bugün

Bütün sapıklar toplandık toplandık toplandık... Uygulaması. Ne hale gelmiş uygulama ya. Çok yazık.
Son derece normal bir kızın konuşma sayısı 18 bin lan şaka gibi ya.Merkezin 10 da biri kıza yazmış nerdeyse.
Hiçbir erkek beğendiği kızla dostoyevsi yüzünden tartışıp terketmez.senden soğumuş onuda bahane etmiş işte.
Ondan engellememiştir.tipini beğenmemiştir.onu bahane etmiştir.
Eskidir kesin de başka var mıdır acaba merak edilesi.
Ruh ikizimi bu uygulamada buldum ben!
O da gitti evlendi :(.
bu uygulamadaki erkekler çok kültürsüz. seks harici bir şey konuşabilmeniz mümkün değil.
gittikçe dibe batmakta olan, en başında insanların nispeten sohbet edebilecekleri düzgün bir yerken, gittikçe erkek koğuşuna dönerek çok sayıda kullancısını yitiren uygulamadır. sanırım, yolun sonu görünüyor.
konuştuğunuz kızların %90'ı erkek olan uygulama.
2 senede 3 tane hatun düşürebildiğim uygulama. Amma uzun iş aq bayadır girmiyorum.
Yalnızlıktan girdiğim ama yine yalnız bırakıldığım uygulama. Kafayı yicem sözlük, bütün arkadaşlarım mezun oldu ben halen okuyorum. Yalnız kaldım koca üniversitede.
erkeklerin birbirleriyle sanal seks yaptığı ortam.
görsel
Bir ara girdim. Sonra sildim. Sonra geri indirdim. Sonra geri sildim. Fazla mesaj geliyor. Ugrasamam.

O derece yakisikli bir adam olunca, basimi kizlardan alamaz oldum.
haklı-haksız her boka ban atan (üç kere hesabım kapandı), tüm (hadi o yüzde birin hakkını yemeyeyim) boş insanların "hadi bombok bi uygulama bulalım" diyerek içerisinde toplandığı beş para etmez uygulama.
Üç ayrı telefondan üç ayrı hesapla yağmur gibi hatun düşürdüğüm uygulama.

Mesajlara yetişemiyorum, isteyen olursa hesapların birini vereyim de nasiplensin birazcık.
hala kullandığım bir uygulama genellikle bayanların sorularını cevaplamaktayım zaten işim bu.
bir aralar fena takıldığım program, güzel ekmeğini yedim.

bir kaç ay önce indirdirim takıldım yine biraz ama eski havası yok.
Sayesinde çok mala vurduğum uygulamadır.
Nükünüzü yazın da takipleşek aq.
bilgisayardan da girildiği zamanlar güzeldi şimdi sadece mobil uygulamayla hizmet veriyor. çoluk çocuk doluşmuş aq her şey önceden güzeldi.
Az önce play store'da bu uygulamanın telefonda nelere erişebileceği kısmını inceledim ve konum uygulama izinleri arasında yer almıyor. Buna rağmen geçenlerde tuhaf bir mesaj aldım ve bu durum Kullanıcıların bazı bilgilerini ihlâl ediyor olabilir mi acaba diye düşünmeme sebep oldu. Bilemiyorum belki sadece tesadüftür.

Tanım: anonim mesajlaşmaya olanak sağlayan bir uygulama.
günde 100000 $'dan fazla kazandığı tahmin edilmektedir.
tüm şansımı bunda sevgili bularak harcadım.

eh işte uygulaması.
hem karantina döneminde hem de sevgilimin olmadığı bu dönemde ilaç gibi gelen dopamin salgılatıcı uygulama.

e-one night için biçilmiş kaftan. tinder'a göre güzel kız oranı ve yaşı daha düşük olsa da, hatun bulmak çok kolay.