bugün

--spoiler--
Hafta sonu Bodrum'a giden Buse Terim'in tatili zehir oldu! Terim, cumartesi gecesi arkadaşıylarıyla Ship A Hoy'a gitti. Tuvalet kuyruğun giren Buse ile sarışın bir kız arasında sıra kavgası çıktı. Sonradan, sorunlu olduğu öğrenilen kız, Buse'ye tokat atıp başına çantayla vurdu. Araya diğer müşteriler girdi.
--spoiler--
bir kaşar tarafından tuvalette tartaklanmış kız.
Basarısız moda blogger ı. Sen o kadar okul oku, blog ac, ısmını duyur ama sımdıye kadar moda adına yaptıgın en buyuk ıcraat 3 tane kıcıkırık t-shırt olsun. Olucak ıs degıl.
kendisi kör müdür merak etmekteyim. galatasaray parçalısı için tam parçalı demiş ki inanın haklı çıkmasını çok sitiyorum ama benim bildiğim kadarıyla da formanın önü, kollar ve yaka tam parçalıyken sırt kısmı (oyuncu adı ve forma numarasının yazılı olduğu kısım) tek renk olacak. o haklıysa çok daha iyi çünkü forma çok daha güzle olur o zaman, ama sanırım ben haklı olacağım.
ben haklı çıktım, kendisi kör. parçalının arkası tek parça, sadece alt kısmı parçalı, sırt kısmı tek parça, kırmızı.

edit: formanın arkadan görünüşü; https://twitter.com/gsfor...25571246044225536/photo/1
babasından ötürü popülerlik kazanmıştır ama fatih hoca, galatasaraydan dolayı taraf bir adamdır.

bu kadar medya önünde görünmesi kendisi için çok sağlıklı değil ve kendisi henüz bunu algılayacak olgunlukta da değil.
http://www.haberler.com/f...-cildirdi-3928545-haberi/

yine babasının arkasına sığınan buse. pardon buse terim. soyadı olmasa kim tanısın bu kızı. bu haber de bir kez daha kanıtıdır.
görücü usulü tanıştığı bir arkadaşımla evlenemeyince, daha doğrusu er kişi "istemem" deyince, kafayı kıran tip.
aklını kılık kıyafetle bozmuş bağyan. Biride çıkıp demiyorki kızım bu ülkede asgari ücret 800 tl.
giriş kartı var mı yok mu , orası bir defa üyelerin girdiği veya aylık bir miktar para verilerek girilen bir mekan, buse terim gs üyesi değil galiba belli bir parada vermeyince güvenlik içeri almamış, galatasarayı babasının dükkanı zannediyor bu kız, fatih terimde iki yüzüp çıkacaktı abisi demeye getiriyor yazık ki ne yazık.
(bkz: bir kızın kezban olduğunu anlama yolları)
twitterda mesajlarıma yanıt vermeyin kişi. herhalde bi yeri kalkık!
fatih terim'in kızı olmanın dışında hiç bi özelliği olmayan kezban.

ümraniye, yukarı dudulluda ki marangoz fatih ustanın kızı olsaydı kimsenin yüzüne bakmadığı bir varoş olarak hayatını sürdürecekti.

sans iste ota da konuyor, buseye de konmuş.
görsel
futbol ile uzaktan yakından alakası olmayıp galatasarayın formalarını tasarlayan,kendini yerli ivana sert zanneden 1.60 boyundaki dişlek hanım kızımız.
kamyon olsa arkasına en iyi şu giderdi sanırım. (bkz: babam sağolsun)
twitter hesabından boncuk, süs eşyası, yediği yemek gibi tuhaf şeyler paylaşan hatun.
kendini kanıtlamış başta babasıyla anılsa bile yaptıkları , bloğu yaratıcı yönü ile kendini ortaya koymuş babasının etiketinden sıyrılmış kişidir. ben başarılı buluyor devamlı saldırıya uğramasına üzülüyorum. bence güzel şeyler yapıyor bu kız , klavye delikanlılarının kedi uzanamadigi cigere mundar der mantığını sallamamasını ve yolunda ilerlemesini kulaklarını tıkamasini öneririm.
best model birincisi berk atan ile ilişki yaşayan kişidir.

http://www.ensonhaber.com...ile-elele-2012-11-22.html
berk atan gibi bi adamın ne buluduğunu anlamadığım şişko kız.

not:erkeğim hemcinsimi eleştiriyorum.
babası sayesinde ortalıklarda dolaşan bir insandır. normaldir benimde babam fatih terim olsa bende öyle dolaşırdım haklı.
kalın bacaklı kişi.
tanıdığım tek teknik direktör kızı. Dünya üzerinde onlarca teknik direktör vardır bildiğim ama allah için bi tanesinin de çocuğunu tanımıyorum. Sadece mourinho'nun oğlunu tanıyorum o da bu kapsama girmez. Aman bana ne ya!
"niye benim babam sıradan bir devlet memuru mk" sorusunu akla getiren kız.
kahpe kader!
Bildiğin şişko.
güncel Önemli Başlıklar