bugün

kız olmasını umanları hayal kırıklığına uğratacak olan yazardır.

nickin bi manası var tabi ama uzun hikaye işte...

edit: yazmaya başladım.

sözlük yazarlarının itirafları başlığına uygun bi format olduğunu düşündüğüm için oraya yazıyorum.

1. entry için (#17795082)

2. entry için (#17807328)

3. entry için (#17819111)

4. entry için (#17830349)

5. entry için (#17842152)

6. entry için (#17851412)

7. entry için (#17867639)

8. entry için (#17879744)

9. entry için (#17890797)

10.entry için (#18837861)
inci sözlükten kopup geldiğini düşündüğüm yazar. sözlük yazarlarının itiraflarında inci sözlük tarzı hikaye yazmaya başlamıştır. umulur ki diğer alışkanlıkları devam etmez. hayırlı olsun yeni yuvası.
daha 21 entry girmesine rağmen coşmuş olan yazar. hoş gelmiştir.
Kanal 7 de ise başlamış ama tutanamayip ulu sözlüğe gelmiş yazar.
daha geldiği gün coşmuştur.
"toplanın hayat hikayemi anlatıyorum" mottosuyla hayatını yazan yazar. takipdeyiz efenim.
(bkz: reserved) okundurtan yazardır
sürükleyici yazılar yazma yeteneğine sahip eğlenceli yazar. bir yerlerden kopup geldiği bariz belli fakat reklam yapmayalım vesselam.
Bi arkadaşım var askerde, sevgilisinin adı Buse.

Olm emre sen misin lan? Şşş kime diyom?
olum şöyle şeyler yapmayın lan. bu aralar bana takılan bi hatun var buse. insan ondan bahsediyorsun gibi hissediyor, tuhaf oldum ya la.
akıcı ve güzel bir üslup kullanan yazar, anlattıkları gerçek midir değil midir bilmem ama çok klişe şeylerden oluştuğu kesin. eski türk filmi gibi.
ama yazışına bir şey diyemem, oldukça etkili ve doğal bir üslubu var.
güzel yazan, okutturan yazar. takipteyiz.
nickaltı coşmuştur diye düşünmüştüm ama pek bi şey yazılmamış. Yakında coşar buralar.
Akıcı bi dille yazıyor, böyle devam etsin.
3 gündür entry girmeyen yazar.
beklemedeyiz.
kanımca kız değildir. özel mesajdan yürümeden bunu bilin. en son ne zaman entry girdi nerelede falan diye çok incelemeyin.
her gün yazamayabilirim dedikten sonra 3 gündür yazmıyor.
Bu da ne boktan bi cümleyse artık.
10. entry kaç gündür yolda, bekliyoruz.
onuncu entry yi ve devamını uykusuz da köşe olarak yazmaya devam edeceğini mehmet demirkol ile fuat akdağ ın sunduğu spor servisi nde açıklayan yazar. kaynak: mehmet ali erbil

edit:ben ne demişim amk, bu ne saçmalamak lan.
Yolda derken seyahate falan çıktı da ondan yazmıyor heralde götelek diye düşündüğüm yazar. Ha ama yok keyfinden yazmıyorsa ibnedir.
her gün düzenli olarak entry girip girmediğini kontrol ettikten sonra beni hayal kırıklığına uğratan yazar. yazmayacağını bilseydim özet geç hemen derdim.
hikayenin ortasında sözlüğü bırakıp gitmiş olduğundan tırstığım yazar. olm özlettin kendini ya.
aranın bokunu çıkartan yazar.
Gelme hikayeyin amk gelme, gelme klavyeyin amk gelme.
yarrak siken kelebek'in uludağ sözlük versiyonu. kara melek'i 8 kez baştan sona izlemiş olan ben doymuyorum tabii. heyecan ve merakla okuyoruz efendim.
geri gelmiş yazar.