bugün

entry'ler (519)

saidi nursi nin bitlerini kırmak

Sen once beynindeki bitleri lie dedirten basliktir.

somali yi afrika nın tek aç ülkesi sanmak

dinimizde milliyetçilik yoktur fakat ümmetçilik vardır,önce kendi din kardeşlerine yardıma koşmalısın. kabul etsenizde etmesenizde yahudi ve hristiyanlarında aynı şekilde davrandığı gerçeğini görmezden gelmek sadece kötü niyet göstergesidir. Açlıktn ölen insanlara yapılan yardımı bile ideolojileriniz yüzünden eleştirecek kadar küçülmeyin.

başbakanın somali ye gitmesi

olayı kişiselleştirmek cok yanlıştır, başbakanı sevin veya sevmeyin binlerce aç insanı düşünün, sadece insanlığını kaybedenler bizim ülkemizin sorunlarıyla somalide açlıktan ölen insanları kıyaslayarak önce bizim ülkemizin sorunları diyebilir. bu kadar bencil olmayın

türkler ne zaman savaşsa araplar o zaman barışta

o zaman elin rusyası bize düşman iken yardım yolluyorsa, velev ki dediğin gibi filistinliler senin düşmanın olsa bile erzak göndermeye neden karşı çıkıyorsun demezler mi adama. *

israil i koruma ve kollama derneği

mazlumun yanında olmayı köpeklik adleden bünyelerden oluşan dernektir.

trt 2 deki ressam

siyonist ve yalakalarını hasmı olduğunu kabul eden yazar. der ki mehmet akif 'zalimin hasmıyım amma severim mazlumu'

trt 2 deki ressam

insan sever derneği üyelerinden olan yazar. ırkçı olanlardan utanan yazar.

trt 2 deki ressam

filistine yapılan yardımı savunduğu için, insani bulduğu için, yobaz, akp'ci, cemaatci, körün göz olan yazradır.ne mutludur ona.

bir insanlık suçu olarak filistine yardım

herşeylerini kabetmiş gözyaşları ile büyüyen çocuklara bile geleceğin terörist'i diyebilen vicdansızların karşı durduğu yardımdır.

filistin in özgürleşmesinden korkmak

anneleri, babaları, çocukluk arkadaşları katledilen filistinli neslin, henüz kaybetmedikleri iman gücüyle yaşadıklarının hesabını sormalarından korkmaktır. bir benzeri geçmişimizde yaşanmıştır.

bir insanlık suçu olarak filistine yardım

içinde ki insani değerleri kaybetmiş, bu hayatta sadece "ben" diye inleyen bencil, vicdansız yazarların bir kaç siyonist köpeğin de desteği ile filistin'e yardımı neredeyse bir insanlık suçu gibi göstermeye çalışmalarıdır. sırf müslüman ve arap bir millet diye öyle bir kin var ki içinizde filistin ve pkk'yı bile bir tutabilecek kadar kör olmuşsunuz.

ama filistin den israil e füze atılıyor

dünya o füzeleri israil'in kesten attırdığından emin olamamışken saçma bir savunma şeklidir. ayrıca kimi savunduğunun farkındamısın? çocuk, yaşlı, kadın ayırt etmeden katletmenin bir savunması olabilir mi?

piece of mind

filistine yardımın islama göre yanlış olduğunu savunan, israil hakkında da ortadoğunun demokrasi abidesi diye bahseden, islam düşmanı olmasına rağmen fetva vermekten geri durmayan yazarımsı. yeter lan kendinle çeliştiğin.

filistin de çocuk olmak

kendisine gelen yardımlara bile karşı duran vicdansızlar yüzünden, belki de tüm umudunu yitirecek gözyaşlarını içine akıtacak olan çocuklardır.

sahte vicdanlardaki filistin sevgisi

(bkz: vicdansızların filistin yardımına karşı çıkması)

(bkz: bir insanlık suçu olarak filistine yardım)* *

rotamız filistin yükümüz özgürlük

(bkz: türkler ayaklanınca eteği tutuşan siyonist)

fenerin aleyhine yorumların eksilenmesi

(bkz: zall ın fenerbahçeli olma ihtimali)
(bkz: uludağ sözlükten soğuma nedenleri)

iyi ki ergenekon diye bir şey çıktı

bir çok delil ve ses kayıtları ile suçları ispatlanmış vatan hayinlerini savunacak kadar ideolojilerinin kurbanı olanların, hiçbir zaman kabul edemeyecekleri gerçektir akp'nin ülkeyi büyük bir yükten kurtarmış olduğu gereçeği. aynı kişiler sorsanız darbeye karşıyız derler. bu ne yaman çelişki.

gazze ye insani yardım gemilerinin yola çıkması

kendini insani duygularından arındırmış, sürekli israil propagandası yapan siyonist köpeklerinin bu yardıma karşı çıkmalarını anlarım da, sen ey türk evladı bu ülkedeki fakirliği bahane ederek filistine giden yardıma nasıl karşı durursun?

97 li sözlük yazarları

sözlükteki gandi kemal nidalarının nedenini anlamamıza vesile olmuş başlık. siz oy kullanamıyorsunuz henüz afacanlar.