bugün

Bu akşam olası Karabük mağlubiyeti kendisinin gidiş bileti olacaktır.
fazla "teknik" direktör... rakip analizi yapıp rakibe göre futbolcu oynatmak istemesi doğru fakat oyuncuları yeterince tanımadığı için hatalar yapıyor ve kadro istikrarı sağlanmamasına sebep oluyor. boş ver rakibi sen oynat telles'i bruma'yı alışsın gençler, sonra yaparsın analizini... taraftar ve yönetim daha fazla sabreder mi bilmem ama zamana ihtiyacı var.
Disardan bakinca takim daha iyi seyler yapabilir gibi gorunuyor ama isler sahada oyle olmuyor.

Ortaya dizdigi dortluyle oynamayi basardigi oyun prandelli'ye biraz olsun nefes aldirdi. Savunmayi bilen, defansif akla sahip, iyi alan kapatan bi dortlu oynuyor orta sahada. Savunma isini iyi cozuyorlar geri dortluyle beraber. Hucuma ciktiktan sonra da rakipten donen toplari iyi toparliyor bu dortlu. Ama hucum anlaminda yetersiz kaliyor takim. Belki bi tane hucumcu bek olsa kilidi acmaya yardimci olabilir. Sabri'nin performansi ilerleyen haftalarda kritik etki yapabilir.

Bu dizilisle prandelli biraz nefes aldip, takimda isler yoluna girip moraller yukseldikten sonra emre ve bruma ilk 11e monte edilebilir. Kenarda oynayip savunmayi da destekleyecek sekilde oynamayi zorla ogrenebilir bu iki hucumcu oyuncu. Simdilik denenmeleri zor gorunuyor cunku hocanin gozu ole bi korktu ki en ufak riski bile alamiycak durumda. Bugun sneijder'in yerine umutu alip sonuc elde etmesi prandelli'yi de biraz olsun guven bunalimindan kurtaricaktir.

Her seye ragmen bu kadro sampiyonluga oynar. Son uc mactir takimda ciddi bi ilerleme var. Hucumda belki yokuz ama iyi savunup bi sekilde pozisyon da bulabiliyoruz. Zamanla hucum yolu da cozulecektir diye dusunuyorum. Takimin zamana ve destege ihtiyaci var. Aylardir sovuyorum ben de futbolculara ama 3 mactir iyi mucadele ediyorlar ve destegi kesinlikle hak ediyorlar. Arkalarinda olmak lazim.
Acilen gönderilip yerine vahid halilhodzic getirilmelidir.
Galatasaray'ın başında 2014-2015 sezonu spor toto Süper Lig şampiyonu olacağını düşündüğüm ve desteklediğim teknik adam. uzun bir arayış ardından doğru formasyonunu da buldu denilebilir. Avrupa'da ise başarısız. ancak birinci ve kaliteli forveti olmayan bir takımın Dortmund ve Arsenal ile başa baş oynamasını bekleyemezsiniz. Anderlecht maçında hatalıydı ama o maçın üstünden neredeyse iki ay geçti ve artık yavaş yavaş istediklerini sahaya kısmen de olsa yansıttı. ligde ise yabancı sınırı dolayısıyla eli zayıflasa da liderlik yolunda ezeli rakibi fenerbahçe ile aynı puanda galatasaray. Kasımpaşa, Fenerbahçe gibi maçlarda son dakikalarda gelen goller puanları kazandırdı ama şampiyonluğa oynayan tüm takımların oyun içinde bu tip ekstra katkılara hep ihtiyacı vardır. geçen sezon fenerbahçe'nin attığı son dakika golleri, Galatasaray'ın son iki şampiyonluğundaki geri dönüşleri bunlara örnektir.

transfer konusuna gelirsek bence yaptığı tek hata pandev'in alınması. geldiği günden beri hiçbir katkı sağlayamadi ne yazık ki. sanıyorum ki ara transfer döneminde ayrılacaktır. prandelli'nin ise ara transfer döneminde şu doğru formasyonuna uygun, hem kanat hem orta saha uyumlu oyuncular transfer etmesi muhtemel.

başarılar hocam !
önümüzdeki haftalarda gönderilecek hocadır. ama daha da ilginci, gideceği takımı da şampiyon yapacaktır. bunun nedeni biz değiliz, yabancı hocalar oç.
Futbolcuları zamanla tanırsın anladım artık tanımış olman lazım. Formasyon denersin tutmaz yavaş yavaş doğruyu bulursun ona da tamam. Ama futbolcu seçimleri beni benden alıyor. Dzemaili sol açık? Formsuz selçuk inanın kesilmemesi? Veysel e son haftalara kadar inatla sabretmesi?
Senin yuzunden italyanlardan sogudum adam. Ne arsiz herifmissin cekip gitmek de bilmiyorsun. Sirf o tazminat yüzünden di mi? Yuzsuz pic. Kovulsam diye bekliyorsun zaten.
Bak gel senle bi yemek yiyelim, dunya paran var ama onu da ben ismarlicam tamam gel.
Konusalim, anlasalim git sonra. Nolur git. Git amk lan.
bugün türk futbolunun efsanesi bir arkadaşla yediğimiz yemekte kendisini sordum. "iyi hoca, ama türkiye'ye zor uyum sağlar", dedi... değişik bişey demedi yani herkes aynısını diyor amk; efsane falan insan değişik bi yorum bekliyor ama öyle işte...
Mancini'den sonra g4l4t4s4r4yın başında görmekten memnun olduğumuz italyano antrenaro.

galatasaray futbol takımı'nı 2014-2015 sezonunda spor toto süper lig şampiyonu yapacak olan teknik direktör. doğru dizilişi buldu. ara transferde iki tane nokta atışı işleri kolaylaştırır.
adam tam osm kafasinda takimi yonetiyor taktik kaleyi gorunce vur hizli paslasma mentalite ofansif.
Gene kanser edecek bu aksam ama, sovmicem.. mac bitimine sakliyorum kendimi.
iki kuruşluk futbol zevkimizin içine itinayla bu akşam da sıçtı kendisi.

Ulan bruma nerede? Lan sneijder nerede? Yeter lan siktir git bu takımdan artık.
bu akşam mis gibi sövdüğüm teknik direktör bozuntusu.

hoca sen ne ayaksın ya? ya ne demek sneijder yedek? ne demek rotasyon?

hacı sen, ya sen! ya olm sen!

devam edemicem...
%1 sarjimi senin gibi gereksiz bir ibneye harcayacagima inanamiyorum ama senin kurduğun kadroyu da, sana hocalik lisansi verenin de ta amk.
Lan nasil bi picsin sen nasil bi malsin. Orospu çocuğu ya. Sneijder bruma kenarda, anan mi oynayacak sahada?
Lan siktir git italyanlara dusman oldum senin yuzunden.
wesley sneijder'i oynatmayan hoca(!)
bu akşam görevi son bulacaktır.
gerçekten üzülüyorum. bu adamın samimiyetine ve başarılı olacağına inanıyordum. Şu 3. golden sonraki tepkisi ve bir bakışı var ki yine öyle hissettirdi.

ama biz türküz cesare. sabırsızız ve başarılı olamayan gider. ferguson aramıyoruz, 50 yıl sonra chelsea yi şampiyon eden mourinho lazım bize.

hoşçakal.
cesareti noksan hocadır. galatasarayımızı yanlış oynatıp bir hezimete imza attırmıştır.
anaokulu çocuklarını bile müsamereye hazırlayamaz.
3ncü golden sonraki pet şişeyi atarak ya sikeyim yapacağınız işi tepkisi akşam akşam güldürmüştür.
Amina koyduumun çocuğu. Sinirden gozlerm kizardi, senin sucun yok ama seni takima getireni sikeyim ben
Galatasaray'ı yakın zamanda anasını belliyecek teknik direktördür.. Trabzonspor maçında takımın en iyilerindan olan sneijderi yedek bırakması her maçta oynamalarına rağmen bir türlü. Formuna ulaşamayan selçuk - burak ikilisini ilk onbire alması kadro dışı kalan sabriyi aylar sonra tekrar kadroya alıp milyonlarca dolar paraya alınmış bruma' ya şans vermemesi .takım için tam bir felaket umarım bir an önce siktir. Olur gider.
eğer birazcık iyi niyeti varsa, şampiyonlar ligi maçlarının bitimini beklemeden istifa edip gitmesi gereken kişi. yönetim tazminat veremiyor mu ? şehir şehir dolaşıp her galatasaraylıdan tazminatını toplamaya hazırım. yeter ki git, allah aşkına git.