bugün

25 Ağustos 1993, izmit doğumlu oyuncu. ilköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşınmış, orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya'da tamamlamıştır. tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almak için istanbul'a taşınmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaya hak kazanmıştır. 19 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başlamıştır. Pretty Little Liars uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Selin karakterini canlandırmaktadır.
Tatli kucük kızları annemden bile çok izliyorsun.
Bu kadar da olmaz ki arkadaş.
entelektüel fransız kadını havası var bu kızda, saç baş aynı. 93' doğumluymuş duyunca şaşırdım daha büyük gibi duruyor. bu arada farkındaysanız güzel demiyorum sadece bi havası var, biraz sempatik biraz karizmatik hepsi o. yoksa kate uptongilleri fransız kadınlarına havada karada tercih ederim. oww yeah....
Güzelliği hakkında yorumsuz kalacağım ama kendine güzel bir tarz oluşturmuş. Yakışmış gayet de.
şu sıralarda tatlı intikam dizisine dahil olduğu görülen kızımız. oyunculuk fena değil ama uzun boy ve güzel bir fizik sahibidir ayrıca.
önceki dizisinde de oldukça beğendiğim oyuncu.
her ne kadar maskülen yüz hatları olsa da değişik bir aurası var ve ekrandan bile bunu hissettiriyor..
Fiziğinin erkeksi olduğunu düşünmüyorum. Fi üçüncü bölümünde bunu kanıtlarcasına birkaç sahnesi var.
ilk kez, Fi dizisinde rastladığım yetenekli kadın oyuncu. Serenay Sarıkaya'nin Ozan Güven, Mehmet Gunsur gibi oyuncuların arasında ezilişini izlerken birden beliriverdi ekranda. Bu kim lan dedirtti bana ufacık sahnesindeki bir bakışıyla. Sadece fiziksel avantajları sayesinde piyasada kendine yer edinmiş olan bir takım sözde oyuncuların özgüvenlerini yerle bir etsin diye koymuşlar sanki. Upuzun boyu, sanat eserini andıran surati ve tertemiz oyunculuğuyla göz dolduruyor. işin sanatsal kaygısında olanları mutlu eden insanlar bunlar. çoğalınız efendim, bu leş piyasanın sizin gibi güzelliklere ihtiyacı var.

Bir benzeri için ayrıca (bkz: Merve Dizdar)
helena bonham carter a benzetiyorum ben bu kadını.
manyak mıyım?
Cihangir de surekli gördüğüm oyuncu kadin. Fazla zayif.
çok eleştirilen o sahneler hakkında konuşmuş;

görsel

http://www.posta.com.tr/f...li-konustu-haberi-1301778
Çirkin. Üzgünüm büş.
Ben çok beğeniyorum bu kızı.
Kemikli olan yüzleri çok beğenirim. Herkes kendinde olmayan şeyi beğeniyor ya zaten.
taş gibi hatundur.
Sevgilisinin iki metre kirpikleri ve yakışıklılığı ile tanınan kız. Fi'de asistanı oynuyor.
masumiyetin sembolü.
juliette binoche'un daha fiziklisi ve kütüğü.*
Cirkindir.
Soyunarak dikkat cekmeye calisiyor.
Makyaj malzemelerinin nefret ettiği kadın .

Doğal hali Harika ve makyaj hiç yakışmıyor.
mükemmel bir güzelliğe sahip ünlü kadın oyuncu.
görsel
atanamamış güzel/çirkin.
Şüphesiz güzeldir. çirkin biri olsa zaten filmlerde oynatmazlar.
Kendisi yaşıtım.

Celal şengör'ün övdüğü bir güzelliği vardır.

Güzel ve başarılı bir hanımefendidir.
hoş bir güzellik. allah daha iyisini bizlere nasip etsin.