1. 1.
  yalova ilinin kendine yakışır küçüklükte bir ilçesi. yalovaya 3 km uzaklıkta olup kaymakamını gören görmezden gelir o kadar.
  1 ... captain black
 2. 2.
  çok güzel bir sahili wardır. tam mayaminin küçültülmüş hali gibi. 5 6 katlı apartmanların önünde 20metreye 500metre gibi bişi. ama kumsalda okadar şişe vs. vardır ki havlu sercek yer zor bulursunuz. denizinde düzenli olarak yarım saate bir dalga olur. yalovaya yanaşan deniz otobüsünden gelen dalgalar bunlar. arada birde "dinn donn" diye belediye anons yapar. şu şekil "içinde kartlar ve biraz para olan siyah bir erkek cüzdanı kaybedilmiştir. bulan belediyeye bıraksın"
  1 ... exonotzor
 3. 3.
  çatalca'nın şirin köylerinden biri
  ... yokmuşum
 4. 4.
  küçücük yalova ilinin pek bir küçük mintirik ilçesi. yalovanın kıçının dibindedir. yalova bitmeden çiftlikköy başlar, sahili pek bir yahşidir.
  ... temkinli kedi kerim
 5. 5.
  Genelde yaşlıların çoğunlukta oldugu,pek bi çıtırın olmadıgı yalova ilçesidir.

  Birkaç popüler yeri:
  Oksijen cafe
  yalovaspor lokali
  sahil internet
  birde sahile doğru giderken sağda mantıcı vardır.tavsiye edilir.
  ... kevin
 6. 6.
  ayrıca gökova körfezi girişinde çok temiz koyları bulunan yer.
  ... krmyrdsn
 7. 7.
  izmir'in çeşme ilçesine bağlı bir beldedir. çeşme merkeze yaklaşık 5-6 km uzaklıktadır. doğal ve sakin yapısıyla yazlıkçıların tercih ettiği bir yerdir. an itibariyle yolları yenilenmekte ve plajı düzenlenmektedir. bu yenilenme beldenin doğallığını bozsa da görsel açıdan hoş bir görüntü sergilemektedir. köyün çıkışında mehmet'in yeri adlı kumrucu vardır,acıkma anlarında şiddetle tavsiyedir. köyün girişindeki langusta rakı-balık insanları için biçilmiş kaftandır. geceleri limanın kayalıklarında içmek için önceden rezervasyon yaptırılmalıdır, zira oturulabilecek boş kayalar hızla dolar. kayalıklara oturdugunuzda karşınızda sakız adası'nı görürsünüz. oldukça yakındır yunan toprakları, boğazın diğer yakası kadar nerdeyse. hatta bazen cep telefonları yunanistan şebekesine geçer burda. türkiye'nin en temiz havasına sahip yerlerdendir. insan ömrünün uzadığını hisseder buradayken. ısrarla gidilmesi, mümkünse yerleşilmesi önerilir.
  ... and oceans
 8. 8.
  Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesine bağlı bir köydür.
  1 ... hkn hsyn
 9. 9.
  izmir çeşme'nin bir mahallesi. çiftlik diye de geçer.
  ... disikartal
 10. 10.
  gaziantep in karkamis ilcesine bagli bir barak köyü.
  ... gazikentli