bugün

(bkz: orçun dikmen)
bıyıklı haline alıştığımız ve artık bıyıklarıyla bağdaştırdığımız kişilerdir.
(bkz: cemil ipekçi)
(bkz: ezel akay)
(bkz: nietzsche)
(bkz: hitler)
kadir inanır. bıyıksız düşünemiyorum bile. bıyığı keserse kadir inanır olmaz. kadir olur.
recep ivedik'in annesi.

(bkz: iğrenç espriler)
(bkz: erkan petekkaya).
Levent Ülgen özellikle akasya durağında bir kaç bölüm bıyıksız bir şekilde oynamıştır fakat nedense bu adama bıyıksız bakılamıyor.
(bkz: earl hickey)
Türk kızları.

Edit: Eksileyen hemcinslerime permatik kampanyası, onlar tüy bikerem yaz 3600 a gönder berber hayrettin amca ayağınıza gelsin.

Edit: Eksileme gözünü seveyim git bıyıklarını kestir bacım.

Edit: Eksile elini korkak alıştırma.
(bkz: omam bıyık)
(bkz: kadir inanır)
(bkz: pala remzi).
(bkz: ünal karaman)
nerde o eski futbolculuk yıllarındaki ünal karaman nerde şimdiki ünal karaman.**
(bkz: ayhan ışık)
(bkz: hulusi kentmen)
ilginç şekilde bıyıklarıyla ünlü olan kişilerin yazıldığı kişiler. oysa "bıyıksız olmazsa olmaz" lafı, türkçem doğruysa, "bıyıksız hallerine aşina olduğumuz kişilerin bıyıklı tahayyül edilememesi" gibi bir anlam taşıyor. yani verilecek örnek, "hulusi kentmen" değil, ama "fatih terim", ne bileyim "adriana lima" falan olabilir. çünkü bu kişiler "bıyıksız olmazsa" yani "bıyıklı" olursa olmazlar.
burnu kemerli ve büyük olan kişilikler.*
mühendis kız.
herhalde bu sorunun en net cevabı babadır arkadaş.
ben babamla tanıştığımdan beri bıyıkları var adamın ki tanışalı uzun zaman oldu o kadar kanıksadım ki babamın dudağının üstünde bir yer olduğunu düşünmüyorum ben hani kessek bıyığı altından çıplak et çıkabilir yada çürümüş de olabilir orası hiç bir fikrimiz yok o hususta kesme lan baba bıyıklarını korkuyorum.
(bkz: biyikli genç forvet)
bülent inal.
kadir inanır ve ibrahim tatlıses.
Şahin K:Bıyıksız hayal ettim yüzüm buruştu.
muratgil.
sam elliott.
(bkz: osman tanburacı)
babam tabi ki..