1. 11.
  bacakları çok güzel olan basçı hanım. izmir'deki bir konserde kilodunu dahi görmüşlüğüm vardır. başım göğe mi erdi? hayır ermedi o ayrı.
  5 -1 ... gerko
 2. 12.
  9 haziranda hayal kahvesine dinlemeye gittigim bas gitarist. sabah 7'ye kadar oturup konustugum, birlikte şebnem ferah'ın konser dvdsini izledigim, ayrıca sebnem ferahla tanısmama etken olmuş müstesna insan.

  ayrıca;
  (bkz: ortadogu ve balkanların en karizmatik basçısı)
  3 ... corpsebride
 3. 13.
  volvox tan beri şebnem ferahla çalışan cok sağlam basçı. ayrıca at binmeyi cok sever. bir de dalgıçtır kendisi, 39.8 metreye kadar dalmışlığı vardır. kısacası ;
  (bkz: on parmağında on marifet)
  ... beyceli
 4. 14.
  (bkz: pantyhose fetish)
  ... leni
 5. 15.
  müzisyenliğinin müthişliğine değinmeye gerek bile yoktur. hem alçakgönüllü hem zeki hem çevik hem çalışkan olmasının yanında tam bir melaikedir kendileri, elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır sizi geri çevirmez. hep bir koşuşturmaca ve meşguliyet içindedir, bir şeyler anlatırken kullandığı mimik ve yaptığı hareketleri sizi sizden alır. ses tonu nasıl bir insan olduğunu apaçık gösterir zaten, çok güzel insandır vesselam!

  Aslen Beşikdüzü/Trabzon'ludur, burdan selam olsun!
  ... bassiste
 6. 16.
  Guns N roses konserinde onunla fotoğraf çektirme isteğimizi kırmayarak konserini rezil etmemize izin veren abla. ablacım eğer bunu okuyorsan o gün 9-10 kişi sırayla fotoğraf çektirip 1-2 şarkılık keyfinin içine ettiğimiz için özür dileriz. seni çok seviyoruz.
  1 ... siyah karga
 7. 17.
  şebnem ferah'ın sol arkasında çalan bassçı hanım. kendisini konserlerde çok yakından izledim. bass'tan anlamayan biri olsam da Birileri var şarkısındaki basslarını çok seviyorum.
  ... milestraume
 8. 18.
  3.6.2016 gaziantep şebnem ferah konserinde çok sıcakkanlı olan başarılı basçı ablamızdır .
  ... sabahin ilk isigi
 9. 19.
  turkiye'de kadin basci denince ilk akla gelen birkac isimden biri. severiz, sayariz.
  2 ... shinwa
 10. 20.
  En seksi bass gitarist.
  ... phileo sophia