bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    beşiktaşlı olmasıyla tanınan spiker ve tiyatro oyuncusu..
    ... ferrole
  2. 2.
    beşiktaş'ın hakettiği iki şampiyonluğun verilmesi için mücadele eden şahsiyet...
    ... ferrole
  3. 3.
    kur-an da 19 mucizesi diye bir kitap yazan (yani her türk gibi o da asıl mesleğinle uğraşmadı) bundan dolayı da bıçaklı saldırıya uğrayan spiker.

deli dolu bir oğlu vardı ayrıca. sürekli kavga gürültü çıkaran. yine kavga ettiği bir gün eve gelip kapının camına kafa atmış ve de şah damarını keserek ölmüştür.

mekanı cennet olsun.
    ... palta
  4. 4.
    (#457010)
    1 ... yesimimbenim
  5. 5.
    http://forum.forzabesikta...postorder=asc&start=0
    ... lock
  6. 6.
    yıllarca "kutumuzu" açmaya çalışan, takiben beşiktaşta yöneticilik görevi üstlenen rahmetli.
    1 ... editor
  7. 7.
    bir zamanlar beşiktaş ta basın sözcülüğü yapan, soğuk esprileriyle tanınan spiker. evlat acısına dayanamadı ve rahmetli oldu maalesef. *
    ... qb1903
  8. 8.
    yıl 1995-96 falan, akşam daki yazılarını büyük bir keyifle okuyorum. bir gün gazeteyi kendisini tebrik etmek için arıyorum. ayrıca o gün kandil. kandilini de kutluyorum. yazısıyla ilgili bir soru soruyorum. bana ayar veriyor ama bu bile trt nin cenk koraylı yıllarını, açılan kutuları, beşiktaş sevdasını unutturmuyor bize. allah rahmet eylesin.
    ... leblebi tozunun hastasiydim
  9. 9.
    cocuklugumunda trt de bir yarisma sunardi. stüdyodaki herhangi bir seyirciye bir kutu numarasi sectirir ve ödülün ne olduguna bakardi. büyük bir hediyeyse ne eder eder baska kücük bir ödülle kandirirdi. mekani cennet olsun, erken ayrildi aramizdan.
    ... antepli
  10. 10.
    oglunun acisina dayanamayarak hayata erken veda eden eski avukat, tenis hakemi ve koyu besiktasli tv sunucusu.
    4 ... totiman