bugün

En boktan programlama dili olsa gerek .bir turlu anlasamiyoruz.
(bkz: c++)
edius'ta keser.
Alışınca bırakılmayan, web programlama bile yapılsa aranan dildir.
ödevimin oldugu ders. ödev cok basitmis hocanin dedigine gore ama ben bi halt anlamadigim icin yapamayacagim ve dersten kalmam muhtemel. programdan anlayan varsa cüzi bir ucret karsiliginda yapmak isteyen olursa mesaj kutumu yeşillendirsin lütfen ödevi yapmasi 5 dakikayi almiyormus hocanin soyledigine göre.
aşağıdaki kodun çıktısı hep aynı olacaktır. üniversite böyle bir şeyle karşılaşırsanız söylenmesi gerekiyor. değişkenin yeri hep aynı olduğundan, size verdiği değer de aynı olacaktır. eğer son karakterlerde farklılıklar görüyorsanız o da işletim sistemi o anda bellekte hangi adres boşsa oraya yerleştirme yapar.

#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
for(int x = 0; x < 10; x++)
{
cout << &x << endl;
}
}

bu arada c++ 14 çıkmış:

http://blog.aligoren.net/c14-yayinlandi/
Alfebenin 3.harfidir.
yerel disk dedin mi akla gelen ilk harftir.
(bkz: yerel disk c)
Sevdiğimiz programlama dilidir.
abecenin üçüncü harfidir.
bir programlama dili.
en iyi programlama dili o kadar gerekli ki google da çalışmak için gerekli bir dildir. c++ daha etkilidir fakat aynı mantıkta programlanır.
güzel dildir. (c# olan)

bu dili kullanan ileri orta/seviye biri varsa acilen mesaj kutuma uğrarsa sevinirim.
Falımda sürekli çıkan kişi. Kimsin?
iyi bir dildir.

- nece konusuyorsun sen gulum?
+ c'ce. ce eee. _÷€×£#*×£×¥
- kalk kalk ibo bu delirdi gene.
Öğrenen her insanın ilk görevinin ekrana " hello world " yazdırmak olduğu bilgisayar programlama programıdır.
dennis ritchie babamizin yadigaridir. su siralar yerine javayi tercih etmekteyiz.
sözlük keşke karakter desteklese de c#, c++ gibi dillere has başlıklar açılabilse dedirtiyor adeta.
alfabemizin 3. harfi.
be ve ç harfleri arasında yer alır.
Programlama dili.
Tek başına anlamı olmayan yan yana üç tane olunca selam durulan, en delikanlı harf.

CCC ÜŞÜYORUZ REiS CCC
bir programlama dili.
Yusuf atilgan im aylak adam adinda bi kitabi vardir. Okuyan vardir mutlaka. Kitabi begenmeyenler cok olur. Ordaki karakterimizin bi adi bile yoktur. Yusuf atilgan sadece "c" der ona. Oysa ki karakterimiz gerçek bisileri aramaktadir. Icinde bulacagina dair öyle bi umut vardir ki. Neyse. Kitabi daha fazla anlatmak istemiyorum. Ama okuyacak arkadasimiz umut etmenin ne demek oldugunu cok iyi bilmesi gerekir. Azicik bi umudun can yakiciligini bilmesi gerekir. Bunu hissetmesi gerekir. Zira bu yoksa eger, kitabi begenecegini sanmiyorum.
Benim için bir roman karakteridir.
(bkz: yusuf atilgan- aylak adam)
Yazılım dilidir. inanmayın alfabedeki 3. harf diyenlere.