bugün

halkımızın, tecavüze ne kadar düşkün olduğunu ortaya koyan anketin sonuçları şöyle maalesef.

HABERTÜRK için halkın nabzını tutan Konsensus, 81 ilde vatandaşlara "Bu pazar bir genel seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?" sorusunu yöneltti. Vatandaşların yüzde 53.7'si "AK Parti" yanıtını verirken, yüzde 23.8'i "CHP" dedi.

Haziran ayına göre oy oranını yüzde 2.1 puan artıran AK Parti, yüzde 3 oy kaybeden CHP'ye tam 30 puanlık fark attı KONSENSUS Araştırma ve Danışmanlık Şirketi'nin HABERTÜRK için yaptığı "Türkiye Gündemi Araştırması Eylül 2012 Suriye'de iç Savaş PKK Terörü" başlıklı araştırmasının sonuçları belli oldu. 24 Ağustos 6 Eylül tarihleri arasında 81 ilin hem kentsel, hem de kırsal kesiminden seçmen nüfusunu temsil etme yeteneğine sahip 18 yaş üstü 749'u erkek, 751'i kadın toplam 1500 kişiyle telefon anketi yöntemiyle görüşen Konsensus, halkın nabzını tuttu.

işte sonucu en çok merak edilen soru: "Bu pazar bir genel milletvekilliği seçimi olsa sandıktan nasıl bir sonuç çıkacak?" Konsensus'un araştırmasında, kararsız oylar dağıtıldıktan sonra haziran ayında yapılan ankete göre oy oranını 2.1 puan artıran AK Parti, yüzde 53.7 ile zirvedeki yerini korudu. Oyları 3 puan düşen CHP ise yüzde 23.8 ile ikinci sırada yer aldı. Binde 4'lük bir artış yaşayan MHP de yüzde 13.1 ile üçüncü sıradaki yerini korudu.

Bu sonuçlar doğru ise bu partiye oy verenler her türlü kepazeliğe ve rezilliğe müstehaktır.
Sonuçlar böyleyse RTE niye bugün çok sinirliydi, açıklama getiremeyen anket.
nedense sürekli akp oy kaybetmeye başlayınca açıklanan kamuoyu yönlendirmesi.

ciddiye alacak olursak ülkenin en az %80-85'i vatana ihanet etmekte beis görmemekte, ülkenin bölünmesi için elinden geleni yapmaktadır.
ak parti her türlü alır.

ben şunu anladım ki bizim başımıza ne gelirse gelsin insanlar at gözlükleriyle bakıyor.
erdoğan gelip skse ne güzel sktin, dur sana bir oy daha atayım diyecek olanlar var bu ülkede.

adam laiklik bırakmadı; alkol yasaklamalar, imam hatip olayları. ne istediği çok açık.
tamam, güzel din yaşayacak elbette ama bu kadar da abartılmaz kardeşim koskoca ülkeyi çarşafa sokuyor.

çocuk aldırmak günah da günahını sen mi çekeceksin diye sorarlar adama?
şehit konusuna hiç girmiyorum, insanların skinde değil demek ki, yoksa şimdiye bir milli irade oluşurdu.

kemiğe dayanan bıçak bir gün araya kaçar dileklerimle.

ne diyeyim allah bildiği gibi yapsın, yandaşlarına da aklı fikir ihsan etsin.
seçim anketleri ile insanların yılgınlığa uğratıldığını, "bu ülkeden bir halt olmaz" dedirtilmeye çalışıldığını, akp diktatörlüğüne teslim olunmasının sağlandığını anlamamız gerek.

"bugün sokağa çıksak" denilse bir kere de...
bugün örgütlensek, bugün grevde olan işçileri desteğe gitsek, bugün 4+4+4 adlı gerici eğitim sistemine karşı mücadele edenlere destek olsak, sesimizi çıkarsak? meydanlarda bu ülkenin asıl sahibinin bizler, yani halk olduğunu göstersek?
oturup ekran başında bu ayki anket sonuçlarına bakıp bakıp "lan gene iktidar olacak adamlar" demekle hem kendinize hem ülkenize saygınızı yitirdiğinizin farkında mısınız?
istatistik kurumlarının en sevdiği anket. arada bir mutlaka yaparlar bu anketi lakin çoğu zaman tarafsız olmuyor bunlar.
durmak yok yola devam.

maalesef bu halk yaşananları görmedikçe olacak olan budur.
keşkelerin beyinsel tezahürüdür.
solun yerinde sayacağı, akp ve mhp'nin oylarını artıracağı seçim olur.
küçük partiler ölmüştür.
bugün seçim olsa : yine ak parti birinci çıkar ! çünkü: ziken yaranıyor. her daim.
http://strawpoll.me/510837 ankete göre süpriz olan durumdur.
paşa paşa cezamı öder, oy kullanmam.
Trafolara kedi yerine ayı girer uzun bir kesinti lazım olur çünkü.
`ORC Araştırma Şirketi'nin 35 ilde 2 bin 450 kişiyle görüşerek yaptığı seçim anketinde önemli sonuçlara ulaşıldı.
Araştırmada AK Parti'nin oy oranı yüzde 52.8, CHP'ninki yüzde 23.4, MHP'ninki yüzde 15, HDP'ninki ise yüzde 7 çıktı.`
ali koç alır.
ak parti ve reisimiz yüzde 75 oy alır. aynen.
bu soruya artık cevabım net: oy kullanmayacağım.

nisan'da son oyumu kullandım, ne işe yaradı? Eninde sonunda oyları yine çaldılar yine istediklerini başardılar. Bu faşizan yönetim kendiliğinden yıkılana dek oy kullanmayacağım; hoş, kullansak bile çalıyorlar. Anlamı kalmadı.
ister bugün ister yarın seçim olsun artık oy kullanmayacağım.
(bkz: Apolitik)
Sonuçları şaşırtmaz. Durmak yok yola devam.
ekmek için ekmeleddin.
bu krizden sonra hala %50+ alırsa bu ülkeyi bırakma niyetine gireceğim artık. ortalık beyinsiz dolu ve ben bu beyinsizler için savaşamam. ancak atatürk'ün mirası için savaşırım.
oyum yoğurt çorbasına giderdi. yoğurt çobasını yayla çorbasına tercih ederdim seçim hakkımla. yaz sıcağı hala devam ediyor. bugün soğuk yoğurt çorbası iyi giderdi. ayran da olabilir. bol naneli olursa daha ferah olurdu.
Bu halk yine sikilmek ister. Hahahaha.
Aqp binbir hile hurda ve sayın cb'nin mızıkçılık yapmasıyla düzen ve düzülenin değişmeyeceği seçim anketi. memlekete duyulan hizmet aşkı öyle bir boyuta geçti ki bu aşık hızını alamayıp millete hardroce dalıyor! Babadan oğula bir nesil doğurdu aqk. Yanlış anlaşılmasın, adalet ve kalkınma partisi... Şimdi biri kalkıp diyecek a.ına Koduğumun partisi! Çok ayıp.

Ben hükümete karşı kırmızı hissediyorum.
Vazgeçemediklerimizden: Şiş Şaş haydar baş.