bugün

görsel
Bir tutkudur.
Milyarlık mobilyanın gittiği dizidir.
metrobüs durağı olan ama istanbula taşınan kitle tarafından ilk zamanlarda Romen mahallesi zannedilen mahalle.
Bahçe Kapılarında Ferrari, Escalade, Porsche, bugattilerin park halinde olduğu, geceleri arka bahçelerinde afterparty'lerin düzenlendiği beverly Hills tadında bir mahalle olması lazım gelir.
ne zaman o diziyi görsem hep karakolda olurdu bütün mahalle.
bazen ciddi ciddi özlediğim oluyor bu diziyi. saat 7'de eski bölümlerini verirdi show tv bu dizinin, çocuk aklıyla kalkar izlerdim o saatte. hatta bir ara bulunduğum bir grupta bölümlerini yayın olarak açıyordu bir eleman, oturup izliyordum zevkle. ortada bok atılacak o kadar dizi varken cennet mahallesi'ni yermek saçmalıktır.
açıp tekrar tekrar izlenen baş yapıt. evet.
hayatın bu evresi çok güzeldi. tek derdimiz ferhatla sultanın evlenememesiydi amk.
kim ne derse desin severek izlenen dizi.
görsel
görsel
görsel
Menekşe denilen şahsın menemen yemesini unutamadığım dizidir. Vaktinde tramva yarattığı kuşkusuz..
Bu zamana kadar çekilmiş en masrafsiz dizi.
Bir yokuş mahalle, bir çekyat, bir çekirdek paketi, bir üç kağitçi çingene kari.

Bu dizide oynayanlarin hicbirinin zorlandigini dusunmuyorum.
sultan karakterinin, ferhat karakterine firat ; menekşe karakterinin ise , pembe karakterine pinbe ; diye hitap ettiği dizidir.
Hem dizi hemde cennet diye bir mh o var. K. Çekmece tarafında.
herkesin izlediği, izlerken yarım yarım yarıldığı ama sorsan dünyanın en kötü dizisi dediği dizi.

tutarsızlığınızı sikim.
(bkz: gitti milyarlık kanepe)
istanbul küçükçekmece'ye bağlı bir mahalle.
eğlenceli dizidir.
https://www.youtube.com/watch?v=qTyflIikadk
Tekrar başlasa tekrar izlenir dizisi. Evet.
http://www.kayseritempo.o...de-rol-alacak-110507.html
en sevilen metrobüs durağıdır kendileri, bir gün cennet mahallesinde sebepsizce inip dünyaya gülümseyin ve yolunuza devam edin.
sonu hiç güzel bitmemiş olan dizi. ferhat sultan'ı gerçekten aldatmış ve almanya'ya gitmiştir. çocuğunu ve sultan'ı bırakıp.

görsel