bugün

sigarayı bıraktıktan sonra tekrar başlama sebebim. diğer sigaralardan da tek tük içip iyi ki bırakmışım lan bu mereti derken camelden çekilen bir nefes, hassiktir ben nasıl bıraktım lan bu güzel şeyi dedirtmiştir.*
birkaç günlüğüne denediğim sigara. lark fanatiği olarak beklenen tepkim "bok gibi bu hocu" oldu. zaten ne demişler: en iyi sigara alıştığın sigaradır.
başka alternatifleri kabul etmeyen bünyenin yerine başka alternatif kabul etmeyen sigarası.

(bkz: yok ki senin bir yedeğin)
gelmiş geçmiş en iyi rock grubudur. ayrıca halk arasında pek tercih edilmeyen bir sigara markasıdır.
jean christophe grange kitap kahramanlarinin bolca reklamini yaptiklari sigara markasi.
yillarimin sigarasi winstonumdan bir anda soguma nedenim oldu camel. kendisinden, bana bu aciyi hissettirdigi, en sevdigim sevgilimle arama girdigi icin nefret ediyorum camel'den. ama seviyorum da keratayi. yilan gibi sigaradir camel.
ilk çıktığı zaman siyah beyaz reklamında "More doctors smoke camels than any other cigarette" der.
türkçesi; "Doktorların çoğu birçok sigara içinden sadece Camel'ı tercih eder"
yani bir bakıma "camel sizin için yararlıdır, doktor tavsiyesidir" imajı verir reklamda.
paketinin üstündeki resim hakkında onlarca söylenti bulunan daha çok erkeklerin tercih ettiği gençlerin lugatında ' abi bu çok ağır ya ' kanısını üzerinde toplayan ve son zamlardan sora winston içenlerin ulan 4O kuruş da fazla veririm Camel içerim dediği sigara.
bundan bi 5-10 yıl önce birçok masayı onurlandıran;şu sıralar pek ortalıklarda görünmeyen;içen kişiye oldukça sağlam karizma yaptıran,kaliteli dudak arkadaşıdır.iyi sigaradır.
naturel flavour paketini bir kere gördükten sonra bulmakta zorlanılan sigara. paketi de güzel mi ne? *
mirage albümleri kanımca gelmiş geçmiş en iyi progresif albüm olan progresif rock grubu.
çok ağır bir sigara. insanda ciğer bırakmaz bu sigara.
10 sene öncesinin prestiji olan sigara. zamanında camel clup'lar trophy team'ler ilen pek çok şeye kanıt olmuş bir parmak aralığıdır.

amma velakin eski harmanını ve bir çeşit kimyasal maddeleri değiştirdikten sonra bir çok içicisi ve aynı orantıda nâmını kaybetmiştir.

rakiplerine göre birazcık daha ağır olup, çoğu marlboro, muratti, l&m, parliament içisi de "balgam yapıyo amınım bende yae" sebebiyle kendisinden uzak tutmaktadır.
son yapılan zamdan sonra tek celsede boşandığım güzel ötesi sigara.
zamdan sonra son paketini aldığım izmaritine kadar acımadan içtiğim sigaradır.paket bittikten sonra ne bok yiyecem bilmiyorum.ne güzeldi günler 5 lirayken.6 vermek zor geliyor bilirmisin kemılım.evlat acısı gibi koyuyor adama...
winston un beş buçuk liraya yükselmesinden sonra winston içenler için daha cazip gelen sigara markası.
logosunda çıplak adam olduğu iddia edilen ve bir zamanlar bu yüzden belli odaklarla tartışma içine giren sigara markası
işte o logo: http://static.squidoo.com...31352917subliminal_Lg.jpg
macangaya tüm camel fanatikliğimle katılmakla birlikte, sanki bir grup daha sayabiliriz progressivelerin arasında* .milletin Moonmadness albümüne hasta olması anlaşılır ama benim favorim onun yanındagrubun adını taşıyan ilk albümleridir.Never let go,slow yourself down ve seperation ivedilikle dinlenmesi arz olunur..
bit pazarından alınanı ile bandrollüsü arasında dağlar kadar fark olan sigaradır.
king crimson ve (tam progressive rock grubu olmasa da) jethro tull'le beraber en iyi progressive rock grubudur. mirage en iyi ve en bilinen albümü, lady fantasy en iyi ve en bilinen şarkısıdır ama esasında, her albümleri mükemmeldir.
ilah grup, harika sigara.
çok güzel bir sigara. o da bir kamil.
efendim 6ncı nesil yazarmış. hoşgelmiş için biraz geç ama olsun... son entrylerine denk geldim, güldüm*. güzel yazıyor, selam olsun...
hoşgeldin denmeyen yazar. nicki sigara markası olmasından olsa gerek. çok farkedilmemiştir. hoşgelmiştir.
benim nick ise şarkı sözü ve petrol dağıtım firmasıymış.
(bkz: kader arkadaşım)
tadına baktığım en güzel sigaralardan bir tanesi. zam gelmesine rağmen fiyatı hala bu kadar uygun olan tek sigara. eğer sigara kullanıyorsanız camel soft öneriyorum. * * * *