ergen ve abaza mekanı.
pedofili hastalarından geçilmeyen site.
iyi insanlarla da konuşulabilen site.
amacından kopmuş site.

ulan amacı ne o sitenin? karşına anonim birisi geçecek yazacak sen de konuşacaksın. nedir yani? bu kadar basit.
Kızları ayrı cins. link atmadan gelme diyor. arkadaş, amaç bu olsaydı ilk girenin adı filan çıkardı.

Erkekleri ise apayrı cins. kimisi Penis fotoğrafı koyar. kimisi ise kas yığınını.

çok çok güzel sohbet ettiğim bir kaç insan oldu. ve konuşma esnasında hitap için isim almam haricinde hiç bir şey yapmadım.
açtığım fake hesaba 1 dakika olmadan 40 kişi yazmış abaza barındıran site. hassiktir su entry yazılırken bile durmadılar
abaza insanlarla dolu bir site. amacınız iki muhabbet çevirmekse uzak durmanız gereken sitelerden çünkü kimse sonucunda iyi bir kazanç sağlamayacağı kişiyle konuşmuyor bu sitede.
yaş ortalaması da 17 unutmadan.
1.50-1.60 boyundaki yurdum ergen kezbanlarinin kendilerini cok afedersiniz ilah ve cok afedersiniz adriana lima,kate upton ve yildiz tilbe sandiklari yer .genelde off mayis umutsuzlugu.ss linksiz gelme.ss ask bazen sadece geri donustur.ss bahar ozlemi.ss metallica.ss kendimden bir ben ariyorum.ss gibi o kucucuk dunyalarinda uydurduklari felsefelerle hayatta varliklarini devam ettirmektedirler.ancak burda sorun tabiki onlarda degil eyyh benim abazan kardesim sen 250 gram icin bu koza bole yavsarsan onada ozguven gelir tabi.. girmeyin yani bosuna.. ha 21 yuzyilda turk kizi ve kezbanizm adli bilimsel bir calisma yuruteceksiniz kesinlikle bakin.
20+ yaşa sahip yazarların link paylaşması gereken başlık. iki muhabbet devirek gelin de.
kızlı erkekli abaza kaynayan mekan.

"ölümüne cam açan kız"la tanıştığım yer. güzel günlerdi.
senelerdir online olmadigim sosyal olusum.
Sınırsız fotoğraf için 1 tl istiyor her sms için 50 krs kesiyor fakat 5 kere denememe rağmen kabul etmedi yani gitti paralar dikkatli olun akıllı olun denilesi mekan.
http://connected2.me/alpercorleone

Laflayacak, nasıl olduğumu soracak insanları beklediğim oluşum.
yarabbim bu insanlar neden bu kadar mal ? dememe sebep olan vatandaşlarımızın içine sıçtığı yer. ulan bir sosyal platforma da sıçmayın bee bırakın özünde neyse o gibi kalsın. adam profil fotosuna yarrağını koymuş "azgın kızları bekliyorum" yazmış. ya aklını hüvvüyetini siktiğim hadi ben kızım ve çok azdım gelip sana yazarmıyım gel beni sik diye ? lan internete verceğin parayı git rusa ver zaten aynı paraya denk geliyor. boşu boşuna interneti böyle aptalca şeylerine alet etme.
çok güzel bir site. gençler birbirleriyle tanışıp arkadaş olmak için kullanıyor. bence her izmirli laik ailenin yapması gereken olay.
Bunun sahibi vatandasin cok buyuk bi cigir acmiscasina verdigi roportajlar komiktir. Neymis efendim insanlar anonim chat istiyormus. Ulan got lalesi once tasarimini bi duzelt.
ergen havuzudur. yetişen neslin aynası kıvamında.
Ankara'da kızılay avm önünde takılan "tikky can"ların egosunu tatmin ettiği , anonim konuşma şeysi
Bi foto koyayim dedim yavsamaya baslayanlar oldu bi an bi ozguven sonra aynaya bakmak malzemeyi gormek sonra yalanini siktiklerim..
bunu blog sitemden bi kız sormuştu bana connected2 me var mı diye ona o ne diye cevap vermiştimHay gerizekalı kafam baksana internetten ne olduğuna niye rezil ediyorsun ki kendini!!
anonim olduğu bilinen şahıslarla mesajlaşma, umumla tanışma aparatı.
amk sitesi boşver girmeyin..
10 dk da konuştuğum insanların %100 ü evet yanlış duymadınız 10 değil 20 değil 90 değil %100ü 16 yaş ve altı. vay anasını diyerek çıktım geri. biz mi yaşlandık, yoksa ben mi çok amaçsızım.
http://connected2.me/JrNiqht
Si.kis mekani.
saçma sapan bir site. amaç ney ne boka yarıyor saçma sapan.

yazık la millet nelerle uğraşıyor.

hayır millet muhabbet için girse anlayacağım da erkeğe yazarsın hacı napıyorsun diye kız değilsen cevap vermez. kızların ne bok yediği zaten belli değil.

bırakın gençler bu işleri az size katkısı olacak yerlerde takılın.

bilgi editi : az önce biraz dolaşayım dedim siteyi.

genel olarak izlenimim şudur :

- yaş ortalaması yaklaşık olarak 17 civarı

- erkekler karı düşürmeye çalışıyor

- kızlar cidden ne yaptığını bilmiyor

- ve en önemlisi berbat bir nesil geliyor

sağlık olsun biz zaten gidiciyiz bu ülkeden el birliği ile ülkenin amına koyabilirsiniz.

şu ana kadar konuştuğum herkesten tekme yedim allah razı olsun hepsinden iyi bir şeyler duymak istemiyorlar.