bugün

güzel insandı vesselam.

umarım keyfi yerindedir.
en son 5 sene önce entry girmiş, kadın olduğu yönünde söylentiler bulunan, birinci nesil moderatör.
son entrysini 26 ağustos 2014 tarihinde vending başlığı altına giren, toplamda 2673 başlık ve 4859 entry sahibi birinci nesil moderator.

Demek ki bir şey anlatmaya çalışmış nickinde. Ben ilk defa duydum bu modu. Hani böyle akvaryumda baliklar olur ya bazilari nadir gorunur ve hemen kacar onun gibi bir sey sanirim.
En son 1 yıl önce entry girmiş ölü moderatör.

Gizemli. Net.
(#22765159) pek işlem yapmıyormuş, neden yazmıyormuş... açıklamış kendisi nedenlerini. e siz doldurdunuz, siz temizleyin.

"önce çaylak yapılır" demeyin. dövüle dövüle öldürülen 19 yaşındaki bir gencin arkasından iğrenç ifadeler kullanmak ifade özgürlüğü değildir. e siz ne iş yaparsınız.
bir yıldır işlem yapmayan kadın moderatör. (#22769749)

edit: 3 yıldır işlem yapmıyormuş. 3 yıldır moderatör.
en tembel moderatör.
hala yaşıyormuş bu.
(#23332) entrysiyle çocukluğumdan belli başlı oyunlu anıları canlandıran yazar. *
anlamadınız ise nick, mod, sözlük uyumuna bakınız cikarinbeniburdan.
#19504 nereden bilsin o zamanlar önü açık, istikbalinin bu kadar parlak olacağını.
mod olmasına rağmen edit kısmını silmemesi takdire şayandır.
(#72124)
(bkz: işte budur üstat)
--spoiler--
çıkarın ! çıkarın beni buradan dışarıda masmavi bir gökyüzü beni bekliyor.
baharın getirdiği bütün çiçekleri tek tek koklamak istiyorum .
ve bir alkış istiyorum. hayattan zevk aldığım için .
--spoiler--

edit: oscar wilde
counter strike 1.6'da tek başına oynarken atılan bot.

hoşgelmiştir.
önemli başlıkların altında imzası vardır.
bu ay üç işlem yaparak beni utandırmıştır.

(#11444389)

çalışmalarının devamını dilerim.
(bkz: beni buradan çıkarın)

(bkz: pit10)
bu ay iki işlem falan yaparak kendi rekorunu kıracak olan mod. söylentiler bu şekilde... belki üç bile olur ha, kim bilir? *
sözlükte muhabbet edip de tanışmadığım tek insan. hoş insan mı değil mi o da belli değil, belki de bir sözlük botu! belki de yeni nesil bir r2d2. ama fazlasıyla insancıl. lisans eğitimimde yapay zeka dersi almıştım; ama bu kadarını tahmin etmemiştim. *

belki bir gün bir yerde karşılaşırız.
görsel
bu ay yaptığı 2 işlem ile rekor kırmıştır. ne zaman baksam ya yoktur varsa da 1 işlem yapmaktadır.
azimli olmadığı halde moderatördür.

yazar notu: bence böyle biri yok. karmaşık internet aleminin biz insanları sınamak amacı ile yaptığı oyunlardan.
kendisi iyidir iyii..
doğum günü hakkında çelişkiler bunan.