bugün

nargile dumanınız buraya kadar geldi beyfendi.
Daha itici çok az kelime vardır.

Fındıkkurdu falan var gerçi.
sevimli pıtırcık kızlara bunu diyorum gayet hoş ve o kızı tam anlamıyla karşılayan durumu sindiren bir kelime.
Saçlarını iki taraftan toka ile toplayıp tatlı gözüken kız çocuklarına söylenen sözdür.
Küçük kız çocuklarını severken kullanılan, çok sevimli cici bir kelime.
küçük sevimli kızlara söylense de asılında küçük tatlı bir karpuz türüdür.
bir şahin kadar haşin ancak bir kinder süpriz yumurta kadar eğlenceli yazar.

very beautiful mashallah.
sözlüğün en aklı başında yazarlarındandır. düşünceleri de güzeldir, kendisi de.
müthiş bir insan lan, cidden çok samimi düşünceli. ayrıca ağır da bir ablamızdır. herkes ayağını denk alsın ona göre. *
annemin bana hep söylediği, evin olmazsa olmaz dediği cimcimem diye seslendiği, yazarın lakabı.
deniz, göl,okyanus vs.. kıyısında yaşayanları hafif değil fena halde kıskanan yazar. *
sohbeti pek iyi pek güzel olan hafif kıskanç 4. nesil yazar. *
çocukken adımı unuttturacak kadar duyduğum, duydukça kusasım geldiği hede.
sözlükte örneği pek kalmamış, takip etmeye değer bir yazar. nickiyle müsemma ve de meslektaşım!
entrylerine göz atınca;
"lan tamam bende böyle diyorum işte",
"ben yazacaktım adam yazmış",
"lafı koymuş"
gibisinden beni kendi kendime konuşturan bir çok konuda paralel oldumuğu düşündüğüm, iyi bir yazar.*
yazar olanı pek hoş sohbet, sohbetine sohbetler katılası. yolları açık olsun, her nereye giderse.
(#10834613) entrysiyle saygımı kazanmış yazardır efenim.
Bazı insanların yıldızı yüksektir.Yazarımız oldukça akıllı ve bıcır bıcır bıcırdır.
(bkz: #10834613)
bu entrysi ile kendisini takdir ettiğim sözlük yazarıdır efendim. aklı başında olması gerçekten çok güzel.
ayriyeten, hoşgeldin cim.*
(#10818402) ahahaha çok içten..
ilk aldığım msnim, chat sayfalarında kullandığım nickimdir.
şimdilerde kullandığım nicklere bakılacak olunursa şirinlikten iğrençliğe doğru epey evrim geçirmişim gibi.
nedense duyunca aklıma hep şirine geliyor.
dünya tatlısı bir profil resmine sahip yazar kişisi. sohbeti de bir o kadar şirine. eksik olmasın. yüzü gülesice, kanı kaynayasıca...
(#10674867) doktor veya hemşire olduğunu düşündüğüm yazar.
bir erkeğin bir kıza bu şekilde hitap ettiğini gördüğümde o kıza "dünya ahiret bacımsın" geyiği yaptığından emin oluyorum, kızların kanka muhabbeti gibi bir şey.

arada yedi fark yok ki, bulun diyeyim.