1. 1.
  crt diye kısaltılan naughty dog yapımı play station oyunudur. baş kahramanı crash bandicoot isimli tilkidir. sağolsun devamlı uyuması, yoyosu ve garip dansı ile şahsıma pek bi benzediğinden her daim oynadığım karakterdir. bir de bunun karısı coco vardır...
  oyunda çeşitli arenalarda isteğe bağlı olarak kendi aranızda veyahut bilgisayar kahramanlarına karşı yarışlar yapılmaktadır. çok eğlenceli aile oyunudur. tabi yarışırken atılan silahlar oyunu daha ilginç kılar. çok güzeldir çok...
  3 ... karga
 2. 2.
  önünüzdeki rakibinizi hedefe kitlenen roketle vurabildiğiniz, parkurunda sizi aracınızla beraber yiyip lastikleri tüküren çiçeklerin bulundğu son derece güzel bir play station oyunudur. özellikle adventure modu çok güzeldir. bir arkadaşla multiplayer da oynanabilir.
  2 ... isildur
 3. 3.
  efsane ps 1 oyunudur. efsanenin devamı ise crash bashdir.
  2 ... jerry
 4. 4.
  play stationun en eğlenceli oyunlarından biridir. tek başına değilde arkadaşlarla oynamak zevk verir. 4 tane kupa mevcuttur. tek kişi oynandığında bölüm geçip kupa aldıkça yeni karakterlerle yarışabilirsiniz. o kadar uğraşmaya da gerek yok aslında şifresini bulup tüm karakterleri açmak en temizi.
  4 ... bi arkadasa bakip cikicam
 5. 5.
  cocukluğumun efsane oyunudur. ilk öyküyü bitirdikten sonra oyunu %100e tamamlamaya çalışırsınız. asıl zevkli kısım burasıdır bence. hele hele c,t,r harflerini toplayıp birinci olmanız gereken bölümler aşırı zevklidir.
  2 ... cego
 6. 6.
  modern yarış oyunlarına taş çıkartacak derecede keyif alınacak, hatta onları gıpta ettirebilecek, insanda geçmişe gitme isteği uyandıran efsanevi oyundur. ölüm yarışı ctr'den ilham alınmış olabilir. keşke pc versiyonu da olsa.
  2 ... randal simmons
 7. 7.
  harika bir oyun . füzelerle diğer rakipleri patlatmak çok güzeldi.
  2 ... volcano39
 8. 8.
  Efsaneydi ya çocukken ne oynardım şimdi PS1'im de hâlâ oynuyorum ve eskisi gibi olmuyor tabii.
  1 ... ride the lightning