bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  recep tayyip erdoğan'ın, yandaş medya yakıştırmaları hakkında konuşurken, yoldaş medya ile birlikte kullandığı ifade. asıl konusu kemal kılıçaroğlu tabi. komik ama...

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25098991/
  2 -1 ... jimmie jupiter
 2. 2.
  recep tayyip erdoğan'ın türk dilini kattığı yeni bir deyimdir.
  kimler için söylemiştir; doğan medya grubu, akşam ve show tv grubu, ntv, sözcü, cumhuriyet, habertürk vb.
  2 -1 ... babayaro
 3. 3.
  http://www.haber7.com/hab...andas-medyayim-demedi.php
  http://videogaleri.samany...gini-sasirdi---video.html
  1 -2 ... babayaro
 4. 4.
  çok yakın, çok taraflı düşünen ve yazan, yanlı, yandaşın da ötesine geçmiş olan yazılı ve görsel medya.
  ... chokella
 5. 5.
  recep tayyip in saldıracak başka şeyler aramasının tezahürüdür. karışmayın çocuğa.
  (bkz: sanırım bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
  1 -3 ... bertaraf muptela
 6. 6.
  (bkz: kemaldaş medya)
  4 -2 ... ozgurluk
 7. 7.
  ilk akla gelenler.

  (bkz: doğan medya grubu)(özellikle star tv ve star tv içindede her açıdan programı ve uğur dündar haber,vatan gazetesi,hürriyet gazetesi kısmen kanal d-özellikle koca kafalar baba haber bülteni-,kısmen radikal,kısmen milliyet,kısmen cnn türk )

  (bkz: karamehmet medya grubu)(show tv başta ali kırca haber,akşam gazetesi)

  kısmen (bkz: ciner grubu) (halbuki ne güzel tarafsız yayın yapıyordlardı bir anda kılıçdaroğlucu oldular;habertürk tv ve gazetesi)

  kısmen (bkz: ntv)

  ve amerikalının sahip olduğu (bkz: fox tv)den (bkz: olacak o kadar)programı...

  birde müteffikleri var. daha aleni sol çizgide yayın yapan;

  (bkz: yoldaş medya)
  2 -2 ... ozgurluk duskunu
 8. 8.
  bu candaş medya bugün sonar araştırma şirketini referans alarak sunduğu anketlerde chp'nin % 32 oy oranına ulaştığını söylüyordu. ayrıca sonar araştırma sahibiyle yapılan söyleşide deniz baykal'ın bir yat almadığını deniz baykal ile günde iki kez konuşan bir arkadaşı olduğunu deniz baykal'ın yat almak gibi bir eğilimi olduğunu hiç hissetmediğini, bir yat almadığını bildiğini söyledi. sonar bir araştırma şirketi olarak mı yoksa bir propaganda kuruluşu mu anlamak zor. sunucu bayan'a da sorduğu soruya çok teşekkür ederek paslaşıp gidiyorlar. ben medyanın tarafsız olmasını, tarafsız olamiyorsa en azından yaptığı işi tarafsızlık prensibiyle sunmasını isterim. o değil mhp'yi bile % 10'un altında gösteren bir şema sunuyorlar ama buna dair en ufak söz geçmiyor. daha düne kadar akp o kadar güçlü ve rakipsiz ki sivil dikta oluşturdular diye şikayet ediyordunuz. şimdi deniz baykal'ın kankası olduğunu söyleyen bir araştırma şirketinin sonuçlarını inanılır bulup sorgulamadan yayınlıyorsunuz. aynı haber içinde the economist'in kılıçdaroğlu'nu övdüğünden yeni bir kemal dediğinden bahsediyorsunuz. oysa the economist'in söylediklerini hepimiz söylüyoruz ve kılıçdaroğlu'nun yeni kemal çizgisini sürdüreceğine inancımız olmadığını söylüyoruz. haberleri mıncıklayıp içinden olumlu bulduklarınızı cımbızla kesip almak candaşlığın gereği olsa gerek.
  1 -1 ... rush
 9. 9.
  kime yavşayacağını şaşıran medyadır. dün sonuna kadar denis baykal diyenler bugün gandi nidaları atıyor. lan nasıl bir mantıkla 6 tane aynı görüşü savunan kişi ile tartışma programı yapıyorsun? tartışma ne demek?

  (bkz: ruhat mengi ile her açıdan)*
  2 -1 ... trt 2 deki ressam
 10. 10.
  doğan medya grubudur. yoldaş medya da tabii ki alı k abimizin de bünyesinde bulunduğu çukurova grubudur.
  1 ... teflontava