bugün

fragmanından anlaşılacağı üzere star tv nin bacak ve kalça merkezli yeni dizisi...
abazaların beline kuvvet diyorum.
(bkz: Küçük sırlar)
Fragmanıyla korkutmuş dizidir testere tarzı bir diziye benziyor hadi hayırlısı.
Hadi pretty little liars fonetik olarak hoş geliyor da birebir çevirmenin mantığı ne aga ismini? Kafa siken ergen dizilerinden olacaktır. Eylüle doğru yayından kalkar.

(bkz: sex sells)
star tv'nin gittikçe kanal d'ye benzediğini gösteren yaz dizisi. başrollerde bensu soral ve şükrü özyıldız varmış. klasik yaz dizisi işte tutarsa yeni dönemde de devam eder.
allah belanızı versin dediğim şeydir. türklerin neden her diziyi bir yerlerden çalıp üstüne üstlük saçma sapan yaptığını sorguladığım yeni dizi. pretty little liars ne güzeldi. hanna'yı hande yapmışlar. başroldeki alison'u açelya yapmışlar allah sizi karetsin. yakındır game of thrones'in türk versiyonu yoldadır.
Pretty little liars'ın türkçe uyarlamasıdır. Ben böyle saçmalık görmedim, resmen diziye atılmış bir iftira bu.
yha bu pretty little liars'ın şeysi yha ehehe.
Yaaa bu piridi lidıl layırs ın şeysi yhaa öhöhöhö.
amına koduklarım sizi ya. şuan kanal d star atv fox resmen dizi sıçıyor. sizin yaz dizilerinizi sikeyim bu nasıl isim amk sudan bıkmış balıklar bile daha mantıklıydı.
sikimsonik bir dizi daha amk. fak yu fak fak fak.
Pretty little liars adlı diziye yapılan yamuktur. Alison'ın Açelya olması bile insanı güldürmektedir. Ki bu dizi sürükleyiciliği, gizemi ile dönem dönem insanı kendine bağlayabilen bi diziyken Türk dizilerinde son dönemde bu özelliğin çeyreği bile bulunmamaktadır.
dizi ismiymiş ama insanın aklına anaokulu öğrencilerini getiriyor.
fragmanda çalan, sertap erener in söylediği şarkı da uuarlamadır.

şarkının orjinali;

the pierces - secret
Merak ettıgım dızıdekı lezbıyen karakterı bıze nasıl uyarlayacakları olan sacma dızının sacma cakması.
Dizinin orjinal serisini de izlemedim bunu da izlemicem. Zaten böyle esinlenmek adı altında birebir kopya olan dizilerden oldum olası nefret etmişimdir. Bakın ama the pierces-secret'in o yerli versiyonu nedir. Her şeyi yapacaktiniz ama bunu yapmayacaktiniz. Allah belanizi versin kandirikci hirsizlar.
tıtlı kıçık yılıncılır.
orjinali 'pretty little liars' olan ve türkçe çevirisi 'sevimli küçük yalancılar olan' biz türklerin küçük sırlar gibi gossip girl çakmsı diziye benzeyen dizidir.
pretty little liars dizisinin ismi bile değiştirilmeden yayınlanan türkiye dizisi. pll 5. sezonda a'nin kim olduğunu açıklamış ve 2 sezon daha devam edeceği belirtilmiştir, bu dizi o kadar ömürlü olmaz tabi saçma sapan bir sonla kesileceğe benziyor.
Fragmanını izlerken gül gül öldüğüm dizidir. Bu kadar sahte oyunculuk olamaz. Şimdi, elektrikler kesilince ne oluyor ya falan der insan, fakat oradaki salak kız "ayy ben karanlıktan korkarım" diyor.ayrıca bir kaliteli dizi daha saçma uyarlamasıyla heba edilecek.
Orijinali bile kötü olan gittikçe sarpa saran bir diziyken türkiye ye uyarlanması cuk oturmuş.

O değil de lezbiyen ilişkiyi ve öğrencisiyle Aşk yaşayan öğretmeni nasıl kurgulayacaklar merak ediyorum.

inşallah tutmaz dediğim sıradan bir yaz dizisidir.
nayir nolamaz bunun da mi turkiye versiyonunu yapiyorlar dedigim dizi. daha beren saat'in intikamdaki taytli dovus sahnesini yeni atlattik buna hazir degiliz turkiye olarak.
bundan sonra gaybana geceleri bekliyoruz.

başrolde sözlükten 2 gay oynayacak.
çekiminin bir kısmı piri reis üniversitesinde geçen pretty little liars dizisinin türk versiyonu.
(#28308580)

görüşüm bu yönde.
güncel Önemli Başlıklar