1. 1.
  erotik bir gazete.8 sayfası vardır da her sayfaya bi karı koyarlar bu da eder 8 karı.e o zaman nasıl pornografik oluyor yeter mi?ahh ahh internetim yokken ben küçükken minnacıkken utanarak alıyordum.

  -bakkal amca ben bi gazete aldım parası buyuy.
  +hangi gazete evladım?
  -ya şey gazete işte ay payası.
  9 -2 ... hasnicktir
 2. 2.
  Büfeden alındığında mutlaka bir başka gazetenin arasına saklanarak satın alınan her türk erkeğinin almaya niyet ettiği gazetecik.
  7 ... windigo
 3. 3.
  genelde içeriğinin büyük bir bölümünü magazin ve dünyadan şişirme haberlerle doldurmuş gazetedir. örnek vermek gerekirse ingiliz gazetesi olan daily mirror bu işi başarıyla yapmaktadır.
  1 ... berserk
 4. 4.
  askerin ve abazanın gazetesi sloganı ile yola çıkmış günlük mecmua.
  6 -1 ... dirty
 5. 5.
  neden yargılandığı, neden suçlandığı anlaşılamayan gazete.

  şöyle ki; adamlar piyasaya çıkarken, ekonomi'yi bizden öğreneceksiniz.. politika bizden sorulur. vb.. reklamlarla mı yayın hayatına başladılar? yoooo.. tam aksine, "biz buyuz kardeşim" dediler yaptığı ve gösterdiği haberlerle.

  bence kendi hedefledikleri dalda süperler. adamların hedefi erotizm, seks, veya ne dersen de oydu.. onda da başarılı oldular ve oluyorlar.
  5 ... trablus
 6. 5.
  vakit gazetesi ile arasında ki tek fark; bulvar'ı alınca, vakit'i almayınca zevke gelmekdir.
  9 -5 ... trablus
 7. 6.
  küçüklüğümüzde merakımızdan dolayı aldığımız gazete. bakkal amca bizi tanıyor diye taaa cehennemin dibindeki başka bir bakkala kadar yürürdük sayesinde.
  bir başlığı hala aklımdadır;

  Almanlar skimizden inmiyor. *
  11 ... medeni hali medeniyetsiz
 8. 7.
  inşaat ortamlarında sofra bezi olarak da kullanılan bu kültür hazinesi, neden hala ciltlenip piyasaya sürülmez anlamış değilim.
  4 ... asmevejiya
 9. 8.
  ''ahu tugba boru dosetti''
  ''sue elen turk genclerine yoga yapacak''
  ''turk genci faruk alman helgalarini gazoz gibi icti''
  gibi matrak baslıklara sahip absurt haberleri ile bir numara olan girgirlik gazata.
  4 ... mulayim
 10. 9.
  (#110777)
  zamaninda promosyon olarak verdigi 'kuran ve turkce meali' ile beni o ergen yillarimda tepetaklak edebilmis gazetedir! ne bileyim zamaninda normal gazete oldugunu... bunye kaldirmiyor kur'an ustunde o "bulvar gazetesinin okurlarina armaganidir" yazisini gormeye!
  2 ... curufinwe