bugün

electronig arts firmasının bir kolu olan ea gamesin sunduğu bir oyun. gerilim yüklü bir oyundur. karanlık ve sessiz bir ortamda oynandığında insanın tüylerini diken diken eder, korkuya korku katar.
bu oyunun hastası olursunuz. sabahlara kadar aklınıza takılır. ben oynamadım ama oynayan arkadaşlarımdan biliyorum. sakıncalıymış !
Clive Baker isimli şahısın senaryosunu yazdığı ruh hastalığına sebep olan oyundur. oyunu oynarken mouse'u duvara atmak çok doğaldır. en az üç kişi birlikte oynanmalıdır.
kesinlikle tek kişi oynanmaması gereken oyun. hayır tırsma mırsma bir yana. sol el first person shooter' a alışana kadar zaten ebeniz zikiliyor afedersiniz.
tarihin en iyi korku, gerilim oyunlarından.
tüm zamanların en iyi korku oyunudur. otoriteler tavan yapmıştır, clive barker'ın kaleminden.
asla piyasaya düşmemiş, internet cafelerde çocuklar tarafindan oynanmamış, dünyada seçilmiş kişilerin oynadığı, bazı sahneleri ile insanın bilinçaltına giren iyi fps/korku oyunu.
battalionların küçük kardeşi.
çıktığı ilk günden bugüne bilgisayarımda bulunan vampirli, öcülü böcülü oyundur, şiddetle tevsiye edilir; özellikle yalnız ve sessiz gecelerde.
aslında clive barker's undying'dir adı. clive barker'ın aynı adlı romanından oyuna dönüştürülmüştür. tavsiye olunur.

--spoiler--
yerde yatan hizmetçinin tavana damlamakta olan kanı
--spoiler--
--spoiler--
elinize orağı aldığınızda bi daha hiç bırakamayacağınız bi oyun.
--spoiler--
oynanmadan önce bir yakına haber verilmesi gereken, sapasağlam bitirilmesi durumunda piyasaya çıkmış ve çıkabilecek olan bütün korku filmlerini, korku yüklü oyunları gönül huzuru içerisinde izleyip oynayabileceğiniz bir oyundur.
yanlış hatırlamıyorsam 2001 yılı çıkışlıdır. 9 sene geçmesine rağmen oyunu bitirişim hala dün gibi aklımdadır. inanılmaz bir oyun deneyimidir. ciddi ciddi korkutmayı başarmıştır.
http://galeri.uludagsozlu...g/clive-barker-s-undying/ üniversite yıllarında, oynarken herkesin sinema izler gibi beni izlediği hala etkisinde olduğum eski yapım bir oyun.
ilk oynadığım korku oyunudur.çoğu korku oyununa 10 basar(outlast hariç)
grafikleri eh işte olsa da kurgusu harikuladedir. bir, kalbini açan heykel sahnesi vardır ki akıllara durgunluk verir. clive barker'dan beklenen de budur.

özellikle church bölümünü ilk oynadığımda kendime ara ara limonata tedavisi uyguladım. o an hiç bitmesin istedim.

defalarca oynadığım, 10 yıldır oynamasam dahi bilgisayarımın bi köşesinde, öyle sessizce dursun istediğim oyundur.

main menu müziğiyle hayran bırakmıştır; https://www.youtube.com/watch?v=kDilnYTKe9k
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar