Yine malum parti kazanır. Şaşmıyor. Eleştirenin ağzına elinizin tersiyle vurup susturun. Birde oy verdik diye eleştiremeycez mi diyorlar. inna sabirin. Evet.
kime oy verirdiniz evet.
Pilav üstü kuru bana da mantıklı geldi. En azından konuşmuyor.
Oyumu mhp'ye veririm.
Oyum pascal nouma’ya.
Hangi partiye oy vereceğini kestiremedim, aklımda birkaç parti var.
benim oyum cok net:

görsel
Vazgeçemediklerimizden: Şiş Şaş haydar baş.
Aqp binbir hile hurda ve sayın cb'nin mızıkçılık yapmasıyla düzen ve düzülenin değişmeyeceği seçim anketi. memlekete duyulan hizmet aşkı öyle bir boyuta geçti ki bu aşık hızını alamayıp millete hardroce dalıyor! Babadan oğula bir nesil doğurdu aqk. Yanlış anlaşılmasın, adalet ve kalkınma partisi... Şimdi biri kalkıp diyecek a.ına Koduğumun partisi! Çok ayıp.

Ben hükümete karşı kırmızı hissediyorum.
Bu halk yine sikilmek ister. Hahahaha.
oyum yoğurt çorbasına giderdi. yoğurt çobasını yayla çorbasına tercih ederdim seçim hakkımla. yaz sıcağı hala devam ediyor. bugün soğuk yoğurt çorbası iyi giderdi. ayran da olabilir. bol naneli olursa daha ferah olurdu.
bu krizden sonra hala %50+ alırsa bu ülkeyi bırakma niyetine gireceğim artık. ortalık beyinsiz dolu ve ben bu beyinsizler için savaşamam. ancak atatürk'ün mirası için savaşırım.
ekmek için ekmeleddin.
Sonuçları şaşırtmaz. Durmak yok yola devam.
ister bugün ister yarın seçim olsun artık oy kullanmayacağım.
(bkz: Apolitik)
bu soruya artık cevabım net: oy kullanmayacağım.

nisan'da son oyumu kullandım, ne işe yaradı? Eninde sonunda oyları yine çaldılar yine istediklerini başardılar. Bu faşizan yönetim kendiliğinden yıkılana dek oy kullanmayacağım; hoş, kullansak bile çalıyorlar. Anlamı kalmadı.
ak parti ve reisimiz yüzde 75 oy alır. aynen.
ali koç alır.
`ORC Araştırma Şirketi'nin 35 ilde 2 bin 450 kişiyle görüşerek yaptığı seçim anketinde önemli sonuçlara ulaşıldı.
Araştırmada AK Parti'nin oy oranı yüzde 52.8, CHP'ninki yüzde 23.4, MHP'ninki yüzde 15, HDP'ninki ise yüzde 7 çıktı.`
Trafolara kedi yerine ayı girer uzun bir kesinti lazım olur çünkü.
paşa paşa cezamı öder, oy kullanmam.
http://strawpoll.me/510837 ankete göre süpriz olan durumdur.
bugün seçim olsa : yine ak parti birinci çıkar ! çünkü: ziken yaranıyor. her daim.
solun yerinde sayacağı, akp ve mhp'nin oylarını artıracağı seçim olur.
küçük partiler ölmüştür.
keşkelerin beyinsel tezahürüdür.