bugün

*

--spoiler--
Prof. Dr. Canan Çetin, Türkiye' de ilk kez "kalite" kavramını zikreden, bu konuda tezini ( Endüstri işletmelerinde Kalite Kontrol Çemberleri ) hazırlayan ayrıca ilk kez "Personel Seçiminde Görüşme (Mülakat) ve Türkçe Müzakere Teknikleri" eserlerini hazırlayan kişidir.

KiŞiSEL BiLGiLER
Adı Soyadı : Canan Çetin
Doğum Yeri : Elazığ
Doğum Tarihi : 28.03.1955
Yabancı Dil : ingilizce
Uzmanlık : insan kaynakları /
Toplam Kalite Yönetimi / Yönetim
(Human Resources /
Total Quality Management / Management)

Öğrenim Durumu:

Lisans işletme istanbul iktisadi ve Ticari ilimler Akademisi 1978
Y. Lisans işletme istanbul iktisadi ve Ticari ilimler Akademisi,
işletme Bilimleri Enstitüsü 1979
Doktora işletme Marmara Üniversitesi 1986

Akademik Unvanlar

Doçent işletme Marmara Üniversitesi 1991 - 1997
Profesör işletme Marmara Üniversitesi 1997 - Halen
--spoiler--
dersleri kimi zaman gönül kapısı türevi programlara dönebiliyor. öğrencilerine allah sabır versin diyorum.
dünyanın en en en en tatlı, en iyi niyetli hocasıdır efendim.
dersleri pek zevkli geçen hocaanımdır. marmara ve bahçeşehir üniversitesinde yönetim organizasyon, insan kaynakları yönetimi dersleri vermektedir. şirket eğitimlerinde de karşılaşabilinecek biriymiş ayrıca.

yüksek lisans derslerin de sunumdur, pavırpoyinttir filan kastırsa da, kravat gömlek uyumu ile, aşk hayatı ile ilgili sıkıştırıp mahcup etse de iyidir,bal gibi insandır.
vizede final konusu soran, finalde yüzde yüz sorarım dediklerini sormayan, derste söylediği sözleri unutan, artık yaşını almış olduğunu düşündüğüm hocadır. Gençlerin önünü açması lazımdır. (bkz: canan cetin)
Yaşı ilerlesede ruhu halen genç hatta çocuk olan çatlak bir hocadır. Pembe renkten oldukça hazeden bir tatlı yanakları sıkılası marmara üniversitesinin biriciğidir.