bugün

bebekler gülsün diye önce ellerle gözleri kapatıp sonra açtığımız da kullandığımız harf...
Alfabemizin 3.harfidir.
Alfabemizin 3.harfidir. B harfinden sonra gelir.
Bana göre aşırı zor ve öğrenmeye çok üşendiğim bir programlama dili.
Gömülü sistemlerin vazgeçilmezi birçok programlama dilinin atası.
makine diline en yakın popüler programlama dili. ilkel olması sebebiyle öğrenmesi zor ancak bu dili öğrendikten sonra diğer dilleri öğrenmek çok daha kolay olacaktır. algoritma mantığını da iliklerine kadar öğretir.
C

Aynı anda birkaç işle uğraşan, dikkatleri çabuk dağılan ve sıkılan, canlı ve neşeli insanlar. ismi C ile başlayan insanlar yaratıcı özellikleri gelişmiş, eğlenceli ve iletişimi kuvvetli insanlardır. Özellikle el becerileri çok kuvvetlidir.

Yarım daire andıran bu harfin insanları kendilerini zaman zaman eksik hissederler ve diğer yarılarını bulmaya çalışırlar. Bu da onları sürekli bir arayışa iter. Değişim onlar için kaçınılmazdır. Sabırsız olmaları en büyük eksikleridir. ismi “c” ile bitenler başladıkları işleri bitirmekte zorlanırlar çünkü çabuk sıkılırlar. Yarım bırakma huyları çok fazladır.

https://www.twitburc.com....n-kaderini-etkiliyor.html
Alfabemizin en sevilen harfidir. Allahın inayeti üzerine olsun.
Öğrenmesi zor ama en zevkli ve en hızlı dil.

Tanidigin kızı yurt dışında okuyor 3-4 gün c++ çalıştırdım yoğun bı sekilde . Pass by reference ile pass by value yu anlatınca ya kadar akla karayı seçtim ki en son sorduğumda yine karıştırdı. Gerçekten ilk öğrenilecek dil degil. Mit de bile ilk Python ogretiyorlarmis.
soğuk algınlığını önlemek için bol alınması gereken vitamin. portakal, mandalina, limon gibi yiyecek ve içeceklerde bulunur.
Cehapenin c'idir. C'i.
Bir harf.
alfabemizin 3. harfi
bu dile gereksiz diyen açık ve net lamerdir.
Bir halta yaramayan ve iş hayatınızda da yaramayacak olan programlama dilidir. programlamayı ve algoritmayı öğrenmek için çalışın yeter.
Doğru düzgün, karnınızı doyuracak programlama dilleri, kütüphaneleri frameworkleri vs. öğrenin. (bkz: net) (bkz: mvc) (bkz: java)
okulu fazla astığım için hiç bir bilgim olmayan dildir. yardımcı olabilecekler ya da tavsiyeleri olanlar mesaj atarsa sevinirim.
(bkz: c++)
Adımın baş harfi, saygı duyun piçler.
yusuf atılgan'ın yazdığı aylak adam adlı kitapta bulunan sıkıntılı bir karakterdir.
öğrenmek istediğim dil. gidip reactos'a katkıda bulunacağım.

nereden başlayalım? yardım ederseniz sevinirim.
Alfabemizin 3.harfidir.Ne yazık ki bunun da şapkası yoktur.Ama olsun bence en klaslarından biridir bu harf..
Alfabenin üçüncü harfidir. Üç tanesini Yanyana koymak bir ülkücüyü gaza getirmek için yeterlidir.
sağına gelen diyezle hayatımın anlamıdır.
c++ dilinde user defined türden literaller kullanmak için alt çizgi kullanmanız gerekiyor. Örneğin:

12_yas

integer türünde, yas suffixi olan bir user-defined literal oluyor böylece.

kendinize ait bir literal operatörünü tanımlamanız da gayet basit:

Hayat operator "" _yas (int n) {
return hayat{n, hayat::yillar};
}

basitce kullanımı da şöyle oluyor:

operator ""_yas<'24'>()

Bu arada "ben derliyorum ama assembly tarafında ne oluyor göremez miyim?" sorusunu soranlar için basit kodlarda dönüşüm oluşturan bir compiler explorer bulunmakta:

https://godbolt.org/

iyi okumalar.
baş harfim, severim keratayı..
Assembly ile birlikte iyi bilindiği taktirde dünyayı yönetmenizi sağlayabilecek programlama dili. Evet, bu kadar iddialı.