bugün

en güzel kız ismidir.hem şık hem modern hem mütevazı.bu zamana kadar ceren adında çirkin bi kız görmedim ben açıkçası.
ceren , varmı fazla tenceren esprisine çok gülerler. * toplum içinde denemeyin. evet.
genel olarak "ceren fabrikası"nda gelişimlerini tamamladıktan sonra halk arasına katılan güzel insanlar. 2 yoldan birini seçebilecekleri yol ayrımında yollardan biri onları şirinliğe sevk eder ve huzurlu hayata götürür; diğer yol ise "çok veren ceren" yoludur. türk insanı çoğunu bu yolda zanneder.
esasında "güzel gözlü ceylan yavrusu" anlamına gelen bayan adı. bu ismi taşıyan kişi genç ve güzelse;
(bkz: tanrıça)*
(bkz: kerın)
(bkz: cerendi benim ki) mottosunu akla getiren isim.
hayatımı evire çevire öldüresiye hunharca umarsızca s*ken kızın ismi.
bütün cerenler güzeldir. ve farklı kızlardır.
sanal alemde yerden yere vurulan kız ismidir. moğolca ceylan anlamına gelen "cegere"den gelir.
bu isme sahip hatunların geneli güzeldir de çirkin ceren de görülmüştür. *
kucaktan kucağa ceylan gibi seker. adı gibi.
bu isimli kızlar benden uzak olsundur.

hepsi mi ters teper amk yuh ulan.
kırgız türkçesi'nde kızıl anlamına gelen bir sözcük.
kaynak: manas destanı (w. radloff) ve kırgız kültürü ile ilgili tespit ve tahliller.
her ne kadar filme gıcık olunsa da

(bkz: herkesin bi cereni vardır).
çok güzel bir isimdir. eren le de güzel bir kombinasyon oluşturabilir.
Daha çirkin olanına rast gelmedim.
ceylan yavrusu demek. geyik yavrusuna da karaca denir.
çok güzel bi isimdir.
(bkz: benimki)
Bir anlamı ' ceylan yavrusu' olan diğer anlamı ise kimsenin bilmediği 'cefa çeken' anlamına geliyor. güzel bir isimdir.
moğolca kökenlidir."ceylan yavrusu" anlamına gelir. cefa çeken demekse de -hiç duymamıştım ama- doğrudur, inanırım.
genel olarak gözleri pek güzel olur.
kısa saçlı olur bunlar genellikle.
(bkz: celal ile ceren)
sevgilimin sinir bozucu eski sevgilisinin ismi..
çok sinirliyim sözlük çok!!
sevgilim bana hiç ondan bahsetmedi, ben de hiç sormadım, tek bildiğim bizimkine fena koyup gittiği idi.
geçenlerde ortak bir arkadaşımız gösterdi kızı, tahminlerimin aksine esmer güzeli, eğlenceli kültürlü,
ve benim şuan yazdıklarımla düştüğüm durumun aksine özgüveni tam bir hatun imiş.
amk sözlükte bile adına 6 sayfa entry var.
neyse sözlük, içimi burda döktüğüme göre tekrar kendi mükemmel hayatıma dönebilirim, ve bu özgüvensizliğimden kimsenin haberi olmaz.
p.s; çok kötü bi isim la, sevgilimle tanışmadan, hayatımda herhangi bir ceren olmadan önce de öyle düşünüyodum.
seni seviyorum derken yalan söylemeyeceğim, yalan söylerken seni seviyorum demeyeceğim.
genelde kaşardır.