bugün

reflex ve teknik isteyen oyun.
günümüz gençliğine "go go go" cümlesini sıkça kullandıran efsane oyun.
eskimeyen oyundur. günün 5-6 saat'inin verilmesinden sonra, biraz gülmek için ortalığın karıştırılması vazgeçilmezdir. *

a-b rush anının hg karmaşasın da, -şimdi bu kadar hg'ye kimse beni görmez- denilerek flash fırlatılıp, yeni bir başlangıçta ufak bir tebessümle y tuşuna basılır ve yazmaya başlanılır ;

ben: b , denek: d , takım: tt

b: abi tam rush yapıyoruz, D flash atıyor önümüze hayret yahu
d: ben atmadım
b: yalan atma bir de, yazıyor aşşağıda
t: senin ben a.q gerizekalı
d: lan ben atmadım
t: lan beyinsiz, adam gibi at bir daha şu flash'ı.
d: ben atmadım lan s.kerim şimdi
t: s.tir git lan
t: gerizekalı i.ne.
t: mal ya. admin at şunu ya önümüze flash atıyor.
d: ben atmadım s.kerim şimdi herkesi adam gibi konuşun

d is banned.

biliyorum, bana yapılsa "çocuk musun ya" tarzı tepkiler verip çok sinirlenirdim. hatta hiç komik bulmazdım. arada sırada sizler de bu tarz ufak kaçamaklar yapmışsınızdır.
b4-1 b4-3 b4-2 o4 o2 o1 b1-4 tuşlarının çokça kullanıldığı bir oyundur. klasiktir.
player yaş ortalaması günden güne düşen ve veletler tarafından her yanı işgal edilmiş acınası haLdeki oyundur.
yıllar geçer ama bu oyun benim için geçmez aga, ne biliyim dönem ps3 dönemi ama hala bu oyunuda oynuyorum, kesinlikle steam'siz insan gibi oynanılmazdır sadece benim ülkemin keko ergenleriyle oynamak sarmıyor.
gather sistemiyle çağ atlamış oyundur. yani, yeteneğinizin az da olsa para kazandırabileceği oyundur.
internet cafelerde oynamasını özlediğim lise yıllarımda tüm sınıfça oynayıp birbirimizi oyun üzerinden öldürme çabamız ve gelen hesabı kaybeden tarafa ödetmek... assult'ıyla dust'ıyla özlediğim yıllarımın vazgeçilmez oyunu.
bunun yerine şunu oynayın, bu da oyun mu lem, gibi sözlerle bir nesil için efsane kategorisine giren bir oyunu beğenmeyenler, bu oyun zamanında dalda vitamin, bebek arabasında gezen çocuklardı.
ve kesinlikle hiçbir zaman, bu oyundan alınan hazzı hiç bir oyunda bulamayacaklar. ne kadar anlatılırsa anlatılsın, o zamanlarda internet cafe'lerdeki o atmosferi yaşamayan insan, bu zevki, doyumsuz muhabbeti ve rekabeti anlayamayacaktır. eziktir, yazıktır.
(bkz: sabahlar olmasın)
sanal alemde uyuz olduğunuz birinden hırsınızı alma oyunudur.
-counter'a gel lan!
uğruna cafe kapatılan, derslere girilmeyen, hatta pek çok arkadaşımızın liseyi bitirememesine sebep olan efsane oyundur.

o cafe kapatılıp sabaha kadar aztec-d2 maçları yapmanın hazzı, sanmıyorum başka bir oyundan alınabilsin. oyunu geç, oyun vesilesi ile sabahlara kadar süren mavra daha başka bir boyut.

+ sudan hg'leri at, dolaş meydan bas.
+ c4 asma bekle, 4 meydan bas.
+ gerçek hayatta olsa ben bıçaklardım!

gibi gibi

e tabi pek çoğunun hayatı sikildi bu oyun ve cafe yüzünden, orası ayrı bir mevzu. yıllar oldu el sürmedik, özledim şimdi bak.
sanal hayatın eroinidir.
rehinelerin "çıkarın beni bu cehennemden" dediği telsiz konuşmalarında "yerimdeyim" ve "bomba atıyorum geri çekilin" tarzında bir çok konuşmaları olan, oynamaktan zevk alınan, çocukların silahlarla tanışmasını sağlayan, zararlı eski bir oyun.
lanet oyundur.yasaklansındır.piyasadan kaldırılsın, bakanlık youtube'a getirdiği yasağı bu aptal oyunada getirsindir.
yılların eskitemediği ve hala oynanmaya devam eden oyun en çok oynanan'ı ise şuan 1.6'dır.
Hamsi-Tava JB Serverında Admin Olduğm Oyun.Source Ve Condution Zero Serileride Vardır Ama En Keyf Vereni 1.6 Ve 1.5'dir,Makinamda Source'de olmasına rağmen asla girmem hep 1.6.
Bu oyun olmasaydı internet cafeler in ömrü 3 kat azalırdı.
1.6 bir çok adamin wallar configler kullanarak kendilerini pro sanmalariyla tatmin eden online oyunun krali .
windows 7'de sxe çalışmamasına rağmen arada bir girip expert botlar ile oynadığım oyun. botlarla ya da online, her türlü en zevkli oyundur.
lgs yi *, ve dolayısıyla da doğru dürüst bir üniversiteyi kazanamamama neden olan yegane sebeptir kendisi. insanın geleceğine etki edecek kadar über bir oyundur.
her biri hi-tech harikası ilan edilen zilyon tane oyun çıkmasına rağmen hala yeri doldurulamayan yaşam tarzı.
görsel
oyun değildir, o oyunların kralıdır, messisidir, olmadı maradonasıdır.
(bkz: go go go)
(bkz: çatıda la çatıda)
gençlerin toplca okulu ekip oynamaya gittikleri oyun.
(bkz: ne ekersen onu biçersin)
hangi bölüm ve takım olursa olsun hep aynı işin yapıldığı genel tekrar oyunu.
güncel Önemli Başlıklar