bugün

(bkz: forma sattırma makinesi)
ibne oğlum bu adam. gerıt beyıl geldikten sonra sözleşme maddesine en çok kazanan futbolcu maddesini ekletmiş. oğlum harbi diyorum liseli lan bu. en çok ben en çok ben. kezban mı bu adam? real madrid'te vardiyalı inşaat işçisi olsam asgari ücreti çok görür, erzak olarak verilen pirinç ve ayçiçek yağını geri çevirir, kulübüme maddi katkıda bulunurdum. ama bu liseli en çok ben kazancam deyip duruyor. ne çirkef bir herifmişsin. allah belanı senin ya.
ilk transfer olduğu günden beri sözleşmesinde en çok kazanan oyuncu olma şartı olduğunu bilmeyen liselilerin, liseli dediği terminatör.

adam avrupada en çok kazanan olma maddesini 2 senedir uygulatmıyor. Istese 2 sene önce eto 20 milyon alıyor diye bu adam da 21 milyon euro istemeye yasal hakkı vardı.

okuyun da gelin amk.
ergenlerin kendisi için söz dalaşına girdiği basit bir topçu.

(bkz: lionel messi)
portekiz milli takımında harcanandır.
arjantin'de olaydı, messiyle beraber dadundan yenmezdi.
Mesutsuz hiç değil uyumsuzdur şimdilik.

Bazıları xavi iniestasız hatta busquetsiz yapamıyor beyler yamuk oturup doğru konuşalım.
2-3 maç oynamayacak, sakat dendi bu adam için. dün çatır çatır oynadı.
Yeni imzaladığı 5 yıllık sözleşmesi ile tüm dünyada kulübünden en çok maaş alan futbolcu olmuştur.
adanali kankisini mac icin izlemeye cagiran guzel adam..
biraz daha insaflı olmasını dilediğim kişi. yeni sözleşmeyi de yaptım paramın hakkını vereyim diye hayvana bağlamaz umarım.

maçtan sonra gelen edit: büyük harflerle senin ağzına sıçim ronaldo.
Bugüne kadar Cristiano ronaldo nun 2 gol attığı ve takımının kaybettiği tek bir maç olmuştur. O da geçen seneki galatasaray maçı. Ronaldo bütün kariyeri boyunca şayet bir maçta 2 gol attıysa ki bu defalarca olmuştur o maçı oynadığı takım en kötü berabere bitirmişti. Ta ki geçen seneki galatasaray maçına kadar. Varsın yine atsın 2 tane ama galatasaray yine yensin 3-2.
bugünkü maçta kobrayı salacaktır.
makyajsız bir sikime benzemeyen topçudur*.
yıllık kazancı 21 milyon euro olan futbolcu. evet.
fotoğraflarda yakışıklı çıkan adam. O kadar yakışıklı değilmiş. Sanırsam makyajsız olduğu için.
galatasaray'a 3. golü koyan dünya yıldızı. evet.
galatasaray'a 4. çocuğu koyan yıldız. evet.
gassaray'a 2. kez koyan yıldız. evet.
(bkz: inşallah ananı da ellemişlerdir ronaldo)
tecavüz eşliğinde galatasaray'a 6. çocuğu koyan yıldız. evet.
aslan parçası. hep severdim zaten keratayı.
alexin cimbomu sevdiği gibi sevmektedir.
adam klas azizim. son golde attığı çalımla galatasaray defansını bir kaç klasman alta çekti. yakında 2. ligde filan oynayabilirler.
jöleyi vazelin niyetine kullanan aslan yavrusu.
ilk yarıda herhangi bir varlık gösteremeyen, ikinci yarıda skorun 2-0 olmasıyla boş beleş goller atarak istatistik yapan topçu. Messi'nin tırnağı olamayacak hayatı boyunca.