Cumaya gitmek tabiki lazımdır ama cumaya gitmiyor diye de kâfir demek birisine ne bileyim kara cahillik. Başlığı açan arkadaş dinini biraz sorgulasın. Herkese kâfir demenin hükmü nedir bir araştırsın. Teşekkürler.
Cuma namazı önemlidir. 5 vakit kılmıyorsanız bari hiç olmazsa cumayı kılın. Mazeretsiz Üç Cumayı kılmayanın kalbi mühürlenir. Bırakın siyaseti bahane etmeyin. Ömür geçiyor, sonra çok pişman olursunuz.
cumaya gidenlere bakıyorum, bir kırtım ilerleme yok, aynı tas aynı hamam...
Sözlük erkeklerinin cumaya gitmesiyle, artan kadın yazar popülasyonunu fırsata çevirmek isteyen erkektir.

(bkz: cumayı fırsata çevirmek)
ben gitmiyorum. yıllardır gitmiyorum, çünkü buradaki camii de akape propagandası yapılıyo, hud suresine göre o adamlarla aynı camiide saf tutulmaz, onların camiisine girilmez.

biz de surenin emrine uyarak o camiiye gitmiyoruz.
ateisttir. kerimcan durmazla karşılaştıranlar isterse eline alabilir.
Ben salıya gidiyorum.Başlık tamamen yanlış olmuş,Cuma namazına gitmeyen olacak o.
yaratıcı ile kul arasındaki meseleden size ne mk.
Benim bu.
Hoş görü dini olan islama mensup bazı sözlük yazarları bir ateist olarak her cuma namaza gitmemi istiyorlar. Gözlerim yaşardı
Cuma’ya gidip reklamını yapan erkekten daha samimidir.
5 senedir bu benim. Artık içimden gelmiyor allah affetsin.

Ama bu 5 senelik dönemde en iyi fark ettiğim şey ise allaha bilinçli bir şekilde dua etmek ve sonsuz rahmetinden isteklerde bulunmak oldu.

Motamot cumaya gidip mekanize bir şekilde kıldığım namaz dönemi boyunca bu bilinçli dua hadisesini neredeyse hiç yapmadığımı fark ettim. Bir şeyi kaybettim başka bir şeyi kazandım. Bakalım sonu nereye varacak?
bi bitmediniz mına koduklarım her cuma her cuma.
daha eksilenmemişken eksileyeceğinize cumaya gidin diyerek editlemiş entrysini.

madem eksi istiyor vermeyin istediğini.
artılayın.

edit: sildi.
annene gidiyordur belki nereden biliyorsun.
en son ne zaman gittiğimi hatırlamıyorum. ben galiba ''kalbi temiz olan''lardanım.
Cuma namazlarında bile siyasi propaganda yapılmaktadır. Ondan gitmiyor olsa da günah günahtır.
3 cumaya gitmeyen erkek cehennem kapısını aralar.

cuma namazının yeri dinimizde çok önemlidir. erkekler için cenneti müjdeler.
(bkz: birinç)

Cuma günleri çok sözedilen erkektir.

Yarın bu başlık epey bi canlanacak, erken davranayım dedim.
akp reklamından usanmış er kişidir.
Dışarı çıkınca köpek kovalayan kişidir.
yhaa moruq yıl olmuş 2017 hala cumaya gidenelr var mı?
Arap mitolojisi ilgi alanına girmeyen erkektir.
cumaya gitmemiştir.

pazar günü kiliseye gelsin o halde.
Cinsiyet ayrımı olan bi dine inanmıyor da olabilir.
kendisini güldüren erkeklerden hoşlanır.