1. 1.
  yetenek sizsiniz'in finaline kalmış ve an itibariyle performans sergileyen yetenekli yarışmacı. bu çocuk şarkı söylüyor ama ben bu yaşta şarkı söylerken sesini böyle bilinçli kullanabilen seslerine yön verebilen birisi görmedim. justin bieber yanında halt yemiştir.
  ... the answer
 2. 2.
  Hülya avşar'ın justin bieber'e benzeterek hakaret ettiği yetenekli yetenek sizsiniz yarışmacısıdır.
  2 ... rotbalans
 3. 3.
  finalde piyanoyla söylediği şarkının toxic olduğunu anlamadığım genç yetenek. bu ne güzel şarkıymış dedim. justin bieber'den eksiği yok fazlası var.
  ... present tense
 4. 4.
  ileride çok canlar yakacağı aşikar olan, yetenekli ve yakışıklı kardeşimiz, evlat.
  1 ... forevergreencrocodiles
 5. 5.
  "justin biber'den eksiğin ne?" dendiğinde kıçı tavana değmiş çocuk. "birinci sen oldun" dense bu kadar sevinmezdi herhalde.
  sanki justin denen velet çok süper bir yetenek ve örnek alınası bir şarkıcı imiş gibi. justin bieber ne lan?
  daha küçük anlamadı uğradığı hakaretin boyutunu ama ilerde, şöyle birkaç sene sonra o benzetmenin hiç olmamış olmasını dileyebilir.
  1 ... filozofil
 6. 6.
  sesinin detone oğlu detone olduğunu kimsenin farkedip farketmediğini çılgınlar gibi merak ettiğim çocuk. bir dönem atv de bir programda çocuklara şarkı söylettiriyorlardı. benim orada seyrettiğim ufaklıkların hemen hepsi bundan düzgün şarkı söyleme yetisine ve sese sahip.
  ... bob marley faruk
 7. 7.
  aşırı detone olmasına rağmen, tatlıcık, sevimli richard gere olgunluğunda bir tipe sahip yarışmacı. justin bieber ile karşılaştıranları kınıyorum. ve hatta az daha büyük olsa acayip loli olurmuş.
  1 ... joully
 8. 8.
  bariz çocuk sesine sahip, ingilizce şarkı söylemekten gayrı ne gibi bir numarası varda bu kadar abartılıyor diye düşündüğüm çocuk. 3 sene sonra ses çatallaşıp götünden çıkıyormuş hali aldığında görmek lazım birde.
  1 ... it the fuck
 9. 9.
  ingilizce şarkı söyleyen çocuk.

  evet tam anlamıyla bu. sesi iyi kötü kim varsa, bu çocuğun aldığı eğitimi alsa, biraz da ingilizce şarkı öğrense, al sana cem arman yenel.

  ama biz ingilizce şarkı söyleyince biri, kendimizden geçen bir toplumuz. saçma sapan milliyetçilik yapmayı sevmem ancak, burada yaparım arkadaş. 3-5 tane ingilizce şarkı söyleyen, düz sesli bir çocuk bu. başka ne özelliği var?

  he türkan kürşad diye de bir kız vardı. bak şimdi o kızın sesi farklı. o kız ingilizce de okusa, flemenkçe de okusa, ugandaca da okusa, kızda ses belli. o yüzden iki ingilizce şarkı söyleyen insanları yüceltmeye gerek yok. öptüm bay.
  ... biteslem