda yaşama sevinci bırakmayan lanet olasıdır.

neyse ki bunun da çözümü bulundu artık.
her sekle girebilen bir sac seklidir, mensubu oldugum icin mutluyum. duz sac gibi masa hemen bozulmaz, kivircik gibi duzlestirdiginde eski halini almaz. islem gormeden, cabasiz bile guzeldir. seviyoruz.
Kıvırcık saçın kankasıdır diye düşünüyorum .
kadında olanının hastasıyız. bana ne la bakımından ben kelim,üzümünü yerim bağına karışmam *
Dalgaları daha da belirgin olsun, yok anam kabarık olsun da yıpranmış gözükmesin yok şöyle dursun böyle dursun diye binbir türlü ürün kullanmamızı gerektiren saç şekli.
görsel
Memelerime doğru hızla akan saç şeklidir.
başıma bir şey gelmeyecekse doğal olanının karman çorman hafif pasaklı bir görüntüsü olduğunu düşünüyorum.
sahip olduğum ve bana göre en güzel saç şekli. küçükken hep düz saçları olan arkadaşıma bakıp çok üzülürdüm. zamanla sevmeye başladım. kıymetini anladım. kısa kullandığım için bukle ve dalgalarım daha yoğun ve asi geliyor ve bu görünüme bayılıyorum. thanks god.
Her sabah dus alip itina ile ilk fon cekip sonra duzlestirdigim sac turudur. Herkes cok begensede benim alisamadigimdir.
Sahip olduğum saç şekli. Çok hoşuma gidiyor bence dalgalı saç ayrıcalıktır. Doğal bir havası oluyor insanın. Çok pratik ve kolay kullanım. Tek sıkıntı kabarıyor bazen.
Atın beni üstüne de sörf yapayım diyeceğim saçtır. Böyle omuzlara doğru usul usul süzülürüm ki.
Kime göre dalgalı, neye göre dalgalı?
En sevdiğim saç tipi.Çocukken bukle bukleyken kestire kestire bozulmuş.Örerek dalgalı hale getiriyorum.
görsel

şekil vermeyi başaracak yolu bulduysan mükemmeldir.
Düz saça oranla hanımlara daha çok yakıştırıyorum hele birde bukleler sırta bele kadar iniyorsa.. oooo daha ne olsun..
bugün yataktan kalktim ulan saçlarim ne güzel dedim bunu bir iki arkadaş da söyledi çünkü parlıyor dalgaları muazzam görünüyor. hatta dedim sırf sacimdan dolayı bile iyi muamele gormeliydim :D
ancak herkeste böyle mi bilmiyorum bi gün kalkıyorum dalgalari sönük oluyor duzumsu oluyor sac,bi gun bakıyorum kendiliğinden kırık fön cektirmisim gibi. bilmece gibi saç lakin çok seviyorum. saçım da bugün boşver ismini yansit diyor sanki bana.
sahip olduğu insana ayrı bir seksapalite katan saçtır. hastasıyım.
Çıldırtan saç biçimi sen kıvırcıkmısın düzmüsün karar ver be saç kardeş.