bugün

Ya napim sen hakkını haram edince ben de üzüntüden narsist olduğumu kabullendim. Raporumuz var zaten zor olmadı.
Kavga edecek bir sevgilisi olsaydı eğer kıymetli vaktini benim gibi bir gereksizle tüketmeyecekti. Üzüldüm biraz.

Umarım kavga edecek bir sevgilin olur yakında.
Özelden yazdığın şeyi tekrar nickaltımda canlandırma sebebin nedir kral?
Ne alaka olum burda sevgilisi olanlar takılamıyor mu nedir yani iki çift laf ettik senden başka uğraşımız olmadığı için mi? Yıkık değilim o kadar rahat ol.
Hanımefendi bir kere ciddi bir Uğraşınız olsa burda bu kadar boş yapmazdınız.

Ayrıca konu ben değilim. Kendimi nimetten saymıyorum. Bana çatan ilk kişi siz değilsiniz. Hem sizi Ciddiye almıyorum, sizi alt etmek gibi amacım da yok. Eğleniyorum.

Sakin olun. Ve Ciddiye almayın buraları fazla.
Ya beni ciddiye almayan adam hakkımı helal etmiyeeeem diye bağırıyor birde ünlem falan kullanmış. Abi güldürmeyin. Buraları bu kadar ciddiye alıyor olsam 2 yıldır sözlükteyim ortalığı defalarca karıştırırdım kırk yılın başı iki çift laf ettik amma uzattınız.
Bence Sen kendini çok daha fazla önemsiyorsun.

Dünya sizin çevrenizde dönmüyor. Bu da son entrym. Hoşcakalın. Lutfen rahatsız etmeyiniz benu bir daha.
Benden rahatsızlık duyduysanız da engelleyin.

Sevgilinizle mutluluklar.
Edit: hanımefendi sizden özür dilerim. Siz haklisiniz.
Her körün bir topal alıcısı oluyor ben şansımı kullandım sıra sende, sen de mutlu olursun illaki takma ya. Engelleyecek kadar ciddiye almıyorum desem ayıp mı olur bilemedim, hayırlı forumlar.
Sözlükte insanları neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz anlamıyorum bırakın aq ne söylerse söylesin size ne.
Salın şu herifi.
Sen de özelden yavşasana sözlük kızlarına, görmek zorunda mıyız?
(#43493650)
Şair e yüz vermemiş, şair de fukara sümüğü gibi nickaltına mı yapışmış, nolmuş? olay ondan mı kopmuş?

He gülüm he, az çekirdek ver lan. Paketi hacılamışın.
Nöbetçi fight club üyesiyim, kime saldırsam diye halihazırda tetikteyim ama kimse bana bulaşmıyor..
Sevdiğim yazar. Biraz heyecanlı.
Tam bir Kezban. Evet.
Ya ama oytun... ben sözlüğü bırakıyorum en sevdiğim adamlardan birisi böyle düşünüyorsa ne anlamı var aq yazmanın.
Yeni dadandığımı iddia eden yazarın on ikinci nesil olması şoku...
Tam sinir edilmelik sakalasmalik kiz tipi gibi duruyor ama gerçeğini bilemem.
Cumartesi olmazsa pazar gelirim deyip de kandırıp oyalama beni diye hakan peker şarkısı gibi başlık.
Niye sendrom olsun ki ya? Mis gibi tatil işte daha ne istiyorsunuz
Tatlı bişiye benziyor. Du bakam.
Şatomun bahçesinden seçme güller göndereceğim yazar. Saygılar...
Sevenlerine teşekkür eden yazar. Haters gonna hate arkadaşlar.. siz karanlığı seviyorsunuz diye güneş doğmaktan vazgeçmez.. wtf. Uydurdum valla bu sözün aslı neydi bilen yazsın.
Geçen hafta cumartesi günü bir sendrom yaşatmıştı bana da bu yazar.

iyi birine benziyor. Baş belası olduğu kanaatindeyim. Yolu açık olsun.
Şuraya yazıyorum;

Bir kaç gün içinde manita bulup sözlüğü bırakır. Demedi demeyin. Çok belli oluyor ya, biz neler gördük. Yazar sarrafı olduk.

Bir an önce elinizi çabuk tutun, tavladınız tavladınız, yarına kalmaz.
Kadın olduğu yönünde iddalar var.
güncel Önemli Başlıklar