malum ortam filmi. izlenir ama para verilmez.
gitmediğim ama yine'de kötü olduğunu bildiğim film.
gittiğim çokta eğlendiğim film. Tabi yine bel altından espriler had safhada ancak türkiyede komedi filmleri bundan geçiniyor. yapacak bir şey yok. Biraz olsun kafa dağıtmak isteyenlere öneririm.
paranıza, zamanınıza, gözlerinize yazık eden bir film olmuştur. bu entry'i sözlüğe bir borç bildim.
cerenin hatrına dahi gidilemeyecek abuksabuk film. gülmek isteyen cem yılmaza tekrar gitsin daha iyi.
Komedi filmlerini kotaran en önemli unsurdan (samimiyet) yoksun bir film... Verdiğim 15 liraya acıdım. Keşke bir garibana verseydim de evine ekmek götürseydi...
başlangıcı recep ivedik gibi iğrenç bir seriyle yapan şahan gökbakarın üstüne para verseler yine de izlemeyeceğim filmidir. recep ivedikin çıktığı bünyeden "güzel" bir film çıkmaz.
afişinin iki adet dandik resmin paintle mavi fona yapıştırılarak hazırlandığı film.

sanırım ezgi mola da şahan gökbakar adlı kilolu arkadaşın yanında orantılı dursun diye seçilmiş.

neyse korsanı çıksın da izleyek. bi de bu herife para mı kazandırcaz amk.
ezgi molanın oyunculuğu olmasa hayatta gitmeyeceğim film.
barzoluğu ilke edinmiş Türk halkının açlığını doyuracak türden filmdir. Ayrıca Türkiye şartlarında bu filmin tutmama ihtimali sıfırın altında , eksilerde.
Gayet guzel bır fılm . Beklentıyı yuksek tutmamakta fayda var . Recep ıvedık serısının daha ıyı oldugunu soyleyebılırım .
innci replikleriyle çekilmiş bir film. yaratıcılıktan bu kadar uzak bir adamdan fazlası beklenmezdi zaten.
çok güldüren sahneleri de vardı ama aynı zaman da çok kalitesiz, iğrenç ve çirkin muhabbetler de. Örnek vereyim, film de Şahan'ın arkadaşı olan eleman şahana: Geçen yengene bir çakmışım o biçim. Gün boyu, sadece yemek ve ihtiyaç molası verdik" gibi meslek lisesi ergen muhabbetlerinin döndüğü sahneleri de olmuştur.
Mükemmel olmamakla beraber keyifle izlenecek bir film olmuş. bazı kısımlar fazla abartılı.
şahan Gökbakar'ın kadın karakter ceren ismi için inci sözlükten esinlendiğini düşündüren film. ki afişteki "herkesin bir cereni vardır" cümlesi bunu açıklar nitelikte.

(bkz: benimki cerendi)
film izlenmese bile fragmanlarından ne halt olduğu ortadadır. süzme recep ivedik.
zorlama ve ayrıca +13 değil +18 olması gereken komedi.
hele bir liseli ergen grubunu sinemaya götürme sözü verip filmi onlara bıraktıysanız fecaat, gülemezsiniz bile bazı yerlerde. bunca belden aşağıya çalışılmaz dedirtir insana. sanki başka türlü komedi olmuyor?
Elbette sanat yok ama komik mi evet komik izletir mi evet izletir.
Gise yapmasi normal olan filmdir!
Gitmedim, izlemedim ancak butun sinemalarda 21:45 sonrasina hic bir film seansi yok iken (hafta ici) sadece bu filme seanslar var. Oirmal olarak herkes bu filme girmek zorunda kaliyor.
Filmin adı celal ile cerendir.çaktırmaa devam
zorlama bir film.
Filmin tt leri
_vermek
_vurmak
_vuruşmak
_dayamak
_gömmek
bunlara çok da gerek olmayan anlık güldürü unsurları taşıyan bir film.
özellikle ekşici tayfanın hunharca saldırdığı film. oğlum ne yaptı lan bu şahan size açıkça yazın da bilelim amk..
tahminimce yine bütün esprilerin fragmanda toplandığı filmdir.
oğlum bak git! esprisiyle kahkalardan öldürmüştür insanı. ilahi şahan nerden buluyorsun böyle orijinal esprileri(!)

edit: bu editi yapmayı unutmuşum, filmde böyle bir sahne yok velasıl kelam fragmana koymaları bile facia.