bugün

nevriye budak ın kocası.
nevriye budak gibi bir eşe sahip acınası adam. ''başta ayşagul hanım olmak üzere bu programın yayınında ve yapımında emeği geçen herkesin, beni programa bağlayanın allah belasını versin'' deyişinin hastası olduğum insan
karısı nevrotik nevriye tarafından, çocuklarını sobada pişirip yediği rivayet edilen zavallı adamcağız.

ps: fotoda pek bir asabi olduğu gözden kaçmamıştır
pırasazede.
(#143103)
canlı yayını arayıp; oraya gelirsem hepinizi tatmin ederim diyen çılgın koca.
verdiği cevaplarla beni koparan karakter.

n: nevriye budak, c: cengiz budak

n: senin evinden kaçtığın, pırasasını beğenmediğin kadın, nuri alço ynan duygusal yakınlaşma yaşıyo
c: o da ishal olacak!!!

n: ayşegül hanım banyoya kapatıp tecavüz etti bana buuu!
c: yuuh, yuh deli yuh yuh
n: bakire olmama rağmen benden çocuk yaptı buu.
c: bakireysen nasıl çocuğun oluyo??
n: konuşma ordan hıııı
c: hıı sana hııı manyah
ayşegul hanımın kabusu.
horoz dövüşü skeciyle yaran karakter.

muhabir: spekülasyonlara cevap verecek misiniz ?
cengiz: şimdi arkadaşım, hayvanlar kendi aralarında bi kavgaya tutuştular. ayırmak için yanlarında bulunduğum süre içinde bu iki arkadaş geldi. olayla hiçbir alakam yok.
muhabir: efendim sizin dövüştürdüğünüzü söylüyorlar.
cengiz (saldırarak): lan nerde benim dövüştürdüğümü ulan, nerde benim dövüştürdüğümü ...
üç aydır pırasa yiyen insan.
36 saat tavşan gibi seken, nevriyenin kemiklerini kıran, kadınlık organını zedeleyendir.
öncelikle yapımda ve yayında emeği geçen herkesin allah belasını versin diyerek telefona bağlanan adam.
nevriye budak: ayşegüüüll hanııımm beniim ikııı çocuğum vaar bu itten aynı zamanda ben bakıraayımmmm.
cengiz budak: yuuuhh, abartt iiiceee abaart, iiiiiceee abaarttt pislikkk karıııı.
hergün pırasa yiyen adamdır.
fotoğrafı ile koparandır. evet.
gelmiş geçmiş en natürel bakışlara sahip adam. evet.
şahanın temcit pilavı haline gelen recep ivedik yerine filmini yapması gereken, pırasa sevmeyen abimiz.

--spoiler--

-bak allah belamı versin, oraya gelirsem hepinizi dadmin ederim. baştan sona hepinizi dadmin ederim.
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=81UdL2LLvG4
komiktir nevriyeden cok cekmistir.ayrica bakire bir kadindan iki cocugu vardir.
kendisinin bakışını kimse yapamaz. mal gibi kalmak o olsa gerek hahahasiktir. evet.
ismini nickimde taşıdığım her manyah dediğinde koptuğum şahan gökbakarın tiplemesidir.
kendisi horozların kavgaya tutuştuğu esnada hayvanları ayırmak için olay yerinde bulunması nedeniyle göz altına alınmıştır.
nevriye budak'ın eşi.
görsel

"gelirsem hepinizi tatmin ederim"
üstüne çok gelinen ve hakkı yenen adamdır. konuşursa yer yerinden oynar.
Dişi yakarış programının baş villian'ı.