bugün

bu dizi 20 sezon da devam etse izlenir. öyle bir tat veriyor ki herhangi bir bölümünü herhangi bir zamanda açıp izleyebilirisiniz (3. sezon son iki bölüm hariç).
özledik lan! bir buçuk ay ara verilirmi böyle diziye el insaf nbc...
* *
o kadar güzel bir dizi ki 4.sezon 11.bölümü beklememe rağmen, eski sezonlarını tekrar tekrar izlediğim dizidir
önüne gelenin sarışın taşa chuck'tığı dizi. Güzel dizi, eğlenceli ama mantık hatalarıyla dolu dizi. Olsun yine de izlenir.
bana göre en iyiler arasında.
(bkz: sesli güldüm p**)
(bkz: ben sevdim)
son derece kaliteli bir dizidir. Aksiyon ve komediyi ustalıkla bir arada hissettiren nadir başarılı dizilerdendir. Ancak kanımca komedi tarafı aksiyon tarafının önüne geçmemelidir. Bu tür bölümlerde seyir zevki ve kalitesi düşmektedir.
bölüm mükemmeldi,ancak haftaya kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum.

--spoiler--
sarah'ı da kaybettik anası gibi girdi volkoff'un içine.
--spoiler--
sonunda izledik 4.sezon 11.bölümü.basit gibi görünse de hoş biraz komedi biraz romantizm unsuralrının bir arada barındıran dizi.
sarah walker adında çok şeker bi insanın oynadığı dizi.
o sarah yani yvonne'da bi şey var.
genelde sarışınlar ateşli, seksi ve insanda cinsellik uyandıracak kişiler olur.
ama sarah hiç de öyle değil. çok sevimli lan! bebeksi aslında... insanda kesinlikle cinsel çağrışımlar yapmıyor. bebeğimsi bi şey böyle... öyle...

http://www.itusozluk.com/goster.php/chuck/@6263152
dizinin isminin sarah olarak değiştirilmesi gereklidir.
...
--spoiler--
iyice sıçtın josh schwartz bune .mına koyyim?
önce beckman görev veriyo takas yapsında elemanları yakalayalım diye sonra 2-3 resim çekiliyo sarah çifte ajan oluyo. görev vermesini biliyonda resimler çekilince bu görevi ben verdim sarahın suçu yok diyemiyonmu ak.
tamam 4 sezon yazmak kolay değil, tekrara düşmemek için yeni şeyler yapılacak ama bukadarda saçmalama hacı... * * *
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=HNwL-tM0ajk

bu arada jeffster yine döktürmüştür.
--4x12--
şimdiye kadar her sezonda bir örgüt çökertildi. *, 2. sezon fulcrum,
3. sezon ring. 4üncü sezonun sonundada volkoffun çökertileceğini hesap edersek sezon sonuna kadar chuck ve sarah ayrı kalacak, önümüzdeki bölümlerde chuck ve sarah ayrıldı diye diziye bok atmaya kalkışacak arkadaşlar için açıklamamı yapayım dedim... *
--4x12--
ilk iki sezonu izlenip birakilmasi gereken dizidir.
kısır bir döngüye girip eski tadını yitiren dizi. yine de izlenebilirliği yüksektir.
cnbce'de ne zaman yeniden yayınlanacağı belirsiz dizi. olm yeter artık lan!
(bkz: #10549582) beni fena yamultmuştur, zira volkoff bu bölümde çökertiliyor...

--4x13--
önce orion hala yaşıyomu acaba lan diye heyecanlandık, chuck ile sarah contessada karşılaştı, volkoffu orionun klübesine çekip tuzağa düşürdüler, son olarak ellienin doğumu ve chuckun evlenme teklifi.
kısaca; ulan adamlar öyle bir bölüm yapmışki 4. sezon şu bölümde bitse gıkımı çıkarmam...
--4x13--
4x13 te morgan ın yaptığı hareketlerle gene güldürdüğü dizidir. * *
(bkz: chuck bass)
4x13 te bitsin bu dizi ciddiyim, daha ötesi olamaz herhalde.

edit: yani bitse sesimi çıkarmam.
--spoiler--
Çok güzel bir bölümdü diğer bölümleri unutturacak cinstendi gerçekten,sonunda evlenme teklifini edebildi Chuck'ta.Morgan ve Jeffster mükemmeldiler.Volkoff'ta yakalandı bakalım bu sefer ki konu ne olacak acaba.

--spoiler--

14.bölüm promo

http://www.youtube.com/watch?v=vemr7Xw1fl4

Bölüm süper olacak.Roan geri dönüyor ama Sarah müthiş yine.

edit:bu arada 14.bölümde Spartacus'ün Naevia'sı Lesley-Ann Brandt Fatima Tazi olarak karşımıza çıkacak.
öncelikle hatalarla dolu bir bölüm olmuşdur.

--spoiler--
-içlerinde en göze çarpanı görevden sonra hoppala doğuma giderken sarah nasıl saçlarını sarıya boyadı?
-aynı zaman diliminde yaşamıyor muyuz? o bölüm başındaki "örümcek ayaklı kart okuyucu" nedir?
-o "solution" lı virüsü de yemedim pek?
--spoiler--

gel gelelim jeffster yine koparmış

--spoiler--
push babeee push. *
--spoiler--
--spoiler--
4x14

bu dizi giderek güzelleşiyor. tabi ilk iki sezondaki şapşal chuck'ı özlemiyor değiliz ama.
casey, chuck'ın dediği gibi : sen efsanesin.

--spoiler--
chuck'ı izlemek için bilgisayarı isteyen kişiye "chuckacam ha şimdi" diyerek burun kıvırdığım ama sonra vakit geçirmek için izlediğim dizi.
--spoiler--
Zevkli bir bölümdü Roan'ın gelmesi güzeldi gerçekten.Bizim Spartacus'teki Naevia'da neymiş yahu.
--spoiler--

15.bölüm promo:http://www.youtube.com/watch?v=cuMVR-oDWDw

Morgan ikilemde.