bugün

entry'ler (108)

eskort ücretlerine zam gelmesi

Asıl zam gelmesi gereken sektörken vatandaşı düşünmüş ve dolar 16 lira olana kadar zam yapmamıştır. Bu ülke kur nedir bilmezken bu kardeşlerimiz dolar endeksli fiyat veriyordu. Haklarıdır

kavimler göçünü başlatan ilk cümle

A-Buraların da tadı tuzu kalmadı be abi he?
B-Sen de düşündüğüm şeyi mi düşünüyorsun ?
A-Soruma soru ile cevap verme.
B-Ne demek soruma soru ile cevap verme ?

her sabah sümküren erkekus hayvanus

Kimin patron olduğunu her sabah ilan etmesidir.

cb korumalarının abd de ypg ye meydan dayağı

savaş masada kazanılır sözü göz önünde bulundurulduğunda binlerce yıllık tarihimizden ders almadığımızı gösteren durumdur. Meydan dayağı diye övüneduralım, gladyatör savaşları gibi alkış tutaduralım arenada hunharca, masada atı alan üsküdarı geçiyor. Atı alanın üsküdarı geçmesi, tanıdık geldi mi ? at diyorum üsküdar diyorm.

israil

Desteklediğim ülkedir: dünyanın amına koyma şekli bende hayranlık uyandırmaktadır. Öncelikle ateş düştüğü yeri yakar bunu bilelim. Buradan zalim israil diye bağırmak kolay tabi. Gelelim desteklememin sebebine. Şimdi düşünün; belli bir arkadaş tayfası var ve mahallenin piçlerinden biri gelip her gün bunların içinden birkaçını tekme tokat ağzını burnunu kıra kıra dövüyor. Bu tayfanın diğer üyeleri ise hiç bir şey yapmıyorlar. Piç çocuk her gün gelip dövüyor ve diğerleri hala düşünüp de " abi bu piç gelip arkadaşımızı dövüyor ve bir sonraki jedefi biziz. Bi toplanalım bi dayanışma ortamı yaratalım. Tamam bu piçi dövemeyiz ama en azından birbirimizi kollarsak dayak da yemeyiz belki " demiyorlar. Her biri tek tek sikibe takmıyorlar. Siz olsanız ne dersiniz dışarıdan izleyen biri olarak. Ben şahsen " iyi yapıyosun lan piç. Bunların ağzına ağzına vur helal olsun" derim. Ya da "vay amk şu piçe bak , adamın artık nasıl bir gücü varsa tek naşına 10 kişinin arasına girip istediğini dövüyor kimse de bir şey diyemiyor helal olsun be" derim. He bu arada istediğimiz kadar burada götümüzü yırtalım. Bu iş siyasetin işi. O söylediğim tayfa da müslüman halkı değil, müslüman halkların siyasetçileridir. Neyse. Şimdi burada yol haritası çizerdim de siktir et . Vel haslı kelam, helal sana be israil. Valla büyük ülkesin amına koy herkesin.

bill gates in saniyede 230 dolar kazanması

Işık hızını yakalaşması durumunda gelirinde düşüş olacaktır.

ekonomi sozluk

gün geçtikçe genişleyen sözlüktür kendisi. http://www.ekonomisozluk.com/

rus

Her adını duyduğumda aklıma sıcak denizlere inme politikasını getiren ırk.

sözlük yazarlarının itirafları

Taraf değilim bertaraf olacağım sözlük.

kanka olunmak istenen ünlüler

Kanka ayağına götürürüm ben bunu mantığından hareketle rihannadır. Bu arada gerÇek kankilerim endişelenmesin onlara karşı böyle bir düşüncem yok aman diyim. Ama rihannaya giden her yol mübahtır mantığıyla hareket ettim. Kadın zaten keş, birgün kafayı Çekti mi ben onu değil o beni götürür zaten .

1 60 boyuyla sözlükte takılan kız

Sözlükte yarrak gibi tipiyle başlık aÇan erkekten daha iyi olan kızdır .

yazarların ilk aşık oldukları yaş

Kendisi 18 dir.

istanbul un batman i olsa olacaklar

Hayatta kimliğini gizlemiyecektir. Hatta tam tersine kız düşürmek iÇin bas bas bağıracaktır.

melike isimli kızların burunlarının güzel olması

Aklıma ilk gelen melike isimli kızın burnunun kötü olduğu gerÇeğinden dolayı direk Çürüttüğüm tezdir.

meb logosuyla sigara yakmak

Sismografik bir davranıştır.

yazarların 1 cümlede futbol mantalitesi

beyler paslı oynayalım.

cinayet romanı sonuna yazılabilecek en son cümle

kenan'ın aradığı silah tam da buydu. eline aldı ve inceledi. 5 aydır üstünde kafa yorduğu planı nihayet gerçekleşecekti ve yıllardır aradığı huzura bir nebze de olsa erişecekti. silah taciri de onun bu silahı beğendiğini hissetmişti ve çok da üstelemeden bir kaç kısa cümleyle silahı övdü. kenan zaten ikna olmuştu. kaşlarını çattı ve kalın bir sesle ''bunu istiyorum. ne kadar?'' diye sordu silahı inceleyerek. silah taciri ''elindeki silah hem ucuz hem de çok güzel bir silahtır. kurbana isabet etsin yeter gerisini düşünme. bak kurban diyorum hedef demiyorum farkettiysen. bu silahın karşısındaki kişi artık kurbandır o derece bir silah yani. fiyatı da 2500 lira. ufak bir indirim de yaparım sana ''dedi. kenan'ın birden yüz ifadesi değişti. cebinde 512 lirası vardı toplam. bu kadar pahalı olacağını düşünmemişti. ayda 1250 lira maaş alıyordu zaten. 600 kafadan kiraya gidiyordu. elektriği suyu cartı curtu derken zaten kendisine kalan 550 liraydı ki o 550 liraya daha yemeği, telefon faturasını falan da dahil değildi. kenan kısa bir düşündükten sonra ki düşünmesine de gerek yoktu da artistliğini bozmasın diye düşünüyormuş gibi yaptı ve ''hmm bu silah güzel bunu beğendim gerçekten ben sana tekrar uğricam abi şimdi bir yere yetişmem lazım dedi ve çıktı. kapıdan çıkınca başladı söylenmeye kenan ''yuh amk sanki fabrikayı istedik. 1250 ney lan öyle ne kadar pahalıymış bir silah. altı üstü silah lan. olsa olsa 300 lira olur amk hadi 350 olsun ya. ya hadi 500 olsun amk ya. o parayla ben 4-5 ay krallar gibi yaşarım lan. öldürmüyorum lan kimseyi sikerim böyle işi...'' diyerek durağa kadar geldi kenan cebindeki 2 lirayı hazır edip minübüse işaret etti.............son............

yazarların en büyük maceraları

geçen gün durakta otururken bineceğim otobüsün ne kadar yaklaşınca ayağa kalkmam gerektiğini hesaplamamdır.

ekonomi sözlük

facebook ve twitter sayfaları açılmıştır.

facebook : https://www.facebook.com/ekonomisozluk

twitter : https://twitter.com/ekonomisozluk

ekonomi sozluk

ekonomi ile ilgili her şeyi yazabileceğiniz yeni sözlük. borsayla ilgilenenleri de bekleriz http://www.ekonomisozluk.com/

sorusu olan irtibata geçebilir