1. 1.
  ülkemizde örneklerine rastlayamadığımız, merakla beklediğimiz bir tür kolej festivalidir. bilmeyeni yoktur, hastası çoktur.
  katılan birisi ile tanışıldığında, uzaya çıkan birinden daha fazla saygı gösterilmesi gerekir.
  11 ... bresson
 2. 2.
  internette collage fuck fest'in kısaltılmışı. ülkemizde benzeri yoktur. genellikle amerikanın nebraska adlı eyaletinde geçer. artık havasından mı suyundan mı, oraya giden öğrencilere bir şeyler oluyor.
  (bkz: ailecek olmasada severek izliyoruz)
  14 -1 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  collage ögrencilerin zil zurna sarhoş oldukdan sonraki, kendilerinden gecmiş aktivitelerini içeren bol içkili ve sexli festival. *
  3 ... pamuk proton ve 7 elektron
 4. 4.
  (bkz: cif)*
  2 -2 ... desifreolmusdisiuuser
 5. 5.
  kolej skiş festivalidir türkçe adı.gerçektende fetival gibi geçer ortamda alkol karı kız boldur.çeşitli etkinlikler düzenlenir çeşitli konuşmalar alkolün etkisiyle kızların oralarını buralarını göstermeleri ve ardından beklenen olay gerçekleşir.beğenerek takip ediyoruz kendilerini ve başarılarının devamını diliyoruz.
  3 -1 ... seydikoylu
 6. 6.
  wat zamani ortamina girdigim, lakin ortamda bulunan zenciler sayesinde, gotu cemiyete kazandirmamak adina icraata giremedigim guzel olay.
  6 ... fiftyfifty
 7. 7.
  açılımı da college fuck fest. olsa gerek.
  1 -3 ... avradinho
 8. 8.
  okuldaki arkadaşlıkları pekiştirmenin en güzel yolu.
  ... tekbiraldimciktimmonseravina
 9. 9.
  (bkz: collage)
  (bkz: college)
  1 ... xmfgx
 10. 10.
  "hacı şöyle bomba olay ya" diyerek salyalarını akıtarak izleyenlerin, yakınına geldiklerinde yan çizdikleri, gayrimeşru faaliyetler bütününü kapsayan fuhş-u genç festivali.*
  hiçbirinizin aklına gelmedi mi lan sevgilinizin nebraska'da okuyabileceği? veyahut muhtelif diyarlarda fak festlere teşrif edebileceği? abov, ne pis insanlarsınız lan! fak feste falan ne gerek var, al elinle seviş, al sevgilinle seviş ne bileyim, ıy çok iğrenç olm!
  1 ... der meister