bugün

23 nisana özel;

görsel
Allah uzun omur versin temennilerimi sundugum oyuncu.
ruhuspu!
görsel
"55 yaşımdayım, yeteri kadar tanıklığım var sanıyordum canım ülkemde, yanılmışım. Böyle bir hukuksuzluk, vicdansızlık görmedim. Bir oy bir oydur deyip hasta annemi kucaklayıp oy vermeye gideceğim yine, yine, yine, yine.. "
görsel
Ruhospu.
bu sıralar ilgi duyduğum bir oyuncu. sevda demirel hande atayizi'ne tokat atınca araya girmiş.
görsel
Cem davran'ın 2009 yılında vermiş olduğu röpörtajından bir parça.
görsel
annesi Naciye Davran hayatını kaybetmiş.

https://www.haberler.com/...kaybetti-15174170-haberi/
benim bir tweetimi beğenmiş olan oyuncu. Allah rahmet eylesin.
bugün annesinin cenazesine gittiğim ve kendisine "başınız sağolsun" dediğim ve o da kolunu kalbine koyduğu oyuncu.
annesinin mezarındayken.
görsel
Ruhsar dışında oynadığı hiç bir televizyon filmi tutmayıp, az reyting alıp yayından kalkan. bunun yanı sıra şu sıralar tv8 de çarkıfelek isimli yarışmayı sunan sanatçı.
Kahpe bizans… bence 10 tane ruhsar ederdi.
-cem, davran
-tuttum abi bir iki hoooppp

ajxjdjsd.
Yusuf ile Kenan filmiyle başlamıştır kariyerine.iyi bir oyuncudur.
socrates'te mehmet demirkol'un programına konuk olduğu bölümü izleyince sempati beslemeye başladığım oyuncu. güzel sohbeti varmış, hem yaşın verdiği olgunluk, hem çocuksu mizahsever ruh bir arada. şu sıralar çarkıfelek'i sunmaktadır.
ününün zirvesindeyken gitti, büyük bir şımarıklıkla arto ile birlik olup, iki kadını horoz gibi dövüştürmeye kalktı..

sonuç olarak, programa katılan istisnasız herkesin kariyeri bitti.. iyi de oldu...

kahpe bizans'ın yetiş bey'i.. ne severdik seni... ne oldu, iyi oldu mu? çok eğlendiniz mi o akşam?
Çocuğun var derdin var dışında izlemedim.

Kasıtlı değildi, hiç denk gelmedi.

ilginç.
Soyadı güldürüyor.
Rol icabı hande ataiziyke bol bol öpüşüp sevişmiştir. Komik adamdır.
çarkıfelek " imdaaat. Beni bu adamdan kurtarın." diye bağırıyor. yılların çarkıfeleğine çok üzülüyorum.