bugün

7. bölümün sonunda orionun kızına hediye ettiği arabanın arkasında bişeyler yanıp sönüyordu, bence anahtar orada. *
biri bana ''chuck'' mı dedi ?! dünyada eşi benzeri olmayan bir karizmaya, bir karaktere sahip insandır. ne kadar her önüne gelen kızla şetse de aşığım ona sözlük. seviyorum seni chuck bass. kesiğim sana kesik. ölüyorum öyle böyle değil.
4.8 sonrası diyeceğim tek bir şey var :
"yatacak yeriniz yok ulen senaristler"
hele birde chuck sarah'sız çakarsa ve chuck'la sarah'ı ayırmayı düşünürse bu senaristler, amerika'ya kadar koşarım.
bunun dışında, casey'imizin Greta'ya verdiği ayar süperdi.aslansın casey,kaplansın pumasın.

edit: imla
4.Sezon 8. bölümünün ilk 5 dakikasıyla peygamberliğimi ilan etmeme ramak kalmasını sağlayan dizi.ilerleyen dakikalarda henüz hazır olmadığımı anladım.
(bkz: chuck/#9011622)
4x9'un farklı bir bölüm olacağını hissettirmiştir.

http://www.youtube.com/wa...p;feature=player_embedded
--spoiler--
10. bölümde alexei volkoff'u yeniden göreceğiz. ve tabi ki Frost'u da.
--spoiler--
ayrıca 4x09 muhteşemdi. ağlama sahnesinde , yvonne'un performansına tek kelimeyle hayran kaldım. ağladım lan.
cnbc-e kanalında yayınlanan ajanlık dizisi. aynı zamanda bir zamanlar bağımlısı olduğum, ama şu anda okul yoğunluğu dolayısıyla izleyemediğim dizi.
--spoiler--
4x9 aşmıştır. 4 sezondur izlediğim en sağlam chuck bölümlerinden bitanesiydi.
--spoiler--
(bkz: #9924976)
demiştim o yanıp sönen şeyde bir bit yeniği var diye. umarım bölüm sonunda yüklenen şey intersect değildir. *
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=tfitiGMeUfw > 4x10 trailer...
ilk iki sezonunu beğenerek izlediğim, sonraki sezonlarda işin ucunu kaçırdıkları için kendisinden soğuduğum dizidir. o da benden soğumuş dediler, kimin umrunda..
Bir aralar ayila bayila izledigim dizidir. Chuck karakteri sirinligi ile beni bitirir. Bir baska dizi de (malum dizi) bambaska chuck vardir ki, o da karizmasiyla beni bitirir. (bkz: chuck bass) canim ya.
iyiden iyiye prison break e dönmüş dizi. vasat altıdır kalite olarak ama yine de izlenir.
aksiyon,dram,komedi olan bir dizi..

okunuşu ise çaktır
--spoiler--
guys, i know kung fu. again.
--spoiler--
Tanrım sana şükürler olsun. Intersect'siz Chuck Bartowski hiç çekilmiyordu.
bi arkadaştan çük diye bi dizi varmış duydun mu* demesiyle yarılarak izlemeye başladığım dizidir.
kafa dağıtmak amacıyla izlenebilecek, "40 dakika hem boş hem hoş şekilde nasıl geçirilir?" sorusunun cevabı olan dizi.
--bızzzzz--
Bu anne bartowski cıvıtmaya başladı artık. ayrıca o volkoff, koskoca silah satıcısı olmuş ama adam olamamış. ne aşkı ne meşki yahu bu yaşta? git kötü adam namına yakışır hareketler yap, kötü adam kahkahası falan at. tüm o duygusal sahneler boyunca, sinsi bir ifadeyle frost'a bakıp "öeeh be frost başlarım sana da oğluna da kızına da, cidden sana aşık olduğumu mu düşündün hea? kötü adam olmanın bir numaralı kuralını çiğnediğimi mi sandın hea? öl be kadın!" diyerek frost'un beynine bir kurşun sıkmasını bekledim ama olmadı. adam tam bi' ezik çıktı yahu. cıx olmamış. volkoff otur sıfır.

ek olarak şükür kavuşturana yahu, intersect yeniden sahalarda.
--bızzzzz--
tavsiye edildiğinde cık dediğiniz ancak ilk bölümünden sonra özellikle sarah adlı karakterinde yardımıyla sardığınız dizidir.
(bkz: charles carmichael)
uzun zamandır izlemediğim dizi. bir ara başlamayı düşünüyorum ama verilen ara uzun olduğundan 2-3 gün pc'den kalkamam diye korkuyorum.
Sum 41 rock grunun 2004 yılında çıkan albümü. albümü Sum 41 grubunu savaşın ortasındaki otelden sağ salim çıkaran Charles "Chuck" Pelletier'a ithaf ederler. (bkz: sum 41)
bağımlılık yaratan kaliteli dizi.
çekimleri haftada 94 saate kadar ulaşıyormuş duyduğuma göre.
helal.
4. sezon 11. bölümü, 17 ocak'ta yayınlanacak olan yabancı dizi.

http://dizidiziizle.com/d...er/yabanci-diziler/chuck/
Gülmek için birebir olan, müzikleri de bir o kadar güzel olan dizidir kendileri. Eski filmlere göndermeleri şahanedir. 4 sezondur ekranda olmasına rağmen halen bir "score soundtrack"i olmamasıda bir o kadar üzücüdür.
--spoiler--
Chuck'un hafızasındaki anıları sildikleri bölümde Inception'dan fena etkilendiklerini düşünüyorum.Yalan mı?
--spoiler--
4. sezon 10. bölümünde dizinin başlangıcından bu yana duygusal olarak en büyük yoğunluğu yaşatmıştır. komedi dizisi olmasına karşın birçok bölümde soğuk terler döktüm, dehşet korkuttu diyebilirim, sondaki sarah-chuck sahnesinde de neredeyse ağlatacaktı milleti. tüm sezonların en başarılı bölümü demek çok mu iddialı olur bilinmez ama bir seferde birçok duyguyu yaşatmasını bilmiştir.

(bkz: bu sefer güldürmedi)
her zaman rayting karşısında ezildiği söylense bile ortalama minimum 5 milyon kişi tarafından izlenen ve tv tarihinin hayranları tarafından en çok sahip çıkılan uğruna gösteriler, isyan hareketleri başlatılan tv dizisidir. son sezonu pek tat vermese bile devam ettirilmesi için hayranlarının her yolu deneyeceği kanaatindeyim.
güncel Önemli Başlıklar