bugün

az evvel beyaz tenli zayıf kısa boylu iğrenç erkek adlı başlığı açan beşinci nesil yazar.
(bkz: severek okumuyoruz)
(#6356949)böyle taş bir hatuna(#6433518) yakışır walla tebrikler şekerim. kıskananlar çatlasın. *

not: sözlük kızları çirkin diyen abazan şirincanlara kapak olsunmuş.
sözlüğün eğlen-geçlerinden. bir diğeri için.

(bkz: üretim cini)
muhtemelen bu fotograftaki kişiye çok benzeyen bayan bir yazar oldugunu tahmın etmekteyım.

http://amongthethugs.file...ess.com/2009/09/tevez.jpg
son başlığıyla erkek avcısı olduğunu anladığımız, "ben acaip sivri dilliyim, cok kendime güvenim var, kızım ama bütün bu erkek safsatalarından daha fırlamayım" lara kendini inandırmış; sevimli sempatik yazar...!
erkek olsam verirdim.
hakkaten güzel yazardır. öyle böyle değil.

tamam sinir olursunuz, gıcık olursunuz beğenmezsiniz dönüp bakmazsınız... o sizin bileceğiniz iştir...

ama cevriye fıstık gibi bir bayandır. alakasız screenshotlarla karalamayın kendisini efenim. mümkünse yiğidi ölüdürün ama hakkını verin.
(bkz: amacın ne)
moderatör desteğini arkasına aldığını düşündüğüm yazardır. moderatörleri de tebrik ediyorum, en azından bu yazar arkadaşımıza iletiyorum. o zaten moderatörlere iletiyordur... ben düşüncemi harfi harfine hissettirdim...

(bkz: gereksiz yere silinin entry ler)
(bkz: moderatörlerin saçmalaması)
(bkz: bayan olmanın avantajları)
(bkz: düşündük diye ceza verin)
entry girmek için seçtiği başlıkların hayranlık uyandırıcı olduğunu düşündüğüm yazardır. *
büyük ihtimalle yazdıkları ile özel mesaj yağmuruna tutulduğunu düşündüğüm yazardır.
#6528723 "ayrica dünya da dayak yiyen kadinlara da, ezilen kadinlara da ihtiyac vardir. hepsi güclü ve kariyer sahibi olsaydi ne olurdu hic düsündünüz mü?"

o halde vurun kahpeye!
baba ve piç'teki bir karakter.
resmen beyaz musluman çakması yazar. olacak iş değil yaağ.
dikkat çekmek isteyen yazar.
cevriye eskiden cinsellik konularında yazardı.
baya tepki gördü, dikkat çekti ama birden kesildi onlar. artık herkes alışmıstı cünkü cevriye ye, cevriye bir kere popülizm in kirli kanını damarlarında hissetmişti ve artık duramazdı.
bir kaç araştırma ve tarih boyunca hiç bir zaman güncelliğini bozmayan, her zaman destekçisi ve karşı çıkan insanların olduğu din konusunu seçti.

bunun için de yazmaya başladı işte sorun o.

yazmış olduğu cinsellik başlıklarına yeteri kadar alaka gösterilseydi ve yeteri kadar alaka gösterilseydi nick altına sanıyorum cevriye eskisi gibi cinsellik yazacaktı.

nettik lan biz ?
cevriye sana nacizane bir tavsiye. cinsellik üzerine yaz. zira din konusunda donanımsız olduğun için cidden kötü yazıyorsun. yani yazdıklarında bir mantık yok sadece dikkat çekmek için yazdığın o kadar belli oluyor ki eminim insanlar bu işten çok cabuk sıkılacaktır.

psikoloji ile alakalı okuyordun galiba. cinsellik ve psikoloji bence senin alanın bu olsun ve bu konular üzerine yaz.

zira senden bir bluevelve olmaz boşuna uğraşma senin donanımın bu konu için oldukça yetersiz. sana bir yazar olarak nacizane tavsiyem ..

iyiliğini isteyen damdaki deli.
aşağıdaki entrysine katılınası yazar.

(bkz: #6550691)
kimsenin görmediğini iddia ettiği ama benim var olduğu konusunda çok ciddi kanıtlarım olan, doktorumun kabul ettiği, en yakın arkadaşımın ismi.
bir adet 5. nesil yazar.

(bkz: hoşgelmiş)

notis: mahlasının altından reklamımı yapmak istediğim akabinde an itibariyle yaptığım yazar. *
artık sözlük de beni görecek mi..
(#5756869) yazık.
abaza sözlük yazarlarının ilah diye taptığı yazardır kendileri.
sözlügü dandik fantezileriyle cöplüge dönüstürenlerden.
klibinin hala aklımda olduğu bir doksanlar şarkısı. beni alıp süper baba'nın, kaygısızlar'ın olduğu zamana götürüp bir pencere açıyor önüme, bakınca oraya bir rum meyhanesi can buluyor, mangalın çıtırtıları, cevriye hanımın beline kadar uzanan iri dalgalı siyah saçları, üzerindeki omuzları hafif açık,kabarık etekli, siyahlı kırmızılı dantel ispanyol elbisesi, işveli sesiyle söylediği şirin aksanlı şarkıları, umutsuz sevdalar ve her şeye rağmen bir eğlencenin çocuk gözlerden geleceğe anı dahilinde iletimi imgeleri... yeni türküyü anarken değinmeden geçilmeyen bir şarkı ve bir tablo ege sahillerinden...
severek takip ediyoruz; böyle çok içten, samimi. cinsellikten çok bahsediyor ama kesinlikle öyle biri değil.

valla bak...
ismi nedeniyle kendisiyle asla evlenmeyeceğim yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar