bugün

sigarayı azaltmak isteyenlerin denemesi gereken öldürgeçtir. ağır olup insanı kestiği içindir ki günde bir paket sigara içen ben bu zıkkımı 2 günde bitirmekteyim. 17.12.2010 itibariyle fiyatı 7 tl olup
zifir: 10
nikotin: 1,0
karbonmonoksit: 10 mg'dır.
en yakın tekel bayiinden temin edebilirsiniz. reklamları izlediniz.
Camel White, Camel Soft ce Camel Black 6 lira iken yedi lira olan ve arka arkaya iki tane içmenin ciddi ciger istediği ağır sigara. Winstona alışmış bünyeleri öksürtebilir.
camel natural flavor hali daha güzeldi.

neden mi? bi defa sigara dalında camel yazmazdı bundaki ve diğer tüm camel'lerdeki gibi.

ee peki ne vardı?

kutusundaki renkle aynı olan kahve rengi bi deve vardı sadece. evet sadece deve vardı.

şimdi ne yapmışlar? tüm camel'lerdeki gibi yazı var... sadece rengi kahverengi.

en büyük artısı şudur;

içtikten sonra parmaklarınızda koku olmaz. inanmayan varsa bir dal içsin ve elini koklasın.
3 saatte 1 tane ancak içilen bir sigara.

bu ne lan böyle. bir ara tütünün sesini duydum resmen. caz cuz diye yanıyordu.
Öss'ye hazırlanan adamı anca kesen sigara.
sigara gibi sigaradır. içtiğinde dumanı hissedersin.
tam 1 yıl önce camel soft u bırakıp kendisine başladım ve o gün bugündür bırakamaım.
şuanda da içmekteyim kendisini.
piyasadaki en ağır ve kaliteli sigaradır
4-5 ay önce tanıştığım aromasıyla, kokusuyla ve içimiyle beni kendine bağlamış ve camel black'den geçtirmiş sigaradır.
hele kahveyle olan uyumu beni hayret ettirmiş ve sürekli kahveyle tüketmeme sebeb olmuştu.
yeni zamla birlikte 9 tl olmasına rağmen bırakmamış ve içmeye devam ettmiştim.

1-2 ay maddi durumdan ötürü bırakıp tekrar geri döndüğümde iste tam bir hayal kırıklığı.
galiba üretici firma içeriyle oynamış ve o ağır olmasına rağmen boğazı yakmayan o sigara beni öksürüklere boğdu resmen boğazımı 1-2 sn iptal etti.

kahveyle içiyim diyorum yok o eski tadından eser yok.

özetle bok, kaka olmuş sigaradır.
güzel sigaradır. ağırdır. fakirlerin içemeyeceği sigaradır.
ağırdır. aç karna içilmesi mide bulandırması olasılığı yüksektir.
güzel sigaradır eşsiz sigaradır, diğer camellardan 1 lira da fazladır. her yerde bulunmayacak bir sigara. japan tobacco international (jti) ellerine sürekli gelmediği için her yerde bulunmayan sigaradır.
camel black'in yanında yine tırttır.
ağır bir sigaradır, ama abartıldığı kadar da değildir. tadı da güzeldir, denenebilir.
içimi çok güzel tat bırakan bir kere içildiğinde başka sigaralardan tat alamazsınız.bana göre en güzel sigara.
Icen arkadaşlardan Özür dilerim ama saman gibi ya ağızda iğrenç bir his bırakıyor, çamur gibi bir ağzın oluyor.
favori sigaramdır. camel olsun da.
Sigaramdır.

Bundan sonra hepsi hafif gelmeye başladı.
sigarayı bırakmadan önce çok severek içtiğim bir modeldir. hem doğal havası hemde paketin cazibesi çok güzel. he zararlıdır sağlığa o ayrı.
Nikotini 1.0 mg olan sigaradır. Kokusu çok ağır olmasa bir paketi 2 gün gidecek kadar keser ama koku sıkıntısı var işte. Bildiğin Adıyaman tütünü içmiş gibi kokuyorsun içince.
soft'tan geçtiğim sigara. fena değilmiş.
yanlış bilmiyorsam tekel'in en ağır sigarası.

askerde kantin sayımına yakın sigara yokluğu olan bir dönemde kantinde sadece koli koli bundan kalmıştı, bir paket alma gafletine düştüm. ömrümde içtiğim en ağır sigara, iki dal ortalama oranlı sigarayı aynı anda yakıp çekseniz herhalde ancak o ağırlığı alırsınız.
Camelin en ağır sigarsı zannımca camel blacktir.
Normalde Tütün içen biriyseniz ağır gelmeyen sigara.
old holborn yokluğunda beni tatmin edebilen tek tekel sigarası diğerlerini çekince duman değilde ağzımdan nefes alıyormuş gibi hissediyorum..
Tütüne en yakın, en ağır, en güzel sigara.